Friday, 08. December 2017, World, Ziemas akustiskā koncertprogramma "Es piederu Tev-Tu man"

from 08. December 2017 - 19:00 till 21:00
4 people attending
Event description
8. decembrī plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē izskanēs sirsnīga un Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu pilna koncertprogramma "ES PIEDERU TEV - TU MAN".

Izpildītāju sastāvā: Normunds Zušs, Ingars Puncuļs, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele, Vadims Miļeščenkovs un Vitolds Gorņevs.

Koncertu galvenā ideja ir bez lieka skaļuma un trokšņa, kaut uz brīdi klausītājiem dāvāt to sirds siltumu un mieru, kas mūs pārņem, laužoties cauri garākajām ziemas naktīm pretī jaunai gaismai, pretī jaunai cerībai, pretī brīnumam. Muzikālais materiāls ir akustisks ( klavieres, ģitāra, flauta, perkusijas un balsis ), kas vēl vairāk radīs siltuma un gaišuma sajūtu.

Koncertprogramma ir loti daudzpusīga, sākot no akadēmiskās klasikas līdz pat mūsdienu popmūzikai. Koncertos skanēs arī grupas GALAKTIKA dziesmas, kuru autors ir ("Kad mazā sirsniņa lūdz", "Es piederu Tev - Tu man" u.c. ), kā arī dziesmas un skaņadarbi no citiem komponistiem un autoriem - Fr. Grubers, Fr. Šūberts, . Kleins, , J.Lūsēns u.c.
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now