Saturday, 13. January 2018, Czech, Svatba Nanečisto - Olomouc - Bea centrum

from 13. January 2018 - 10:00 till 18:00
15 people attending
Event description
Svatební a společenský veletrh s tradicí! Srdečně Vás zveme na již 4. ročník tradičního veletrhu do Olomouce opět do BEA CENTRA!

Vystavovatelé, kteří mají zájem vystavovat na veletrhu se mohou informovat na tel. 608452927 nebo na mailu info@svatbananecisto.cz. Ostatní vystavovatelé, kteří se již dotazovali či se v minulosti zúčastnili, těm bude nabídka zaslána automaticky. Letos zvýhodňujeme vystavovatele dle data přihlášení, takže kdo se dřív přihlásí, ten bude v hlavním sále!

Milí čtenáři a návštěvníci,
chystáme pro Vás opět další ročník svatebního a společenského veletrhu SVATBA NANEČISTO + MÓDA, tentokrát již 4. v pořadí. Našim cílem je celý rok Vás inspirovat a přinášet Vám stále nové trendy v oblasti svateb, společenských akcí a módy. Přípravy na veletrh jsou již v plném proudu. Bližší informace a aktuality Vám budeme postupně přinášet prostřednictvím našich stránek a na FCB .

Akce je rozdělena do dvou částí. Část výstavní, kde budou vystavovat své služby a zboží různé firmy a část programovou , kde bude celý den probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další. I letos se Vám představí svatební a společenské salóny a agentury, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy, vinaři, koktejly, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostroje, květináři, zdravá výživa a fitness, hudebníci a DJ, automobily a mnoho dalších, kteří nejen se svatbami a společenskými akcemi souvisí. Především můžete shlédnout aktuální módní trendy ve všech odvětvích. Na přehlídkových molech se můžete inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy a také své novinky předvedou módní butiky. Na milých ročnících jste mohli na přehlídkovém mole vidět tyto známé tváře: Miss ČR 2004 JANA DOLEŽELOVÁ, Miss 2014 GABRIELA FRANKOVÁ, Miss Earth 2014 NIKOLA BURANSKÁ, Miss World TEREZA SKOUMALOVÁ.

Doprovodný program: módní přehlídky, vystoupení hudebníků, rozhovory s firmami se dozvíte, jak nejlépe a nejlevněji zařídit Vaši svatbu či oslavu, květinová show, kadeřnická show, nevěsty nanečisto a mnoho dalších. Podrobný program bude zveřejněn před danou akcí. Velmi lákavou částí je také soutěž o SVATBU ZDARMA! Věříme, že opravdu každý si příjde na své.

Vstupné : 90,- Kč, děti do 6-ti let ZDARMA, prodej vstupenek pouze na místě v den konání veletrhu.

Těšíme se na Vás
Bloco Casa Comigo - Carnaval 2018

Bloco Casa Comigo - Carnaval 2018

Saturday 03. February 2018
4281 shares
Reunião para decidir quem vai pagar o pato !
Thursday 25. January 2018
2564 shares
Maldita Vecindad En El Zócalo.
Sunday 04. February 2018
345 shares
Workshop: Aulas de Vingança com Emily Thorne
Wednesday 14. February 2018
224 shares
MARCHA PELA VOLTA DO MSN
Friday 16. February 2018
179 shares
Mutirão pra encontrar o nariz de Voldemort
Sunday 11. February 2018
7903 shares
CHURRASCO EN LA CASA DE TORETTO
Friday 26. January 2018
7501 shares
Hlas pro Jiřího Drahoše ve druhém kole
Friday 26. January 2018
7375 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now