Wednesday, 26. April 2017, Kraków, 12 FORUM Wychowania Przedszkolnego

from 26. April 2017 - 9:30
till 28. April 2017 - 15:00
Kraków
PolandKrakówul. Kwiatowa 330-437
Show map
170 people attending
Event description
#12FORUM Wychowania Przedszkolnego
Kraków/Wieliczka, 26-28 kwietnia 2017 r.
INFORMACJE I ZAPISY:

Święto radości, życzliwości, siły i odwagi bycia nauczycielem przedszkola!

„Od powrotu do domu nie mogę przestać przeglądać zdjęć i nagrań. Znam już je niemal na pamięć, ale ciągle oglądam je od nowa, i jeszcze raz od nowa, i od nowa. Nie wiem, w jaki sposób Państwo to zrobiliście, ale niezwykła była niespotykana życzliwość, sympatia i uśmiechy z każdej strony - nawet osób, których nigdy wcześniej nie widziałam. O tym, że to będą wyjątkowe i niezapomniane trzy dni wiedziałam już od pierwszych minut, kiedy to w środę zatańczyliśmy pierwszy raz z Moniką Kluzą. 360 osób, być może większość widząca się pierwszy raz w życiu, a mimo tego przywitaliśmy się jak jedna wielka rodzina. Z każdą chwilą utwierdzałam się coraz bardziej w przekonaniu, że jesteśmy RODZINĄ. Rodziną, która o sobie nie zapomni po rozejściu się w swoje strony. Mimo tego, że większość moich "stolikowych" koleżanek wróciło do domów na drugim końcu Polski, ja wiem, ba! jestem przekonana, że w dalszym ciągu będziemy z sobą utrzymywać kontakt i w przyszłym roku znów zasiądziemy razem przy wspólnym stole.

Forum to nie tylko uczestnicy, ale przede wszystkim Prelegenci. Każdego dnia słuchałam wykładów z zapartym tchem. To właśnie dzięki tym wszystkim osobom już nie mogę się doczekać poniedziałku, kiedy to będę mogła pokazać tyle ciekawych rzeczy moim Biedroneczkom. Ciągle szaleją we mnie niesamowite emocje! Gdy wróciłam z Forum nie mogłam przestać opowiadać o tym, co usłyszałam, co robiłam, ile się dowiedziałam. Po prostu nie mogłam przestać. Wtedy Mama przytuliła mnie do siebie i powiedziała, że w takim razie ona jest wdzięczna tym wszystkim, dzięki którym to Forum miało miejsce, bo dzięki temu moja pasja, moja wielka miłość do pracy z dziećmi wróciła do stanu pierwotnego. Tak wiele to Forum dla mnie znaczyło. Jestem młodym nauczycielem, właściwie koleżanki w przedszkolu mówią o mnie „Świeżynka". W tym momencie nie mogło mi się przytrafić nic lepszego niż Forum. Utwierdziłam się w przekonaniu, że praca z dziećmi to dalej to, co kocham. Tak, jestem tego pewna - JESTEM NAUCZYCIELKĄ PRZEDSZKOLA I PRZEMIENIAM ŚWIAT!

Tak! Cała niezwykłość FORUM polega na tym, że te trzy dni, które uciekły jak kilka chwil, dostarczyły mi siły i motywacji do pracy na najbliższy rok. Niesamowite! Aż wstyd się przyznać, ale to było moje pierwsze FORUM i już dzisiaj, ze stuprocentową pewnością jestem w stanie powiedzieć, że choćby małpy zaczęły mówić ludzkim głosem, a ludzie skakać po drzewach to ja na kolejnym Forum Wychowania Przedszkolnego BĘDĘ!

Właśnie za to ślę ogromne podziękowania. Za miejsce i ten czas, który zbudował mnie na nowo - z głębi serca - DZIĘKUJĘ!”

Sunday, 31. December 2017, Poland, W tym roku wszyscy znajdziemy własne 4 kąty!

from 31. December 2017 - 0:00 till 23:59
Show map
79 people attending
Event description
Podczas poszukiwania własnego lokum, pamiętajmy, że są wśród nas również tacy, którzy nie do końca mogą znaleźć je sobie sami – mowa o naszych czworonożnych przyjaciołach. :) Dlatego zapraszamy Was do WSPÓLNEGO poszukiwania nowego adresu. :)
W tym wydarzeniu będziemy publikować zarówno informacje na temat zbliżających się Targów Mieszkań i Domów, jak i o naszych pupilach ze schronisk, którzy z pewnością wniosą radość i energię do Waszych nowych, wymarzonych M! Dołączycie? :)
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now