Saturday, 31. December 2039, Tomaszów Mazowiecki, Harry i Gonzo pomagają innym Kundelkom!

from 31. December 2039 - 0:00 till 3:00
Tomaszów Mazowiecki
PolandTomaszów Mazowieckiul. Kępy 397-200
Show map
429 people attending
Event description
EDIT:
Zarówno Harry jak i Gonzo, po wielu bataliach mają świetne domy :)
Dzięki temu, teraz to wydarzenie może być poświęcone innym psiakom. Będę tutaj zamieszczać pozdrowienia z obecnych domów psiaków. Ale głównie skupiamy się na pomocy innym psiakom :)
Dziękuję za obecność i zaangażowanie!Harrego wraz z Gonzo znalazłam późnym wieczorem w środku zimy. Tamtego roku to był jeden z bardziej mroźnych tygodni, generalnie- mróz mógł zabić. Widok okropny. Dwa chude, dygoczące psy wtulone w siebie w małej jamie w zaspie śnieżnej. Ale jednocześnie niesamowicie ufne. Trafiły do schroniska w Tomaszowie Mazowieckim. Rozwieszałam plakaty, chodziłam, pytałam. Wciąż się łudziłam, że może jednak uciekły. Myliłam się, bardzo mocno. Poniżej znajduje się opis obu psiaków i dalszy ciąg ich losów:


Harrego wraz z Gonzo znalazłam późnym wieczorem w środku zimy. Tamtego roku to był jeden z bardziej mroźnych tygodni, generalnie- mróz mógł zabić. Widok okropny. Dwa chude, dygoczące psy wtulone w siebie w małej jamie zaspy śnieżnej. Trafiły do schroniska w Tomaszowie Mazowieckim. Rozwieszałam plakaty, chodziłam, pytałam. Wciąż się łudziłam, że może jednak uciekły. Myliłam się, bardzo mocno. Poniżej znajduje się opis obu psiaków i dalszy ciąg ich losów:

Show me more


HARRY
Został adoptowany ze schroniska po prawie dwóch latach spędzonych za kratami i oddany z powrotem po krótkim czasie. Bo przeskakiwał płot. Cierpiał i tęsknił za człowiekiem. Mijały miesiące, aż zdarzyła się tragedia. Harry został dotkliwie pogryziony przez innego psa. Rany na ciele zagoiły się szybko, ale psychika ucierpiała bardziej. Harry wycofał się, nikł, zamykał w sobie. Podjęłyśmy decyzję o natychmiastowym zabraniu go do hotelu dla psów. Obecnie tam właśnie przebywa, a my wciąż szukamy domu. Zdrowy, silny, młody, piękny. Idealny. I co? Zero pytań, telefonów. Jakby był niewidzialny, jakby nie istniał i nikt nie mógł go dostrzec. Czekamy, szukamy. Domu, miłości, ludzi z dobrym sercem i ludzi odpowiedzialnych. Harry kocha dzieci, akceptuje inne psy. Jest doskonałym towarzyszem rodziny.
Poszukujemy domu tymczasowego bądź stałego.
ODPOWIEDZIALNEGO.
Na wczoraj, na już, na teraz.

Imię: Harry
Urodzony: sierpień 2012
Rozmiar: średni
Kastracja: tak
Czip: tak
Szczepienia: tak
Akceptuje dzieci : tak
Akceptuje inne psy: tak
Jazda samochodem : bezproblemowa


Serce pęka, ręce opadają, kolejne psie życia marnują się w okrutnym boksie...
Nie możesz podarować im kawałka swojego serca i domu?
Udostępnij.


Kontakt w sprawie adopcji:
517- 023- 068
adopcje@op.pl
Lub wiadomość
GONZO - ADOPTOWANY
Po jakimś czasie znalazł dom. A po kolejnym pół roku został znaleziony niedaleko terenów OSIRu. Właściciel już go nie chciał. Po raz kolejny pozbył się go ktoś jak śmiecia. Adopcja kolejna. Wszystko wydawałoby się piękne, ale minął niecały rok i słyszymy, że jadą za granicę, że nie chcą go zabrać. Że reszcie psów udało się znaleźć domy, a jemu nie. Trzeci raz tutaj. Trzeci raz schronisko. Po raz kolejny ludzie okazują się wspaniałymi aktorami, a wychodzi na to, że są po prostu źli.

Gonzo skacze przez płoty. Nawet najwyższe. I nie wie, jak ma się zachowywać na otwartej przestrzeni. Nauczony jedynie życia w mieszkaniu i chodzenia na smyczy - a chodzi na niej pięknie.
Dlatego poszukujemy domu, który zaoferuje Gonzo pobyt w mieszkaniu, nie na podwórku, nie w kojcu. Jest niesamowicie czułym psem, zwyczajnie nie nadaje się na dwór. Kocha dzieci. Lubi jeździć samochodem. Zachowuje czystość w domu.

Imię: Gonzo
Urodzony: sierpień 2012
Rozmiar: duży
Kastracja: tak
Czip: tak
Szczepienia: tak
Akceptuje dzieci : tak
Jazda samochodem : bezproblemowa
ROZLICZENIE:

WPŁYWY 2016:

wrzesień:
10 zł - Wioletta M.
30 zł - Mirosława M.
20 zł - Szymon B.
30 zł - Weronika J.
50 zł - Anna D.
30 zł - Monika K.
10 zł - Karolina M.
20 zł - Małogorzata F.
30 zł - Grzegorz i Agnieszka Cz.
15 zł - Katarzyna S.
50 zł - Marta W.
40 zł - Monika F.
50 zł - Halina W.
5 zł - Justyna K.
74, 56 zł - Jolanta G.
30 zł - Barbara K.-S.
50 zł - Ewa W.
30 zł - Ewa R.
42, 24 zł - Katharina M.
15 zł - Lidia J.-C.
20 zł- Jakub S.
30 zł - Andrzej B.


WYDATKI
133 zł - opłata hoteliku wrzesień 2016
60 zł - transport do hoteliku
6 zł - OLX

Sunday, 02. August 2015, Chorzów, Etixx Silesiaman MTB Triathlon Park Śląski

from 02. August 2015 - 12:00
Chorzów
PolandChorzówal. Różana 241-500
Show map
144 people attending
Event description

Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now