Monday, 17. April 2017, Poland, 1% podatku dla Antoniny Bąk

from 17. April 2017 - 0:00
till 30. April 2017 - 23:59
Show map
105 people attending
Event description
Dokładnie rok temu mieliśmy z Mirelą dylemat, czy prosić Was o 1% podatku… Przecież tak wielu ludzi potrzebuje pomocy, wsparcia, opieki…
Dziś wiemy, że nie było to proste, ale Wasze pozytywne reakcje, zaangażowanie i „setki” przekazanych procentów pozwoliły nam uwierzyć, że wokół mamy wielu życzliwych ludzi, którzy chcą pomóc – a konkretnie pomóc naszej Antosi w przygotowaniach do życia w społeczeństwie.
Wielu z Was zna nas osobiście – wie kim jesteśmy – co robimy. Staramy się na bieżąco pokazywać postępy i sukcesy Antosi oraz udowadniać, że przekazany przez Was 1% - w 100 % zostaje wykorzystany na rehabilitację i wszelkiego rodzaju zajęcia wspomagające dla naszego ŻUCZKA! Dzięki zebranemu w 2016 roku „1%” - Antosia ma zapewnione zajęcia u neurologopedy, zajęcia z „Metody Krakowskiej” – taka wczesna nauka czytania - oraz wszelkie niezbędne do tego materiały i pomoce dydaktyczne. Będzie korzystać też z turnusów rehabilitacyjnych i logopedycznych. Są to fundamenty do tego, aby w przyszłości Antosia mogła… Po prostu mówić…
Pamiętajcie, że Wasz 1% najpierw trafia na konto fundacji, której KRS widzicie. Dzięki temu, że w „celu szczegółowym” wpisujecie dane Antosi – jest przeksięgowywany na jej subkonto. Następnie my płacąc za zajęcia, artykuły rehabilitacyjne, turnusy - pobieramy od danej firmy czy osoby fakturę, którą przesyłamy do fundacji. Dopiero na tej podstawie, fundacja dokonuje zwrotu poniesionych kosztów.
Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania czy wątpliwości – piszcie do mnie lub do Mireli – chętnie odpowiemy na każde z nich.
Zaproście na to wydarzenie Waszych znajomych, którzy tak samo jak Wy będą chcieli dołączyć do tej zbiórki. Komentujcie, „lajkujcie”, udostępniajcie – dobrze wiecie jaka siła drzemie w „Internetach”…

Z całego serca dziękujemy za to co od Was otrzymaliśmy do tej pory! Bez Was – NIE BYŁOBY TO WSZYSTKO MOŻLIWE…!

Friday, 24. March 2017, Kielce, Chemia -Koncert Live, Support :: Black Rose

from 24. March 2017 - 20:00
till 25. March 2017 - 1:00
Show map
34 people attending
Event description
Długo wyczekiwany w naszym klubie koncert !

CHEMIA w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy. Wokalista Mariusz „Mario” Dyba oraz gitarzysta Maciek Papalski. Już 24 lutego 2017 zespół rozpocznie serię 17-tu koncertów w Polsce. Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show składające się z utworów pochodzących z ostatnich płyt „The One Inside” i „LET ME” w nowej zaskakującej interpretacji, ale także kilka niespodzianek. Nowe w pełni profesjonalne show zaspokoi wybrednych wyznawców Rock’n’rolla. Na trasie, Chemii będą towarzyszyć zaprzyjaźnione zespoły i muzyczni przyjaciele. Na kilku koncertach zespół będzie dzielił scenę z legendą polskiego undergroundu zespołem VENFLON.

Wspólnie na scenie z zespołem Chemia wystapi rodzima formacja Black Rose !
Głównym pomysłodawcą i zarazem założycielem zespołu Black Rose jest Jan Salata(gitarzysta, manager). Początkowo współpracował wraz z Marcinem Wróblem(gitara) oraz Grześkiem Urbańczykiem(perkusja) w rockowym składzie Horoscope, tworząc autorski materiał. Niestety z uwagi na zmiany personalne, zespół pod koniec stycznia 2016 zakończył swoją działalność. Szybko jednak w głowie Janka pojawiły się nowe pomysły na muzykę. Któregoś dnia nagrane demówki trafiły w ręce Violi Sobczyk (wokal,teksty). W ciągu kilku dni powstał utwór, który po jakimś czasie trafił do Marcina i Grześka. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że chcą stworzyć całkiem nowy projekt i robić nową muzykę, tym razem z kobietą na froncie. Po niedługim czasie do zespołu dołączył Marcin Zajchowski (bas).

Obecny skład zespołu
Viola Sobczyk - Vocals
Jan Salata- Guitar
Marcin Wróbel - Guitar
Marcin Plato- Bass
Mariusz Dzwonek - Drums

Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 25zł oraz w dniu koncertu w cenie 35zł.

Show me more
Rezerwacje miejsc oraz biletów pod numerem 518 531 169Krążek Chemii "LET ME" został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku, płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce.
Koncertowa promocja "LET ME" rozpoczęła się serią koncertów w Polsce gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie band spotykał się z fantastycznym przyjęciem udzielając również mnóstwa wywiadów.
W lutym 2016 roku, album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Chemia na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.

Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie "Teraz Najlepsi 2015" w miesięczniku Teraz Rock - zdobywając zaszczytne miejsca:
- najlepsza polska płyta (4/10 miejsce);
- najlepszy singiel (5/10 miejsce);
- najlepszy polski zespół (5/10 miejsce);
- najlepszy instrumentalista (7/10 miejsce);
- najlepsza trasa koncertowa (8/10 miejsce);
- najlepszy wokalista (9/10 miejsce);

ale także w dwóch kategoriach w plebiscycie Antyradia:
- najlepsza polska płyta;
- najlepszy polski zespół;
Zespół CHEMIA zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu!

Radiowa Trójka ogłosiła, że I love you so much - Chemii zdaniem słuchaczy zostało wybrane jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w Trójkowy Budzik!!!

Poniżej kilka linków do singli które zajmowały czołowe miejsca w rozgłośniach radiowych:
https://youtu.be/tIhdZSpsuVM
https://youtu.be/c3W1MlibzUY
https://youtu.be/9K-U244oyX8
https://youtu.be/rSkOwofB4xg
oraz live:
http://kreciola.tv/video/195762890
http://kreciola.tv/video/187955375
Błagam - ja chcę żyć

Błagam - ja chcę żyć

Tuesday 17. July 2018
48 shares
1% Podatku dla Dawida Różańskiego
Sunday 30. April 2017
13 shares
Klubowe Mistrzostwa Świata 2017
Monday 11. December 2017
5 shares
1% Józia vol. któryś tam z kolei :)
Tuesday 02. May 2017
15 shares
Zakocham się w 2017
Sunday 31. December 2017
51 shares
Masterclass Dog Photography & Photoshop
Saturday 16. September 2017
5 shares
Walczymy o Sonię
Sunday 30. April 2017
354 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now