Friday, 31. August 2018, Puszcza Marianska, Asa, Bajer- wszystko o nich wiemy, więc w adopcji pomożemy! /dołącz / udostępnij

from 31. August 2018 - 0:00
till 01. September 2018 - 19:00
Puszcza Marianska
PolandPuszcza MarianskaKorabiewice 1196-330
Show map
221 people attending
Event description
Witajcie na wydarzeniu Asy i Bajera ze Schroniska w Korabiewicach!
Psiaki czekają na super domy. Na wydarzeniu będziemy przedstawiać fakty z ich życia:), by jak najlepiej przybliżyć Wam ich sylwetki.

BAJER to pies około 6 lat, średniej wielkości ( ok 14 kg),
Bajer to pozytywny bardzo grzeczny pies. Jest nieduży, ma długi tułów, krótkie łapki ( nie sięga kolan) oraz długą, wesołą mordkę oraz dłuższe, opadające uszka. Umaszczenie w kolorze ciepłych brązów różnego odcienia w tym czarne, włos krótki.
Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Dobrze dogaduje się z suczkami oraz niektórymi samcami. Jest psem towarzyskim, chętnie współpracuje z człowiekiem. Jest psem średnioaktywnym. Tak więc Bajer wpasuje się idealnie w każde mieszkanie małe i duże, każdą ciepłą rodzinę, zmieści się na każde kolana.
Stosunek do dzieci aktualnie nie jest znany, stosunek do kotów jest nieznany.

ASA (AZA) to sunia urodzona ok 2007 r. wielkości owczarka niemieckiego (ok. 27 kg) o wyjątkowym, pręgowanym, grafitowym umaszczeniu. Jest przyjacielska, otwarta i łagodna, a przy tym aktywna i pełna energii. Kocha ruch i zabawę. Jest silna, szybka, energiczna i wesoła. Odważna oraz ciekawa świata.
Asa uwielbia ludzi - na widok nadchodzącego człowieka biegnie przywitać się i przytulać. Chętnie wykonuje komendy i lubi pieszczoty. Dogaduje się z psami, niestety nie akceptuje kotów. Jest zdrowa i wysterylizowana. Asa odnajdzie się w aktywnej rodzinie, która lubi spędzać czas wspólnie z psem. Będzie idealną towarzyszką intensywnych spacerów lub sportowych aktywności (np. jogging, rower). Może zamieszkać ze starszymi dziećmi (7+).

Psiaki mieszkają w Schronisku w Korabiewicach.
Schronisko w Korabiewicach znajduje się pod opieką Fundacji MRNRZ Viva! od 2012 roku i utrzymuje się tylko i wyłącznie z DAROWIZN! W Schronisku wiele zostało zrobione i jeszcze wiele musi być zrobione. Zapraszam Was do zapoznania się z faktami:Show me more


JAK MOŻNA POMÓC zwierzętom w Korabiewicach?

1. ADOPTUJ
wypełnij ankietę adopcyjną:

Nie możesz adoptować?

2. UDOSTĘPNIAJ wydarzenie i posty z wydarzenia, ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH! bo 1 UDOSTĘPNIENIE = 1 SZANSA NA DOM
3. Zostań WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

4. NAKARM

Dziękujemy za każdą pomoc!

Friday, 09. October 2015, Olsztyn, Łydka Grubasa - Olsztyn, Nowy Andergtant + Above the Silence

Event description
Jak tam, słoneczka Wy moje? Stęsknione za łydkowaniem? Bo nam do Was tęskno, jak temu Zbyszkowi do tej Danusi. Grać się chce, aż dupska swędzą! Wkładajcie lakierki na nogi i raz-dwa mnie tu do Andera na parkiet wywijać obertasy!
Piątek, piąteczek, piątunio, dziewiątego październiczunia, kapeńkę po dwudziesteczce.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, jak to wygląda, to na przystawkę macie tutaj lineczkę do klipu do "Nie lubię to", który został częściowo nakręcony w Anderze właśnie i przy Waszym niemałym udziale :)

Razem z nami zagra zespół Above the Silence ().

To jak, widzimy się?!Bilety w przedsprzedaży po 10 zł, a w dniu koncertu 15 zł.

20:19 Above the Silence
21:26 Łydka Gie
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now