Friday, 07. August 2015, Radom, Keep The Summer Holiday Vol.2 / TOMMY K @ DJ MAJKI @ TOMMY ON DRUMS @ KLIVIDS @ JAPKO & N.M.E. @ Archiwum Club

from 07. August 2015 - 20:00
Radom
PolandRadom
Show map
38 people attending
Event description
Keep The Summer Holiday Vol. 2

To druga edycja imprezy w klubie Archiwum gdzie na dwóch scenach
ogród / klub w kilku klimatach muzycznych zagrają:

TOMMY K ( house, deep, RnB )

DJ MAJKI ( rap, funk )

TOMMY ON DRUMS ( Perkusja )

KLIVIDS ( raggamuffin, raggajungle )

JAPKO & N.M.E. - TheBestia.com
( deep tech house / progressive house )

Show me more


07 Sierpień 2015 (piątek)
Start : 20:00
ARCHIWUM CLUB ul: Grzecznarowskiego 2

TAX - 10 zł (do 22:00 )
15 zł ( po 22:00 )

ZAPRASZAMY !!! :)

Saturday, 31. August 2024, Jałowiec, KONIEC! DZIĘKUJEMY <3 III edycja Cuda wianki na bazarku Dom dla Kundelka - wesprzyj zwierzaka

from 31. August 2024 - 0:00
Show map
480 people attending
Event description
Zapraszamy na piękny, mega bazar dla naszych podopiecznych! Pod naszą opieką są psiaki, był też kotek :) Oczywiście na tym nie poprzestaniemy! Jest jeszcze wiele potrzebujących zwierzaków, które potrzebują naszej pomocy! Wyciągamy je ze schroniska, zabieramy z ulicy. Stworzyłyśmy ten bazarek właśnie z myślą o bezdomniakach, które potrzebują naszego wsparcia. Pieniądze przeznaczamy między innymi na lekarzy, opłaty hotelików, transporty, jedzenie dla naszych zwierzaków. Oczywiście wszyscy nasi podpieczni szukają domków! Zapraszamy na naszą stronę, gdzie możecie poczytać więcej:

A teraz przyszedł czas, żeby poznać tych, którzy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi, czyli na naszych podopiecznych!
_____________________


Bazarek ma charakter licytacji, jednak na pewno zdarzą się fanty, które będą w opcji kup teraz ;) Bazarek będzie trwał w nieskończoność! Dana porcja fantów będzie wystawiona i będzie możliwość licytacji danych fantów do wyznaczonej daty, później zakupione fanty będą usuwane, a następnie wrzucane nowe :) Będziemy wdzięczne za każdy fant dla naszych bezdomniaków <3 Kwoty za fanty prosimy wpłacać na konto podane poniżej, koniecznie z dopiskiem "Dom dla kundelka". Natomiast pieniądze za przesyłki wpłacamy na konta wysyłających. Prosimy skontaktować się między sobą po zakończeniu bazarku :)


_________
WAŻNE!
Zasady:
1. Fanty wylicytowane a nie opłacone po 14 dniach od zakończenia licytacji zostaną ponownie wystawione do licytacji. Chyba że kupujący uzgodni późniejszy termin zapłaty za fant.

2. Koszty przesyłek według cennika Poczty Polskiej plus opłata za kopertę.

Show me more

3. Sprzedający po zakończeniu licytacji kontaktuje się z kupującym, podaje dane konta Fundacji na które kupujący wpłaca wylicytowaną kwotę oraz podaje nr konta do wpłaty za przesyłkę informując przy tym jakie to koszty.
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now