Sunday, 31. December 2017, Jałowiec, Czytam więcej książek - CEL na 2017

from 31. December 2017 - 16:00 till 17:00
Jałowiec
PolandJałowiecWierzchowisko46-320
Show map
636 people attending
Event description
Absolutnie minimalnie chociaż jedną...

Wpisz poniżej od jakiej książki zaczniesz w najbliższym czasie ;)

POLUB: Zakochajmy Polskę
i Adam Jakubiak - Trener Motywacyjny

Monday, 26. September 2016, Kraków, Miodowa 23/3, Podróż Poprzez Czakry - kurs stacjonarny w Krakowie

from 26. September 2016 - 19:00 till 20:45
14 people attending
Event description
PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY - stacjonarny kurs pogłębiający w Krakowie

• OSIEM SPOTKAŃ • SIEDEM CZAKR • JEDNA PRZESTRZEŃ •

Zapisy już otwarte - zapraszam serdecznie!

SZCZEGÓŁY I ZAPISY poprzez stronę

WAŻNE -> Na kursie jest ograniczona ilość miejsc. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszenia oraz wykonania rezerwacji.


Kurs PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY jest otwarty dla każdego - zarówno osoby która nie miała wcześniej styczności z jogą kundalini, a chciałaby w nim uczestniczyć, oraz dla osób, które już praktykują i chcą pogłębić swoje pole doświadczenia.

Jest możliwość uczęszczania zarówno na kurs jak i na regularne zajęcia, równolegle. Dla uczestniczek i uczestników kursu 10% jednorazowej zniżki na karnety zajęć jogi kundalini we środy i czwartki.


Show me more

Kurs Podróż Poprzez Czakry jest ukierunkowaną i pogłębiającą pracą z czakrami oraz swoim wnętrzem. Czakry są drogowskazami do poznania i zrozumienia siebie. To psychiczne szczeble naszej ewolucji wewnętrznej. Kurs ma służyć lepszemu poznaniu siebie, pogłębionej praktyce jogi kundalini i medytacji dla każdej czakry oraz usystematyzowaniu wiedzy jogicznej i tantrycznej o psychicznych centrach energii jakimi są czakry, które przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie w świecie.


SZCZEGÓŁY I ZAPISY na stronie

Kurs jest zaprojektowany jako osiem spotkań, na przestrzeni ok. dwóch miesięcy. Regularne spotkania raz w tygodniu, w jednym stałym miejscu w zamkniętej grupie osób. Pierwsze spotkanie wprowadzające do tematu oraz struktury kursu. Natomiast każde kolejne spotkanie w całości poświęcone tematowi jednej konkretnej czakry oraz przeznaczonej dla niej praktyce.

Kurs Podróż Poprzez Czakry jest znakomitą motywacją "zewnętrzną", nadającą strukturę osobistej praktyce, ponieważ zaprojektowany jest jako pełna całość i nie można uczęszczać na jego spotkania wybiórczo. Jest to szczególnie korzystne i motywujące dla osób, które mają trudności w uczęszczaniu na regularne zajęcia, a chciałyby rozpocząć i pogłębić swoją praktykę oraz doświadczenie.

Zapisy już otwarte !


KURS ZAPROJEKTOWAŁA I POPROWADZI

Ania Siri Karta - certyfikowana nauczycielka jogi i medytacji (certyfikat International Yoga Alliance - światowego stowarzyszenia zrzeszającego instruktorów jogi) której szczególnym zainteresowaniem jest joga kundalini.
Autorka i twórczyni portalu Sutra Serca. Praktykuje jogę kundalini i medytacje od 8-miu lat, zajęcia i warsztaty prowadzi od 2013 roku. Poszukiwacz i Duchowy Wędrowiec. Nimfa wodna, Kocia mama i wolna dusza z sercem na dłoni. Zodiakalnie Strzelec z silnymi wpływami Ryb. Zawodowo w przeszłości – asystentka w Latającej Szkole dla Kobiet, niegdyś graficzka.
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now