Sunday, 23. April 2017, Viña del Mar, Valpo Bier Muelle Barón 28 al 30 de Octubre 2016

from 23. April 2017 - 15:00
till 24. April 2017 - 18:00
Viña del Mar
ChileViña del MarLos Castaños 404
Show map
5491 people attending
Event description
Vuelve a tomar vida la Tornamesa Baron, *** Rock y Cervezas.
Desde las 15 hrs, más de 60 variedades de Cerveza Artesanal, 2 escenarios para bandas tributos y originales, patio de comidas Foodtruck, artesanía, growshop cannabis, bailes y representaciones medievales, sector y juegos para niños.
Valor ticket en Preventa $3.500, portería del evento $5.000
Coordinar entrega por inbox o Whatsapp +569 79462646

Monday, 18. April 2016, your location! ( long distance healing ), HORIZON REIKI GELENEKSEL ŞIFA GECELERI - MULTIPLE HEALING - Monday Night Tradition of Healing (FREE)

from 18. April 2016 - 23:00
till 25. April 2016 - 23:00
267 people attending
Event description
& REIKI HORIZON () Grubu ÜCRETSİZ Etkinliğidir. Tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz.

*** PREPERATIONS:


***AÇIKLAMALAR : ( Lütfen dikkatlice okuyunuz! ) ***
web sitesinden detaylara göz atabilirsiniz.

Sevgili Dostlar,

Her Pazartesi TÜRKİYE Saati ile Saat 23:00 de bir araya gelerek yaptığımız Horizon-Reiki Geleneksel Pazartesi Şifa Geceleri Etkinlerinde her hafta kanallığını yaptığımız 300 den fazla şifa sisteminden en çok ihtiyaç olduğunuz düşündüğümüz aşağıda listelenmiş frekansları ile çalışacağız.

Herkes, o hafta hangi enerjiyi almak istiyorsa Etkinlik Sayfasında sadece o şifa enerjisinin ismini yazarak, Niyetini de buna göre yaparak, her hafta dilediği BİR Şifa enerjisiini almış olacak :)

*** Pazartesi Akşamı saat 23:00 de sizin için gönderimi yapılan Şifa Enerjisi'ni o hafta boyunca bir sonraki pazartesi şifa gecesine kadar her gün kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; uygun zamanlarda, grup seansında olduğu gibi hazırlıklarınızı tamamlayarak yeniden niyet etmek. Yine aynı şekilde şifa enerjileri akışı başlayacak ve o gün ihtiyaç olduğu kadarı tamamlandıktan sonra akış kesilecektir.

Show me more

Her kişinin en çok ihtiyacı olan enerji frekansı biri birinden farklı olduğu için bu geniş frekans aralığındaki enerjilerden en yüksek oranda fayda sağlayacağınıza inanıyor, Şifa Enerjileri Aktarımının her birinizin en yüce hayrına olmasını diliyoruz.

*** ŞİFA ENERJİLERİ LİSTESİ ***
===

Sevgili Dostlar,

Çalışmaya Katılmak için; sağ üstteki ''Katıl'' butonuna tıklayarak ''Gidenler'' Listesinde olmanız yeterli. Bir kez katıldıysanız, bu etkinlik sayfası her hafta güncellendiği için yeniden katılım işlemi yapmadan devam edebilirsiniz. Çalışma saatinde uygun olamayacağınız haftalarda, güçlendirmelerden birini yazarak, grubun şifa seansının dışında her hangi uygun bir zamanda niyetinizi yaparak -sizin niyet edeceğiniz ana gönderilen- güçlendirme enerjilerini alabilirsiniz.

Ayrıca Şifa aktarımlarına ve uyumlamalara katılmak isteyen fakat facebook hesabı olmayan sevdiklerinizin isimlerini ŞİFA ODASI () 'na yazarak Listeye eklenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz; Hangi konularda şifa enerjilerini istediğinizi de belirtebilirsiniz. Belirtilmese de Şifanın sahibi olan Yaratıcı inanın bizlerden çok daha iyisini bilir ve o enerjinin size akmasına bu çalışmaları sebep kılar.

Örneğin :

KRİSTAL REIKI : Ayşe Yılmaz, Fatma Yıldırım, Ali Öztürk, ...
FARVARDISH ile Aura için enerji alma : isim/ler...
KÖK ÇAKRA GÜÇLENDİRMESİ : isim/ler ...

gibi (dilediğiniz kadar isim yazabilirsiniz) ancak, yazdığınız isimlere, Şifa seansına hazırlık ve niyet konusunda yardımcı olmak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

Şifa Odasına ilk defa giriyorsanız; sadece bir kereye mahsus, metin penceresinin altındaki seçeneklerden Facebook'u işaretleyerek, çıkan pencerede <Log In with Facebook> onaylayarak odaya giriş yapabilirsiniz. Daha sonraki girişlerinizde artık direkt girebilirsiniz.

(En iyi sonuçları alabilmeniz için; her hafta şifa aktarımlarına düzenli olarak-aksatmadan katılmanızı özellikle tavsiye ediyoruz)

===

HAFTA BOYUNCA ŞİFA ENERJİLERİ TERAPİSİ :

*** Şifa Enerji Terapileri de aynen tıbbi tedavilerdeki ilaç kullanımına benzer bir işleyiş ile çalışır. Örneğin tek bir doz almanız o anda iyi hissettirir ancak tam bir tedavi için çoğu zaman yeterli değildir. Doktorunuzun tavsitesine göre; günde 1, 2 ya da 3 kez eşit zaman aralıkları ile alınır. Hastalığın, ilaç tedavisine cevap verebilmesi için en önemli koşullardan ikisi; aç karına ya da tok karına mı olmasına dikkat edilerek alınması ve belirlenen eşit zaman zaman aralıklarında alınması. Yani 8 saatte bir, 12 saatte bir yada 24 saatte bir gibi ..

Bu nedenle, Pazartesi akşamları yaptığımız şifa seanlarında aslında, tüm hafta için size şifa enerjileri aktarımı yapılıyordu wink ifade simgesi Bu Şifa Terapilerini daha etkin hale getirmek için ise bundan sonra sistematik bir şekilde uygulanması için birlikte daha iyisini yapmayı hedefliyoruz. Pazartesi, haftanın ilk seansını birlikte yapıyoruz ancak diğer günlerde de sizin, gayret göstererek, zaman ayırarak ve en az pazartesi grup seansı kadar ciddiye alarak, hazırlıklarınızı yaptıktan sonra rahatsız edilmeyeceğiniz uygun bir yere geçerek, pazartesi seansında yaptığınız aynı niyeti yaparak, şifa seansınızı başlatmanız ve yine aynı şekilde 20-25 dk. ya da enerji akışının kesildiğini hissedene kadar devam etmeniz gerekiyor.

TAM BİR ENERJİ TERAPİSİ İÇİN :

* Pazartesi saat 23:00 de tüm grup ile birlikte yapılan standart Şifa Seansında bu hafta kendimiz için belirlediğimiz Şifa Enerjilerini aldık, tamamlandı.. diyelim,

* Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları saat tam 23:00 de yine grup ile birlikteymiş gibi kendi başımıza hazırlık yapıyor ve uygun bir yerde aynı niyeti yaparak aynı enerjiyi o günde alıyoruz.

* Pazartesi dışındaki bu beş gün, saat 23:00 de bir başka proğramımız varsa, bizim için uygun olan başka bir saatte şifa seansımızı yapabiliriz. Her gün aynı saatte yapmamız, Şifa Terapisinin etkisini yükseltir.

* Her gün şifa seansına zaman ayıramıyorsak; gün aşırı yani, Pazartesiden sonra, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri aynı saatlerde şifa seanslarımıza devam ediyoruz.

* Bu da mümkün olmazsa, kendi başımıza yapacağımız seansları Perşembe ve Pazar günlerine alabiliriz. Önemli olan, eşit zaman aralıkları bırakarak, günün aynı saatlerinde seansımızı gerçekleştirmek..

* Bütün bunların hiç birini yapamıyorsak da en azından her gün, aklımıza geldikçe ya da ihtiyaç duydukça, pazartesi yaptığımız niyeti o anda kalbimizden geçirerek, ihtiyaç olan enerjisel akışı mümkün olduğunca sağlamaya çalışabiliriz.

İlaç Tedavisindeki belirli periodlarla alınması gibi şifa enerjilerinin de belirli periodlarla alınması gibi; ilaç alımındaki aç karına-tok karına konusu da yine Enerji Terapilerinde de oldukça önemlidir. Şifa Seanslarına Hazırlık ritüellerinde zaten bu konu oldukça detaylı bir şekilde işlenmişti..

===

ENERJİSEL SEANSLARA HAZIRLIK :


Her enerji çalışmasından önce TOPRAKLAMA için 10-15 dk. kadar toprağa basmanızı ya da ılık su ile bir duş almanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Buna da imkanınız yoksa en azından elleri, ayakları ve ensenizi ***** su ile yıkamanızı öneririz.

Şifa Oturumundan bir kaç saat öncesinden itibaren, hazmı zor olan ağır yiyecekler, Hayvansal Gıda , Alkol ve Sigara gibi Enerji akımını düşüren etkenlerden mümkün olduğunca uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Günü ve saati geldiğinde, Rahatsız edilmeyeceğimiz bir ortama geçip ,üzerimizdeki metal veya elektronik cihazlar yakınımızda olmayacak şekilde, oturarak ya da uzanarak, omurganın düz-doğrusal olduğu bir pozisyoda, en rahat edeceğimiz bir şekilde, gözlerimizi kapatıp, bir kaç kez derin nefes alarak zihnimizi boşaltmaya çalışıyor , rahatlıyor ve niyet ederek başlıyoruz!

Örnek bir Niyet Metni :
''HASAN MAKAM KANALI İLE BANA GÖNDERİLEN .......... ŞİFA ENERJİLERİNİ EN YÜKSEK HAYRIMA SEVGİ İLE ALMAYA NİYET EDİYORUM ''
(ya da kalbinizden geçtiği gibi bir niyet ile kendiniz ve bütün için hayır dualarınızı ekleyebilirsiniz)

Şifa seansımız yaklaşık 25 dakika kadar sürüyor, ancak bunu daha uzun süre hissedebilirsiniz, dilediğiniz zaman dikkatinizi bulunduğunuz fizik ortama nazikçe çevirip gözlerinizi açabilirsiniz !

Kişiye göre ya da o anki hale göre farklılık gösteren hissediş şeklini enerji akımının, Uyumlanmanın ve şifalanmanın olumlu ya da olumsuz göstergesi değildir, gelen enerjiyi kabul ederek karşılıklı niyet eden istisnasız herkes enerjiyi, fiziksel, zihinsel ve ruhsal şifayı alır !

'' SADECE RAHATLAYIP NİYET EDİN VE GELEN ENERJİNİN TATLI HUZURUNUN TADINI ÇIKARIN ''

En Yüksek Hayrınıza ve Hayırlara Vesile Olması Dileklerimizle , Sevgiyle Kalın ! .

Selam, Sevgi ve Dua ile ...

Hasan Makam

===

İNİSİYASYON ve EĞİTİM PROĞRAMLARI için :iletişim : hasanmakam@gmail.com
Marcha para que WARY baje de peso

Marcha para que WARY baje de peso

Friday 28. April 2073
13 shares
Botanico
Friday 18. December 2020
3 shares
PATRICIA CARTAGENA gODINEZ
Monday 22. September 2053
4 shares
Aniversario de Bodas
Friday 11. January 2064
4 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
ShemaleSex
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now