Tuesday, 30. April 2019, Uniejów, Uniejów termy, Suczka na ulicy, skazana na kolejne ciąże. Nikt z łódzkiego nie chce przyjechać na interwencję.

from 30. April 2019 - 18:00 till 21:00
Uniejów
PolandUniejów99-210
Show map
417 people attending
Event description
Uniejów woj.łódzkie. Gmina ma podpisaną umowę z Wojtyszkami !!!

To wydarzenie dotyczy losu 3 psiaków.

suczka Tosia. Zaczęło się od rudej suczki, która jak się okazało ma właścicielkę, sunia ma na imię Tosia i niedawno urodziła. Jak pani właścicielka wyjaśniła, suni nie dopilnował pracownik kiedy to wyjechała twierdziła, że chciała małe pieski... w każdym razie Tosia urodziła pięć szczeniaków, którymi pani właścicielka zadeklarowała opiekować się do końca życia i nie oddawać nikomu, a sunię Tosię oczywiście wykastrować, czy tak się stanie? nie wiadomo....

suczka, wyglądająca jak siostra Tosi (patrz zdjęcie główne wydarzenia). Bezdomna suczka, która błąkała się po Uniejowie, widziano ją na placu GSu koło Biedronki, tam była dokarmiana przez pracowników. Po zamieszaniu z suczką Tosią, (myślano, że jest tylko jedna błakająca się ruda suczka) okzało się, że jest właśnie ta druga i KTOŚ ją podobno przygarnął, ale nie wiadomo kto.... 13letnia dziewczynka zaniosła komuś suczkę pozwolić na to żeby udzielić jej fachowej pomocy, bo nie wiadomo nawet czy ten ktoś poszedł z suczką do weterynarza, ale to dziecko, więc wystraszyła się i chciała ratować. Wiele osób na wydarzeniu chciało pomóc, żeby sunię wykastrować, pojawiły się też propozycje domów tymczasowych a nawet stałych, jednak mieszkańcy Uniejowa strasznie się boją ( nie wiadomo czego), nie chcą pomocy i ukrywają co dzieje się z suczką, która prawdopodobnie jest w ciąży.... Chcieliśmy pomóc, może udało by się zrobić sterylkę aborcyjną, ale jak widać mieszkańców Unejowa przeraża ten fakt...... lepiej przecież bezmyślnie rozmnażać kolejne nieszczęścia jakby psów w Wojtyszkach było mało...... Więc na nikogo dorosłego w Uniejowie nie można było polegać, nikt w końcu na miejsce z dorosłych z poza Uniejowa nie dojechał, nikt nie udzielił pomocy i 13 latka została z tym próbujemy się dowiedzieć co z suczką i prosimy osobę, która się nią opiekuje o informację na jej temat, bo nie wiadomo czy ma dom, czy jest jednak bezdomna...i co będzie z małymi jak się urodzą, co z suczką i jej kastracją?!

3. Piesek czarno biały. Zgłoszono bezdomnego pieska, regularnie widywanego na ulicach Uniejowa, pies błąkał się zostawiony bez opieki, bardzo chudy. Na wydarzeniu udało się ustalić, że piesek ma jednak właścicielkę, która mieszka niedaleko rynku, ale nie widzi w tym nic złego, że pies jest chudy i że błąka się bez obroży po mieście w Uniejowie to naturalne.....

Prosimy organizacje prozwierzęce o pomoc! W Uniejowie panuje problem rozmnażania zwierząt, ludzie nie kastrują swoich psów. Psy biegają luzem, rozmnażają się. Czasem już nie wiadomo czy pies, który biega bez opieki ma właściciela czy nie.... z drugiej strony co to za właściciel, który nie dba o swojego zwierzaka.... Co lepsze ulica w Uniejowie i nieustanne rozmnażanie cierpienia czy Wojtyszki, z którymi gmina ma podpisaną umowę?? Strach wybierać....... Jedno jest pewne, potrzebna pomoc w edukowaniu mieszkańców, weterynarzy, którzy nie kastrują tam psów, tylko polecają zastrzyki hormonalne.... STOP ROZMNAŻANIU I PORZUCANIU ZWIERZĄT !!! STOP UNIEJÓW !!!

Friday, 18. November 2016, Konin, Spektakl 'MAYDAY 2'

from 18. November 2016 - 19:00
Show map
17 people attending
Event description
MAYDAY 2 To wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szcześliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie. Oczywiście ciekawość oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut.

Mistrzowski scenariusz !nAutentyczna gra aktorska! Niewiarygodne zwroty akcji! Duża dawka najlepszego humoru! Aplauz na stojąco ! Nieustające salwy śmiechu! 20 lat przepełnionych widowni od Europy aż po Brodway. Światowy hit! Światowej sławy autor! Światowa klasa dobrego humoru... Jednym słowem... Mayday 2! Najzabawniejsza komedia świata!!!

I nazwiska, których nie trzeba przedstawiać...
Obsada:
Marek Siudym/Marek Włodarczyk
Michał Koterski
Mariusz Krzemiński / Michał Milowicz
Marcin Mroczek
Anna Gzyra
Joanna Jabłczyńska/ Kasia Polewany
Kamila Polak/ Aneta Zając

Show me more

Miejsce: Koniński Dom Kultury, Plac Niepodległości 1
Zbieramy na mięso dla kota Nanami chan

Zbieramy na mięso dla kota Nanami chan

Friday 29. June 2018
5 shares
Bazarek Na  psy z interwencji

Bazarek Na psy z interwencji

Monday 16. April 2018
13 shares
BIG SALE-Szybki Kiermasz
Saturday 31. March 2018
77 shares
Bazarek Claudii-oddawaj,licytuj,pomagaj :)
Thursday 31. December 2020
80 shares
Spotkanie na szczycie ogona. Mega Bazar.
Monday 31. December 2018
532 shares
zaginiony piesek
Monday 17. September 2018
16 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now