Tuesday, 04. July 2017, Czerwionka, Chce Plenerowego Festiwalu Hip Hop W Czerwionce

from 04. July 2017 - 0:00
Czerwionka
PolandCzerwionka
Show map
1361 people attending
Event description
To wydarzenie zostało utworzone w celu pokazania władzą miasta Czerwionka-Leszczyny jak bardzo fani najbardziej popularnej muzyki w Polsce jaką jest RAP pragną dużej plenerowej imprezy w naszym mieście


PS.
Moi drodzy znajomi i "znajomi" nie wiem kto z was jaki rodzaj muzyki wielbi najbardziej ale dla tych co myślą że w Polsce komercyjna muzyka napędzana radiem i telewizją ogólnie mediami rządzi w tym kraju w liczbie sprzedaży płyt to jest w WIELKIM BŁĘDZIE ! Znani i lubiani artyści, celebryci wożący się na salonach ,lansujący się na bankietach są daleko z tyłu za RAPERAMI !
SZOK ? Jednak taka jest prawda. Na dowód tego możecie przejść się do najbliższego Empiku czy Media Marktu i tam zobaczycie że na półce tytułowanej " Muzyka Polska" trudno wam będzie znaleźć jakąkolwiek płyte Polskiego Rapera.
Podpowiem wam ... szukajcie na półce - TOP 10 SPRZEDAŻY
Tym właśnie chciałem zapowiedzieć że będziemy walczyć jak tylko się da wraz z Łukasz 'Emilo' Kubik o to by w naszym mieście powstał FESTIWAL z koncertami najbardziej znanynych raperów w naszym kraju. Co roku organizowana jest taka impreza o charakterze Punk-Rockowym więc czemu nie zrobić czegoś takiego z NAJBARDZIEJ POPULARNYM RODZAJEM MUZYKI W POLSCE ?
Udostępniajcie to wydarzenie i zaznaczajcie " WEZME UDZIAŁ" by pokazać że chcecie tego tak samo jak MY
reszte zostawcie nam

CZKA REPREZENTA !

Thursday, 24. November 2016, Warsaw, Nouvelle Vague [FR] / 24.11 / Progresja Music Zone

from 24. November 2016 - 19:00 till 23:00
Show map
380 people attending
Event description
Bilety:
130 zł - zwykły
133 zł - kolekcjonerski
140 zł - na bramce
dostępne na: , eventim.pl, ebilet.pl, biletomat.pl

UWAGA! Apelujemy i informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Polecamy kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!Progresja Music Zone i Francophonic mają zaszczyt zaprosić 24 listopada na wyjątkowy koncert promujący najnowszy album Nouvelle Vague „I Could Be Happy”

Bossa Nova, Trzecia Fala, Nowa Fala – to trzy inspiracje, które nalazły się u podnóża projektu Marca Collina i Oliviera Libaux. Muzycy korzystając z inspiracji punkowych i post-punkowych połączonych z klimatem Bossa Novy na nowo odkryli i odświeżyli w błyskotliwy sposób pojęcie cover bandu. Przykładem tego mogą być kompozycje zremixowane i tworzone z czołówką tzw. „Renouveau de la chanson française” (odnowienie francuskiego chansonu): Camille, Phoebe Killdeer (których „Fade Out Lines” było remixowane przez The Avener), Nadeah, Mélanie Pain i Liset Alea.

Oryginalność projektu opłaciła się i przełożyła na milion sprzedanych płyt, 4 albumy wydane między 2004 a 2010 rokiem, trasy i koncerty w najbardziej prestiżowych salach koncertowych takich jak londyńska Royal Albert Hall, Hollywood Bowl w L.A. czy paryska Olympia.

W 2011 roku zespół zaprzestał nagrywania nowego materiału, skupiając się na ulepszaniu i tworzeniu nowych show na żywo. Rozpoczął też współpracę ze znanym projektantem Jean-Charlesem de Castelbajac. Założyciele Nouvelle Vague oddali się także graniu w innych zespołach.

Nie był to jednak czas stracony gdyż w muzyków wstąpiła nowa odświeżająca energia, z którą rozpoczynają kolejny rozdział swojej historii płytą „I Could Be Happy”.

Show me more

Na nowej płycie znajdziemy standardy punkowe i post-pankowe przepojone niezrównaną atmosferą i klimatem, które potrafią wprowadzić tylko NV. Duet Collin i Libaux po raz kolejny dowodzi, że jest wręcz predestynowany do tworzenia produkcji zaskakujących w każdym calu.

Odświeżone klasyki Nouvelle Vague zagrali tym razem także z muzykami tradycyjnymi. W „A Manner of Speaking” usłyszymy kubański zespół z Tampy, w „Killing Moon” meksykańskich mariachi, a w „Ever Fallen in Love” zabrzmią instrumenty indyjskie. Dowodzi to, że te kawałki można dowolnie modelować i przetwarzać w ramach każdego rodzaju muzyki, tak samo jak choćby repertuar The Beatles.

Na nowej płycie po raz pierwszy pojawią się remixy Dream Koala, Caravan Palace i wiele innych niespodzianek. Materiał ujrzy światło dzienne już tej jesieni. Zespół ruszy także od razu w trasę promocyjną po Europie, Azji, Ameryce Południowej i U.S.A. Na scenie Marca i
Oliviera wspierać będą m.in. : Mélanie Pain, Élodie Frege i Liset Alea.
Sua namorada sabe que você é solteiro?
Friday 31. May 2024
2511 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
ShemaleSex
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Man and Woman have sex with a horse *** horse
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Indian *** Sexvideos
Tuesday 16. July 2019
13 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now