Saturday, 21. December 2019, Poland, Szybki Bazarek dla Lusi,Parkera ,Pako i Klopsow

from 21. December 2019 - 20:00 till 23:00
Show map
183 people attending
Event description
Bazarek dla Lusi i Parkera ,Pako ,Krokieta i Klopsa,
koniec Bazarku godzina 20.00
Celem tego bazarku jest pomoc w oplaceniu Hotelikow w ktorych mam 6 psiakow uratowanych z Radys.
Lusia z Parkerem sa w Dzikej Kepie i niestety nikt nawet raz nie zapytal o Parkera chociaz jest oglaszany .Lusia nigdy nie pojdzie do adopcji poniewaz ma uszkodzony odbyt .Krokiet i Klops tez sa oglaszani i zero odezwu,sa to starsze psiaki,a Klops jest strasznie wycofany.Do Radysiakow ostatnio doszedl Pako ktory przebywal w Radysach sporo razem z Portosem Trojlapkiem sa w Hotelu Eryk.
Licze ze wspolnymi silami damy rade im pomoc i damy im szanse na lepsze zycie,na zycia na jakie w pelni zasluzyli bez cierpienia i strachu .
Po zakonczeniu bazarku kazdy dostanie informacje z fantami ktore wygral oraz numerem fanciki beda wyslane przeze mnie z Polski po zakonczeniu licytacji.
Bardzo prosze o pomoc i zapraszam tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie a przy okazji szczytny cel pomocy psiakom :)
Regulamin Bazarku
Kazda osoba ktora wylicytuje fant dostanie info na priv z kwota ktora ma wplacic za wylicytowane fanty oraz konto na ktore ma wplacic pieniazki koniecznie z dopiskiem Darowizna i beda podane imoina pamietac ze trzeba bedzie wplacic takze za koszty wysylki na osobne dana osoba nie wplaci pieniazkow w ciagu 5 dni fanty przechodza na osobe ktora licytowala wczesniej .Po potwierdzeniu wplaty z Hoteliku ,fanty zostana wyslane pamietac ze ten Bazarek ma na celu pomoc psom i osoby ktore licytuja dla zabawy bede publikowane bedzie trwal do 31/05/17 godzina 22.00

Thursday, 08. December 2016, Gdansk, Obierki - wystawa rysunków Barbary Kruszewskiej

from 08. December 2016 - 18:00
till 22. December 2016 - 18:00
Show map
6 people attending
Event description
Basia Kruszewska to znana postać w trójmiejskich kręgach artystycznych. Ukończyła gdańską PWSSP pod kierunkiem profesora Witolda Janowskiego. Wkrótce po studiach odkryła nową i do dzisiaj trwającą pasję swego życia, czyli dobre jedzenie.

Już w latach 70., pod wpływem jednej z amerykańskich artystek, zaserwowała gościom w gdańskim Żaku „pomalowane jedzenie”, zaskakując ich czerwonym chlebem i groszkiem oraz zielonymi schabowymi. Jak sama podkreśla, skrzydła rozwinęła w sopockim Sfinksie. Odpowiadała za kulinarną oprawę Balu na Gruzach, pamiętnej inauguracji działalności klubu, jak i kolejnych imprez realizowanych w tym wyjątkowym miejscu. I tak weszła na ścieżkę, którą podąża do dziś. To charakter Sfinksa dodał jej odwagi do robienia rzeczy nietuzinkowych i eksperymentów na pograniczu sztuki kulinarnej, teatru, malarstwa.

Kruszewska jest też autorką bardziej tradycyjnych, choć nie mniej skromnych w formie, aranżacji. Wśród licznych realizacji, przygotowywała m.in. bankiety w Przedstawicielstwie RP przy UE w Brukseli, których motywy przewodnie inspirowane były dziedzictwem naszego regionu, a stoły zdobiły m.in. wypożyczone arcydzieła gdańskiego bursztyniarstwa czy przywieziony z plaży piach. Te nietypowe rekwizyty są jej kolejnym znakiem rozpoznawczym.

Każda przygotowana przez nią uczta cieszy nie tylko oczy ale również podniebienia, co jest bardzo istotne dla artystki, która jak sama mówi „nie ufa kucharzom, wiec sama gotuje”. Gotowała m.in. dla Czesława Miłosza podczas jednej z jego wizyt w Gdańsku. Prowadziła również własną restaurację, gdzie odbywał się Teatr Gotowania, podczas którego spotykający się artyści opowiadali o własnych światach kulinarnych.

W Galerii NCK artystka uraczy odwiedzających ratusz gości serią rysunków pod swojsko brzmiącym tytułem „Obierki”. Nie byłaby oczywiście sobą, gdyby nie zadbała o wyjątkową aranżację tego wydarzenia…

🔶 Wernisaż: 8 grudnia 2016, godz. 18.00 🔶

Wystawę można oglądać do 8 stycznia 2017 r., w godz. 10.00-18.00.

Wystawa odbywa się w ramach Festiwalu „Metropolia jest Okey”
Zbieramy na mięso dla kota Nanami chan

Zbieramy na mięso dla kota Nanami chan

Friday 29. June 2018
5 shares
Bazarek Na  psy z interwencji

Bazarek Na psy z interwencji

Monday 16. April 2018
13 shares
BIG SALE-Szybki Kiermasz
Saturday 31. March 2018
77 shares
Bazarek Claudii-oddawaj,licytuj,pomagaj :)
Thursday 31. December 2020
80 shares
Spotkanie na szczycie ogona. Mega Bazar.
Monday 31. December 2018
532 shares
zaginiony piesek
Monday 17. September 2018
16 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now