Wednesday, 13. December 2017, Poland, Bazarek dla Ani i Wojtka Abłaczyńskich

from 13. December 2017 - 13:00
till 25. December 2017 - 16:00
Show map
164 people attending
Event description
Kochani Dobroczyncy !

Oto historia Marcina,ktory bardzo potrzebuje Naszej pomocy !!!
W 2009r. wykryto u niego guza mozgu-glejaka. Chlopak mial wtedy 26 lat. Przeszedl wtedy operacje oraz radioterapie,ktore przyniosly zadowalajacy rezultat i wszystko powoli wracalo do poznal wtedy kobiete z ktora postanowil spedzic reszte zycia,byl bardzo szczesliwy jednak regularne badania ,ktore przechodzil zawsze napawaly go lekiem. Za kazdym razem obawial sie,ze choroba powroci i zniszczy wszystko to co z takim trudem zbudowal. Jego obawy sie potwierdzily w momencie kiedy jedno z badan ujawnilo ,ze guz niestety odrasta na nowo. Maszyna ruszyla od sie kolejne badania i coraz wiecej wizyt lekarskich. Kilka tyg o po informacji o nawrocie jego choroby Marcin dowiedzial sie,ze zostanie ojecm. Razem z zona bardzo pragneli swojego maluszka dlatego kolejna wiadomosc o tym ,ze guz jest zbyt duzy, jest polozony na nieoprecyjnym obszarze mozgu i nie moze byc usuniety byla naprawde jednoznaczna.Guz swoim szybkim wzrostem pokazal ,ze zezlosliwial. Postanowili wiec,ze zaczna szukac pomocy za granica,jednak wiadomo,ze koszt konsultacji oraz dalszych terapii to ogromny wydatek nie do udzwigniecia przez rodzine.w
W oczekiwaniu na konsultacje Marcin rozpoczal leczenie metodami naturalnymi ,a ich miesieczny koszt to 10.000zl. Kochani jak widzicie koszty walki z jego choroba sa wielkie i chlopak napradwe potrzebuje Naszej Pomocy . Marcin chcialby uczestniczyc w zyciu swojego synka,ktory teraz ma zaledwie 13 miesiecy. Nie chce dopuscic do sytuacji ,w ktorej synek bedzie pamietal go tylko ze zdjecia.....

Prosze pomozcie Marcinowi wygrac walke z tym nierownym przeciwnikiem i dac mu szanse na normalne zycie.

Dziekujemy za pomoc !!!! ♥♥♥

Thursday, 25. August 2016, Kraków, Warsztaty Śpiewu Białego + Folkowe Jam Session

from 25. August 2016 - 19:00 till 23:00
Show map
18 people attending
Event description
Spotkanie poprowadzą Kinga Szewczyk oraz Marta Grzybowska, obie rodem z Bieszczad. Są członkiniami sanockiego zespołu Widymo, biorącego udział w wielu polskich oraz zagranicznych festiwalach muzyki folkowej. W Ustrzykach Dolnych prowadzą zespół Werchowyńcy.

Marta Grzybowska - na co dzień uczy fizyki w ustrzyckim liceum, prowadzi szkolny zespół wokalno-instrumentalny "Werchowyńcy", członkini Chóru Pieśni Karpackiej Widymo, wokalistka zespołu Rendez Vous. Pasjonuje się sportem, muzyką i sztuką.

Kinga Szewczyk - na co dzień uczy języka polskiego w ustrzyckim liceum, prowadzi szkolny zespół wokalno-instrumentalny "Werchowyńcy", członkini Chóru Pieśni Karpackiej Widymo, wokalistka w zespole Budyń i Przyjaciele Hońka, współpracowała z zespołem Tołhaje (płyta "Stereokarpaty"). Pasjonuje się śpiewem ludowym, literaturą, kulturą krajów karpackich i ziołolecznictwem.

Widymo //
Odbiornik Live //

Wstęp wolny!

Organizatorzy: Towarzystwo Ratowania Kultury w Nowej Hucie, Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
Partnerzy: C-2 Południe Cafe

*Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now