Friday, 06. April 2018, Lublin, Tylko pies potrafi tak kochać

from 06. April 2018 - 19:00
till 16. April 2018 - 22:00
Lublin
PolandLublinWierzchowisko46-320
Show map
179 people attending
Event description
O jego przeszłości wiedziałyśmy tyle, że był ofiarą bestialstwa i okrucieństwa człowieka.
Był psem porzuconym... Niestety nie miał szczęścia. Nie znalazł się w miejscu, w którym ludzie o dobrych sercach szukali dla niego pomocy. Został porzucony w miejscu, w którym spotykają się bardzo nieciekawi ludzie....
Dinguś stał się "zabawką" w rękach tych osób. Dingo, ufny , młody psiak, który szukał ratunku był straszony, przepędzany, bity, przypalany przeszedł piekło. Ludzie u których szukał ratunku zgotowali mu to piekło....
Po zachowaniu Dingo w dt wiemy już więcej. Jego paniczny lęk przed otwartą przestrzenią niemal na pewno znaczy, że musiał być jako szczeniak zamykany w komórce, piwnicy lub uwiązany na krótkim łańcuchu. Dingo od początku swojego życia bardzo cierpiał.
W schronisku Dingo błagał o pomoc ludzi. Nigdy nie zapomnimy jego smutnych błagających oczu gdy wchodziłyśmy na teren schroniska. Jego łapek chwytających nasze dłonie i trzymających mocno żebyśmy nie odeszli. Jego głowy wciskającej się pod nasze ręce żeby go głaskać. Krzywdy mu wyrządzone zostawiły swój ślad bardziej niż nam się wydawało.... Dingo wskutek zamykania w komórce ma lęk klaustrofobiczny i separacyjny.
Dingo na początku trafił do dt, gdzie pracowano z nim i ta praca przyniosła duże efekty. Aktualnie jest w hotelu, gdzie również uzyskał specjalistyczną pomoc. Dingo robi duże postępy, choć jeszcze nie do końca pokonał koszmary przeszłości.

Pomimo tego co przeszedł to bardzo ufny psiak, kochający człowieka całym serduszkiem.... NIGDY NIE WIDZIAŁYŚMY TAK SKRZYWDZONEGO PSA, KTÓRY BY TAK KOCHAŁ PIES POTRAFI TAK KOCHAĆ
I MY LUDZIE MUSIMY WYNAGRODZIĆ MU KRZYWDĘ
Dla Dingo szukamy domu stałego, najlepszego na świecie, takiego na jaki zasłużył. W nowym domu oferujemy dla psiaka darmową pomoc behawiorysty. Pomożemy również w transporcie do nowego domu. Pomóżcie nam i Dingusiowi!
tel w sprawie Dingo Małgosia 505110564, Emilia 502856061

Saturday, 31. December 2016, Katowice, Królewski Sylwester 2016 | Novika&Mr. Lex x Last Robots x Rawski

from 31. December 2016 - 19:00
till 01. January 2017 - 6:00
Show map
134 people attending
Event description
➡ BILETY DOSTĘNE W LOKALU LUB NA

➡ REZERWACJE STOLIKÓW OD 4 OSÓB za dopłatą 50 zł za całą grupę (po zakupie biletów): W LOKALU LUB POD NUMEREM 508 392 930

➡ MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA DO 28.12 ZESTAWU Z MENU SYLWESTROWEGO

🍴 Zestaw ➊ - 40zł/os
∙ deska serów z żurawiną
∙ deska pieczonych mięs
∙ tatar ze śledzia na pumperniklu
∙ selekcja canapes: kozi ser, burak orzech włoski; szynka parmeńska, salsa pomidorowa
∙ barszcz z pasztecikiem lub zupa gulaszowa


🍴 Zestaw ➋ - 80 zł/os

Show me more
∙ deska serów z żurawiną
∙ deska pieczonych mięs
∙ tatar ze śledzia na pumperniklu
∙ mini tarty z musem z kaczych wątróbek
∙ mini tarty z musem z łososia
∙ polędwiczki wieprzowe w cieście francuskim
∙ mini tarty z nadzieniem z avocado, ogórka i chilli
∙ mini tarty z serem feta i orzechami
∙ śliwki suszone zawijane w plastry boczku
∙ barszcz z pasztecikiem lub zupa gulaszowa

-----------------------------------------------------

Czas na zmianę warty! Pożegnamy rok 2016 i przywitamy nowy w iście królewskim stylu razem z Rawski, NOVIKA i Mr. Lex oraz Last Robots, którzy zaserwują Wam prawdziwą, muzyczną ucztę!


� NOVIKA&Mr. Lex
Członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce.
Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą („Stay Close” - Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom), Biernaskim („Give Away”). Wydała również trzy albumy solowe oraz album z remixami, dwa razy została nagrodzona Fryderykiem. Najnowsza płyta „Heart Times” wydana w kwietniu 2013 roku zebrała bardzo pozytywne recenzje jako najdojrzalsza w dorobku artystki.
Novika i Lex do niedawna prowadzili w Radiu ROXY autorską audycję Miastosfera, wcześniej jako duet radiowy dali się poznać słuchaczom Radia Jazz oraz Radia Bis (obecnej Czwórki). Obecnie Novika prowadzi Leniwe – serwuje Novika.

� Last Robots
Prawdziwe legendy krajowej sceny klubowej. Na scenie działają od ponad 10 lat. Można ich usłyszeć w całej Polsce - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Duet wieloktornie występował na Openerze, Audioriver czy Coke Live. Na tym ostatnim zagrali jako oficjalny support przed grupą The Prodigy. Na koncie mają trasę koncertową po Japonii, gdzie w roku 2012 wystąpili na pięciu wydarzeniach, w tym na festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising. Są również pomysłodawcami i organizatorami popularnych imprez - Electricity! Wśród gwiazd cyklu pojawili się między innymi Felix Da Housecat, Annie Mac, Alex Metric, Yuksek, Aeroplane.
Last Robots nie tylko miksują na imprezach, ale przede wszystkim produkują własne nagrania. Są autorami remiksów dla zespołów Jolie Cherie, D4D, Plastic, Kamp!, Fox, Out Of Tune oraz dla Noviki. Ich utwory ukazywały się nakładem takich wytwórni, jak:
Opus, Kayax, Warner czy Sony. Na koncie mają też kilka doskonale przyjętych editów i bootlegów - dużą popularnością cieszy się nowa wersja „Diamentowej Kuli“ Lombardu oraz "Piosenki Młodych Wioślarzy" Kultu.
Od 2012 roku Ambasadorzy marki Pioneer Dj a od 2015 roku przedstawiciele projektu Ballantine`s Art Of Mixing.
Last Robots można również usłyszeć w eterze – Bert prowadzi audycję Kluboteka w Polskim Radio „Czwórka“ a Igor przez cztery lata odpowiadał za audycję Last Robots Alive w Radiu Roxy.

� Rawski
DJ & remixer. Możecie usłyszeć go w Niedzielnej Sesji na antanie Czwórka Polskie radio.

________________________________

Wstęp: 50 pln (welcome shot w cenie)
W 2018 roku nie będę się spóźniać

W 2018 roku nie będę się spóźniać

Monday 31. December 2018
9138 shares
Odpoczywamy - Bazarek Nadzieją Malowany <3
Thursday 20. December 2018
116 shares
Nie znajdę Męża/Żony w 2018 roku
Monday 31. December 2018
5296 shares
Dziś zjem czekoladę. Może dwie.
Monday 31. December 2018
2493 shares
W TYM ROKU zrobię sobie tatuaż !
Thursday 31. July 2025
5271 shares
Żądamy Tygodnia Zakazanych Animek Na MSP
Saturday 01. December 2018
90 shares
HYPE EXPO x KATO
Wednesday 30. December 2020
4807 shares
PAŁECZKA EBONITOWA DLA KAŻDEGO!
Monday 29. June 2020
9 shares
Sylwester z Andrzejem Dudą 2019
Monday 31. December 2018
13 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now