Sunday, 31. December 2017, Jałowiec, Czytam więcej książek - CEL na 2017

from 31. December 2017 - 16:00 till 17:00
Jałowiec
PolandJałowiecWierzchowisko46-320
Show map
636 people attending
Event description
Absolutnie minimalnie chociaż jedną...

Wpisz poniżej od jakiej książki zaczniesz w najbliższym czasie ;)

POLUB: Zakochajmy Polskę
i Adam Jakubiak - Trener Motywacyjny

Monday, 26. September 2016, Kraków, Miodowa 23/3, Podróż Poprzez Czakry - kurs stacjonarny w Krakowie

from 26. September 2016 - 19:00 till 20:45
14 people attending
Event description
PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY - stacjonarny kurs pogłębiający w Krakowie

• OSIEM SPOTKAŃ • SIEDEM CZAKR • JEDNA PRZESTRZEŃ •

Zapisy już otwarte - zapraszam serdecznie!

SZCZEGÓŁY I ZAPISY poprzez stronę

WAŻNE -> Na kursie jest ograniczona ilość miejsc. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszenia oraz wykonania rezerwacji.


Kurs PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY jest otwarty dla każdego - zarówno osoby która nie miała wcześniej styczności z jogą kundalini, a chciałaby w nim uczestniczyć, oraz dla osób, które już praktykują i chcą pogłębić swoje pole doświadczenia.

Jest możliwość uczęszczania zarówno na kurs jak i na regularne zajęcia, równolegle. Dla uczestniczek i uczestników kursu 10% jednorazowej zniżki na karnety zajęć jogi kundalini we środy i czwartki.


Show me more

Kurs Podróż Poprzez Czakry jest ukierunkowaną i pogłębiającą pracą z czakrami oraz swoim wnętrzem. Czakry są drogowskazami do poznania i zrozumienia siebie. To psychiczne szczeble naszej ewolucji wewnętrznej. Kurs ma służyć lepszemu poznaniu siebie, pogłębionej praktyce jogi kundalini i medytacji dla każdej czakry oraz usystematyzowaniu wiedzy jogicznej i tantrycznej o psychicznych centrach energii jakimi są czakry, które przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie w świecie.


SZCZEGÓŁY I ZAPISY na stronie

Kurs jest zaprojektowany jako osiem spotkań, na przestrzeni ok. dwóch miesięcy. Regularne spotkania raz w tygodniu, w jednym stałym miejscu w zamkniętej grupie osób. Pierwsze spotkanie wprowadzające do tematu oraz struktury kursu. Natomiast każde kolejne spotkanie w całości poświęcone tematowi jednej konkretnej czakry oraz przeznaczonej dla niej praktyce.

Kurs Podróż Poprzez Czakry jest znakomitą motywacją "zewnętrzną", nadającą strukturę osobistej praktyce, ponieważ zaprojektowany jest jako pełna całość i nie można uczęszczać na jego spotkania wybiórczo. Jest to szczególnie korzystne i motywujące dla osób, które mają trudności w uczęszczaniu na regularne zajęcia, a chciałyby rozpocząć i pogłębić swoją praktykę oraz doświadczenie.

Zapisy już otwarte !


KURS ZAPROJEKTOWAŁA I POPROWADZI

Ania Siri Karta - certyfikowana nauczycielka jogi i medytacji (certyfikat International Yoga Alliance - światowego stowarzyszenia zrzeszającego instruktorów jogi) której szczególnym zainteresowaniem jest joga kundalini.
Autorka i twórczyni portalu Sutra Serca. Praktykuje jogę kundalini i medytacje od 8-miu lat, zajęcia i warsztaty prowadzi od 2013 roku. Poszukiwacz i Duchowy Wędrowiec. Nimfa wodna, Kocia mama i wolna dusza z sercem na dłoni. Zodiakalnie Strzelec z silnymi wpływami Ryb. Zawodowo w przeszłości – asystentka w Latającej Szkole dla Kobiet, niegdyś graficzka.
Sua namorada sabe que você é solteiro?
Friday 31. May 2024
2511 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
ShemaleSex
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Man and Woman have sex with a horse *** horse
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Indian *** Sexvideos
Tuesday 16. July 2019
13 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now