Friday, 01. September 2017, Srodmiescie, NIE dla deformy edukacji! #ChcemyWeta

from 01. September 2017 - 16:00 till 19:00
Srodmiescie
PolandSrodmiescieKrakowskie Przedmieście 46/4800-071
Show map
36157 people attending
Event description
Jesteśmy grupą członków Rady Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji Narodowej. Zostaliśmy powołani na nasze stanowiska w październiku tego roku przez minister Annę Zalewską – jednym z głównych celów naszej Rady miało być opiniowanie ministerialnych propozycji ws. oświaty.

Stworzyliśmy więc kompleksową opinię na temat planowanych zmian w edukacji, zawierającą propozycje poprawek do projektu ustawy Prawo Oświatowe. Niestety, nasze poprawki zostały odrzucone przez MEN. Część z nas postanowiła wówczas podjąć dalsze kroki, by zatrzymać edukoszmar. Sejm i Senat przegłosowały już ustawę – teraz czeka ona tylko na podpis prezydenta. Zostało bardzo mało czasu! Wystosowaliśmy więc list otwarty do Andrzeja Dudy z prośbą o zawetowanie ustawy oświatowej. „Reforma” edukacji jest naszym zdaniem zbyt szybka, wadliwa merytorycznie (negatywnie o niej wypowiedziały się gremia ekspertów), a na dodatek nie została poprzedzona konsultacjami społecznymi z prawdziwego zdarzenia.

Nie mamy zamiaru stawiać się po żadnej ze stron politycznego sporu. Jesteśmy uczniami i walczymy po prostu o swoje, o własne interesy, o interesy naszego pokolenia. Nie chcemy, by zostało ono stracone szkodliwą ustawą. Z chęcią spotkamy się z panem prezydentem, by opowiedzieć mu o naszych wątpliwościach i zastrzeżeniach co do kształtu „reformy”.
#ChcemyWeta!

Sunday, 06. December 2015, Bydgoszcz, Mikołajkowy Gig Hardcorowy - Nobody From Nowhere / BodySlam / Assault / Restricted

Event description
Mamy przyjemność zaprosić was na mikołajkowy koncert hardcore'owy. Będzie to zwieńczenie tegorocznej działalności Rough Life i zarazem ostatni koncert, który przygotowujemy wraz z Prolog9. Niestety w związku z dalszym rozwojem miejsca chłopacy postanowili zrezygnować z działań w kierunku organizacji koncertów. Jednak napewno jeszcze zdarzy nam się napewno razem coś zadziałać w przyszłości ;)
Zapierdolą dla was:

NFN Nobody From Nowhere - Słupsk

BodySlam - Bydgoszcz


Assault - Bydgoszcz


Restricted - 3Miasto


Przygotowaliśmy dla was specjalną promoszkę, wjazd kosztuje jedyne 7zł i otrzymujecie odrazu na wejściu talon na darmowego bronka/napój!

Show me more
Drzwi: 18:00
Pałysiewicz na prezydenta

Pałysiewicz na prezydenta

Sunday 26. August 2018
142 shares
Jest Uszatek Jest Impreza!

Jest Uszatek Jest Impreza!

Thursday 31. December 2020
8 shares
LEGIA WARSZAWA NA REPREZENTACJE POLSKI!!!
Sunday 01. July 2018
6 shares
Akcja Mrug - Mrugajmy sobie światłami
Friday 01. March 2019
192 shares
PUMP TIME 2K12 IN KOCHANOWICE! Vol.1
Wednesday 01. January 2020
110 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now