Friday, 27. July 2018, Czech, Turnaj sv. Samsona na hradě Lipnici

from 27. July 2018 - 14:00
till 29. July 2018 - 14:00
24 people attending
Event description
Urození pánové, urozené dámy,

pan Jindřich z Hradce a Hadmar III. Von Sonnberg se spřízněnými rody a přáteli si Vás dovolují pozvat na kratochvilný turnaj pro pobavení dam i obecného lidu. Přijďte se setkat s druhy nad přátelským pěším kláním, doprovozeným diplomatickými misemi, mší v hradní kapli, nečekanými zápletkami a reenactmentem ve své skvělosti, jakého lze v současnosti dosáhnout. To vše za plného provozu hradu a civilní návštěvnosti, které předvedeme skutečně ožívající minulost. Akce je tak zároveň experimentem a výzvou pro účastníky, jak dalece se jim podaří návštěvníkům přiblížit a oživit dobu první poloviny 14. století.


Pravidla přihlášek:

Každý účastník musí splnit následující požadavky, jinak se nemůže účastnit. Výjimky se neudělují!

Možnosti přihlášek:
Družinová - Korouhevní pán (1 šlechtic + minimálně 6 neurozených + možnost dalších urozených (další šlechta – páni, dámy), v této družině musí být minimálně 1 těžkooděnec)

Družinová - Drobný šlechtic (1 šlechtic minimálně 3 neurození + možnost dalších urozených (další šlechta – páni, dámy), v této družině musí být minimálně 1 těžkooděnec)

Ostatní – Při splnění výstrojních podmínek je účast možná, budete po předchozí domluvě včleněni do družiny jiného pána jako neurozený.

Show me more

Na pozvání jako host- 5 pánů dostane pozvánky pro hosty. Tito páni budou zapracováni do hry pro zlepšení turnaje. Tito páni musí mít ovšem minimálně 1 neurozeného.

Kapitán hlídek- čestná pozice pro neurozeného (možnost i pro urozeného)

Další informace budou následovat.
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now