Sunday, 06. March 2016, Poznan, Lech - Cracovia. Kibicuj z klasą, grupy wchodzą za darmo!

from 06. March 2016 - 18:00 till 20:00
Poznan
PolandPoznanul. Bułgarska 1760-320
Show map
572 people attending
Event description
Już w niedzielę, 6 marca o godzinie 18:00 przy Bułgarskiej odbędzie się mecz przyjaźni. Naprzeciwko siebie stanie Lech Poznań i Cracovia, która rozgrywa jeden z najlepszych sezonów od wielu lat. Cel na to spotkanie? Zapełnić INEA Stadion do ostatniego miejsca!

KKS Lech Poznań oraz Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań wraz z partnerem akcji Poznań City Center na mecz Lech-Cracovia szczególnie zapraszają wszystkich uczniów. Już po raz kolejny na INEA Stadionie odbędzie się akcja „Gimnazjaliści na Kolejorza”, jednak tym razem do udziału zachęcamy również wszystkie przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i inne placówki wychowawczo-oświatowe. Wystarczy zebrać grupę co najmniej 10 uczniów i opiekuna (1 opiekun przypada właśnie na 10 uczniów), stworzyć listę zawierającą imiona, nazwiska i nr PESEL zgłaszanych osób, i przesłać ją na naszego maila (grupy@lechpoznan.pl). Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 03 marca godz. 20:00, choć tak jak zawsze postaramy się, aby każde zgłoszenie, które do nas dotrze nawet dzień przed meczem, zostało zrealizowane. Chcemy, aby każdy miał swoje miejsce na INEA Stadionie!
Więcej informacji: https://bilety.lechpoznan.pl/CMS?page=lech-cracovia

Tuesday, 22. June 2021, Kraków, Spotkanie po Latach

from 22. June 2021 - 17:30
till 23. June 2021 - 0:30
Show map
112 people attending
Event description
Koło Tego pomniku Mickiewicza , chyba tak , Spotykamy się , przychodzimy z partnerami , i pociechami jeżeli będzie je kto miał , I gadamy o naszym losie
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now