Tuesday, 04. July 2017, Czerwionka, Chce Plenerowego Festiwalu Hip Hop W Czerwionce

from 04. July 2017 - 0:00
Czerwionka
PolandCzerwionka
Show map
1361 people attending
Event description
To wydarzenie zostało utworzone w celu pokazania władzą miasta Czerwionka-Leszczyny jak bardzo fani najbardziej popularnej muzyki w Polsce jaką jest RAP pragną dużej plenerowej imprezy w naszym mieście


PS.
Moi drodzy znajomi i "znajomi" nie wiem kto z was jaki rodzaj muzyki wielbi najbardziej ale dla tych co myślą że w Polsce komercyjna muzyka napędzana radiem i telewizją ogólnie mediami rządzi w tym kraju w liczbie sprzedaży płyt to jest w WIELKIM BŁĘDZIE ! Znani i lubiani artyści, celebryci wożący się na salonach ,lansujący się na bankietach są daleko z tyłu za RAPERAMI !
SZOK ? Jednak taka jest prawda. Na dowód tego możecie przejść się do najbliższego Empiku czy Media Marktu i tam zobaczycie że na półce tytułowanej " Muzyka Polska" trudno wam będzie znaleźć jakąkolwiek płyte Polskiego Rapera.
Podpowiem wam ... szukajcie na półce - TOP 10 SPRZEDAŻY
Tym właśnie chciałem zapowiedzieć że będziemy walczyć jak tylko się da wraz z Łukasz 'Emilo' Kubik o to by w naszym mieście powstał FESTIWAL z koncertami najbardziej znanynych raperów w naszym kraju. Co roku organizowana jest taka impreza o charakterze Punk-Rockowym więc czemu nie zrobić czegoś takiego z NAJBARDZIEJ POPULARNYM RODZAJEM MUZYKI W POLSCE ?
Udostępniajcie to wydarzenie i zaznaczajcie " WEZME UDZIAŁ" by pokazać że chcecie tego tak samo jak MY
reszte zostawcie nam

CZKA REPREZENTA !

Thursday, 24. November 2016, Warsaw, Nouvelle Vague [FR] / 24.11 / Progresja Music Zone

from 24. November 2016 - 19:00 till 23:00
Show map
380 people attending
Event description
Bilety:
130 zł - zwykły
133 zł - kolekcjonerski
140 zł - na bramce
dostępne na: , eventim.pl, ebilet.pl, biletomat.pl

UWAGA! Apelujemy i informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Polecamy kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!Progresja Music Zone i Francophonic mają zaszczyt zaprosić 24 listopada na wyjątkowy koncert promujący najnowszy album Nouvelle Vague „I Could Be Happy”

Bossa Nova, Trzecia Fala, Nowa Fala – to trzy inspiracje, które nalazły się u podnóża projektu Marca Collina i Oliviera Libaux. Muzycy korzystając z inspiracji punkowych i post-punkowych połączonych z klimatem Bossa Novy na nowo odkryli i odświeżyli w błyskotliwy sposób pojęcie cover bandu. Przykładem tego mogą być kompozycje zremixowane i tworzone z czołówką tzw. „Renouveau de la chanson française” (odnowienie francuskiego chansonu): Camille, Phoebe Killdeer (których „Fade Out Lines” było remixowane przez The Avener), Nadeah, Mélanie Pain i Liset Alea.

Oryginalność projektu opłaciła się i przełożyła na milion sprzedanych płyt, 4 albumy wydane między 2004 a 2010 rokiem, trasy i koncerty w najbardziej prestiżowych salach koncertowych takich jak londyńska Royal Albert Hall, Hollywood Bowl w L.A. czy paryska Olympia.

W 2011 roku zespół zaprzestał nagrywania nowego materiału, skupiając się na ulepszaniu i tworzeniu nowych show na żywo. Rozpoczął też współpracę ze znanym projektantem Jean-Charlesem de Castelbajac. Założyciele Nouvelle Vague oddali się także graniu w innych zespołach.

Nie był to jednak czas stracony gdyż w muzyków wstąpiła nowa odświeżająca energia, z którą rozpoczynają kolejny rozdział swojej historii płytą „I Could Be Happy”.

Show me more

Na nowej płycie znajdziemy standardy punkowe i post-pankowe przepojone niezrównaną atmosferą i klimatem, które potrafią wprowadzić tylko NV. Duet Collin i Libaux po raz kolejny dowodzi, że jest wręcz predestynowany do tworzenia produkcji zaskakujących w każdym calu.

Odświeżone klasyki Nouvelle Vague zagrali tym razem także z muzykami tradycyjnymi. W „A Manner of Speaking” usłyszymy kubański zespół z Tampy, w „Killing Moon” meksykańskich mariachi, a w „Ever Fallen in Love” zabrzmią instrumenty indyjskie. Dowodzi to, że te kawałki można dowolnie modelować i przetwarzać w ramach każdego rodzaju muzyki, tak samo jak choćby repertuar The Beatles.

Na nowej płycie po raz pierwszy pojawią się remixy Dream Koala, Caravan Palace i wiele innych niespodzianek. Materiał ujrzy światło dzienne już tej jesieni. Zespół ruszy także od razu w trasę promocyjną po Europie, Azji, Ameryce Południowej i U.S.A. Na scenie Marca i
Oliviera wspierać będą m.in. : Mélanie Pain, Élodie Frege i Liset Alea.
W 2018 roku nie będę się spóźniać

W 2018 roku nie będę się spóźniać

Monday 31. December 2018
9138 shares
Odpoczywamy - Bazarek Nadzieją Malowany <3
Thursday 20. December 2018
116 shares
Nie znajdę Męża/Żony w 2018 roku
Monday 31. December 2018
5296 shares
Dziś zjem czekoladę. Może dwie.
Monday 31. December 2018
2493 shares
W TYM ROKU zrobię sobie tatuaż !
Thursday 31. July 2025
5271 shares
Żądamy Tygodnia Zakazanych Animek Na MSP
Saturday 01. December 2018
90 shares
HYPE EXPO x KATO
Wednesday 30. December 2020
4807 shares
PAŁECZKA EBONITOWA DLA KAŻDEGO!
Monday 29. June 2020
9 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now