Sunday, 29. April 2018, Puszcza Marianska, Akcja, Pazurek,Lula szukają pomocy/ADOPTUJ/NAKARM

from 29. April 2018 - 1:00
till 09. May 2018 - 4:00
Puszcza Marianska
PolandPuszcza MarianskaKorabiewice 1196-330
Show map
69 people attending
Event description
Witaj na wydarzeniu adopcyjnym psiaków ze Schronisko w Korabiewicach Viva.
Poznaj - pokochaj - pomóż. Adoptuj lub wesprzyj datkiem opiekę!
***Lula*** ur. ok 2009r., duża suczka (waży ok. 35 kg). Lula jest bardzo łagodna, przyjazna, towarzyska, szybko i chętnie nawiązuje kontakt z ludźmi. Ma bardzo pogodne usposobienie i zrównoważony charakter. Jest suczką dość aktywną i bardzo silną - prowadzona przez doświadczonego opiekuna potrafi dość grzecznie chodzić na smyczy, ale biada, jeśli ktoś pozwoli jej się rozpasać na spacerach bawi się jak szczeniak. Lula może zamieszkać w domu, w którym przebywają dzieci.

***Akcja*** ur. ok 2010r, średniej wielkości sunia (waży ok. 23 kg) w typie sznaucera. Akcja trafiła do schroniska w kwietniu 2013 roku. Jest suczką towarzyską, komunikatywną, obdarzoną bardzo wesołym usposobieniem. To bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi sunia - jedynie czasami powracały do niej echa przeszłosci i zdarzało się, że postrzegała niektórych mężczyzn jako zagrożenie. W nowym domu będzie konieczne budowanie pozytywnych skojarzeń z męzczyznami (spacery, karmienie, wspólna zabawa i ćwiczenia). Akcja jest sunia inteligentną i pojętną i aktywną - zdecydowanie nie jest typem leniwego kanapowca. Będzie potrzebowała odpowiedniej dawki zajęcia i uwagi ze strony opiekunów. Do psów bywa dominująca, ale wszystko zależy od osobnika - z większością samców dobrze się dogaduje. Akcja nie powinna mieszkać w domu z małymi dziećmi. Akcja jest piękna, wyjątkowa i nie da się jej nie zauważyć :-) Obecnie przebywa w boksie z Diego Szarym

***Pazurek*** to średniej wielkości psiak (ok. 20 kg), w wieku ok. 7 lat. Bardzo lubi kontakt z ludźmi i naukę nowych komend. Uwielbia się przytulać. Ładnie chodzi na smyczy, pozwala wykonywać przy sobie zabiegi pielęgnacyjne i lekarskie. Na spacerach uczymy go koncentrowania się na człowieku, zdecydowanie bardziej woli węszyć i tropić.
Bardzo dobrze odnajduje się w otoczeniu miasta, jest przy tym bardzo ciekawy i zrelaksowany. Potrafi ładnie jechać w samochodzie. Akceptuje psy i suczki. Choć bardzo wiele zależy od nastawienia drugiego osobnika oraz właściciela zwierzęcia. Kiedyś porzucony, żyjąc na mrozie czekał na pomoc. Teraz wypatruje domu.

#niekupujadoptuj Pomożemy w wyborze i adaptacji właściwego przyjaciela - zajrzyj na lub

Lubisz Korabki?
U nas potrzeby się nigdy nie kończą... mamy do Was prośbę o aktywizację:
* Wesprzyj którąś ze zbiórek celowych


Show me more
* Kupuj karmę dla wszystkich naszych zwierzaków a dla siebie gadżety:
* Licytuj na aukcjach korabkowych:


Idealnie byłoby, gdybyś ustawił stały przelew nawet na 2 zł (nie odczujesz ich braku na koncie:)) - darowiznę odpisz od podatku
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! Oddział Korabiewice
96-330 Puszcza Mariańska
Korabiewice 11
73 1240 1040 1111 0010 6697 7358
Darowizna - nakarm zwierzaka
Przelewy zza granicy:
Bank Pekao S.A.
ul. Czackiego 21/23
00-043, Warszawa, Polska
IBAN: PL73124010401111001066977358
SWIFT: PKOPPLPW

Saturday, 18. June 2016, Janowice Wielkie, Szwajcarkowe Granie - Paweł "Aldaron" Czekalski, Jarek "Jarecki" Poniatowski

Event description
Zapraszamy do schroniska "Szwajcarka" na koncert Pawła „Aldarona” Czekalskiego - gitarzysty, wokalisty, autora piosenek i barda ().
Paweł śpiewa piosenki opisujące życie we współczesnym świecie, o zależnościach świata natury i cywilizacji, relacjach międzyludzkich, wyborach i poszukiwaniu duchowości.
Teksty można określić mianem piosenek z dawką poezji, pełne gier słownych, czasem przemieszane ze stylistyką hip-hopową - są wykonywane z towarzyszeniem gitary i harmonijki ustnej.

W latach 2005 - 2013 uczestnik, często laureat wielu imprez krajowych o charakterze konkursów, przeglądów czy festiwalów piosenek.
(więcej - )
Koncerty i wydawnictwa oficjalne.
Od 2012 do 2015 roku zagrał ponad 170 koncertów na terenie całego kraju (z tego prawie połowa w Bieszczadach) - więcej ().
W latach 2005 - 2013 uczestnik, często laureat wielu imprez krajowych o charakterze konkursów, przeglądów czy festiwalów piosenek
(więcej - )
Więcej informacji znajdziecie na stronie
Współorganizatorami koncertu są Schronisko Szwajcarka, Rudawy Janowickie oraz Gminny Ośrodek Kultury Mysłakowice.
Koncert jak zwykle jest bezpłatny. Po koncercie planujemy długie nocne śpiewanie!
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now