Sunday, 31. December 2017, Warsaw, W 2017 odwiedzę wystawę Zdzisława Beksińskiego!

from 31. December 2017 - 16:00 till 23:00
Warsaw
PolandWarsaw
Show map
2725 people attending
Event description
WYDARZENIE INFORMACYJNE

Zawsze chcieliście zobaczyć obrazy, rysunki, rzeźby czy zdjęcia Zdzisława Beksińskiego na żywo, a wcześniej nie nadarzyła się taka okazja? Może czas najwyższy zaplanować taką wyprawę na przyszły rok? Widzieliście już zachwalany, nagradzany i budzący niemałe kontrowersje film "Ostatnia rodzina" inspirowany historią Beksińskich i chcielibyście dowiedzieć się o nich więcej?

To świetny pomysł! Poniżej znajdziecie na bieżąco aktualizowaną listę stałych ekspozycji i wystaw prac Zdzisława Beksińskiego - mam nadzieję, że się przyda!

Stałe ekspozycje prac Zdzisława Beksińskiego znajdują się obecnie w:
- Muzeum Historyczne W Sanoku - malowniczo położone Muzeum w rodzinnym mieście artysty, z którym był bardzo związany do samej śmierci - znajduje się tam największa na świecie, licząca około 600 prac, ekspozycja prac Mistrza prezentująca bogatą i różnorodną twórczość jednego z najciekawszych, najbardziej intrygujących artystów współczesnych. O spuściznę po artyście dba na miejscu grono oddanych pracowników pod wodzą wieloletniego przyjaciela artysty, Pana Wiesława Banacha.
- Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie - 30 obrazów oraz 30 rysunków przywiezionych do częstochowskiej Galerii z Paryża, od Pani Anny i Pana Piotra Dmochowskich, tworzy nową odsłonę Muzeum Beksińskiego w MGS w Częstochowie, w której prace Mistrza prezentowane są już od 10 lat.
- Nowohuckie Centrum Kultury - w otwartej na początku października, przepięknej Galerii Zdzisława Beksińskiego znajduje się 50 niezwykłych obrazów artysty z kolekcji Pani Anny i Piotra Dmochowskich. Zbiory NCK dopełnia 200 rysunków i fotografii, które będą prezentowane na wystawach czasowych.

Poza stałymi ekspozycjami czasowe wystawy prac artysty, zarówno te z kolekcji wyjazdowej sanockiego Muzeum jak i takie jak Beksiński Nieznany, Zdzisław Beksiński w Twojej szkole organizowane przez Fundacja "Beksiński" w różnych polskich miastach. Informacje o nich będę zamieszał tu na bieżąco.

Trwające / zbliżające się::
- Wystawa "Beksiński - retrospekcja" w Muzeum Okręgowym w Suwałkach - od 8 grudnia godz. 18 do 30 marca 2017 roku.

Show me more

Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało - postaram się pomóc.
Jeśli chcecie podzielić się wrażeniami czy zdjęciami ze swojej wizyty na wystawie - publikujcie śmiało!

Za pomysł na stworzenie takiego informacyjnego wydarzenia dziękuję Maćkowi, który wspiera tę inicjatywę od samego początku - sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie :) Bardziej zainteresowanych twórczością Zdzisława Beksińskiego zapraszam również na: Zdzisław Beksiński - Bez tytułu / Untitled.

Thursday, 08. December 2016, Szczecin, Szczecin - Katarzyna Piasecka z nowym programem "bez Filtra"

from 08. December 2016 - 19:00 till 21:00
Show map
39 people attending
Event description
Katarzyna Piasecka przyjeżdża do Szczecina ze swoim najnowszym programem stand-up comedy "BEZ FILTRA"!

Razem z Kasią na scenie pojawi się Janusz Pietruszka!

Miejsce występu:
Klub Hormon
Monte Cassino 6
Szczecin

Start koncertu: 19:00

Bilety dostępne online:


Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu "BEZ FILTRA".

Show me more

Więcej informacji na stronach:snapchat: katpiasecka

PROGRAM PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW DOROSŁYCH
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now