Friday, 03. July 2020, Wyspa Słodowa,Wroclaw,Lower Silesian Voivodeship,Poland, Powrót na stare śmieci, czyli spotkanie po latach w 2020 roku!

from 03. July 2020 - 14:00
till 05. July 2020 - 6:00

Wyspa Słodowa,Wroclaw,Lower Silesian Voivodeship,Poland

Wyspa Słodowa,Wroclaw,Lower Silesian Voivodeship,Poland
PolandWroclawWyspa Słodowa, Wrocław, Poland50-266
Show map
16636 people attending
Event description
Każdy kto jest z Wrocławia lub go odwiedził był, a na pewno słyszał o Wyspie Słodowej. Kultowym miejscu spotkań Wrocławskiej (i nie tylko) młodzieży w samym centrum miasta. Jeśli Wyspa Słodowa nie zamieni się w jakąś kolejną galerię handlową, proponuję spotkać się i napić po tylu latach rozłąki. Wydarzenie to założyłem w 2010 roku z myślą spotkania się z osobami, z którymi prawdopodobnie stracę kontakt. 10 lat, niby dużo? Szybko zleci :)
Zapraszajcie wszystkich niezaproszonych. Trzeba to będzie jakoś zorganizować, tak by nie było żadnych nieprzyjemności :P

Zaczynamy odliczanie:
@edit: Jeszcze 9 lat :D
@edit2: Jeszcze 8 lat, uhuhuhu ^^
@edit3: Jeszcze 7 lat, ;d;d;d
@edit4: No to zaledwie już 6 lat :D
@edit5 Już 5 lat tylko :D
@edit6 4 lata, czyli już z górki :)
@edit7 pfff już zaledwie 3 lata :P

Friday, 18. December 2015, Elbing, ZIIELONE LUDKI +Fumez/ PUB SĄSIEDZI W ELBLĄGU

from 18. December 2015 - 20:00

Show map
57 people attending
Event description
BILETY W CENIE:
10 PLN PRZED!!!
15 PLN W DNIU KONCERTU


Mieszkają w Działdowie, nazywają się Zielone Ludki. Występują wraz z obrazami, na których każdy z zespołu namalowany jest jako koto-szynszyl, kosmiczny twór wyobraźni i zarazem znak rozpoznawczy Zielonych Ludków.
Muzyka, którą grają to... Wczesny Retinoll — styl, którego dotychczas nie znał nikt … i nie mógł znać, bo Zielone Ludki go zapoczątkowały. Retinoll przez podwójne L… to nie tylko muzyka, to sposób odbierania świata, a przede wszystkim styl wysyłania sygnałów do niego. Poprzez Wczesny Retinoll żyją i grają.
Zielone Ludki występują wszędzie … od chodników po duże sceny. W ciepłe miesiące pojawiają się w różnych miastach i spontanicznie grają koncerty dla każdego kto tylko idzie ulicą… Poszukują różnych dziwnych miejsc, najchętniej takich, gdzie jeszcze nikt nie grał. I tak szerzą Wczesny Retinoll…
Jesienią 2014 roku przeżyli przygodę. Po jednym z ulicznych koncertów zakwalifikowali się do programu Polsatu - Must Be The Music, gdzie jako półfinaliści zostali okrzyknięci objawieniem programu. Wczesny Retinoll doceniło też dwukrotnie Radio RMF FM, typując występy Zielonych Ludków jako najlepsze.
Ich piosenka „Mechaniczny świat” zadebiutowała jako teledysk wraz z jesienną przygodą i do tej pory zaraża…
Najbliższym planem jest płyta- już nagrana, lecz jeszcze nie wydana. I jeszcze trasa koncertowa, ruszająca od końca stycznia 2015, a kończąca się niewiadomo kiedy- jej motto: najdłużej jak się da, wszędzie, gdzie można.
Zespół tworzą:
Michał Radzimiński - wokal, gitara, syntezatory
Marek Radzimiński-Karpiński - perkusja, syntezatory
Jakub Cierkowski - bass

Show me more

Jako pierwszy zagra FUMEZ!!! Sąsiedzi
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now