Monday, 31. December 2018, Poland, Wrocław 2017 - Festiwal Najlepszych Eventów

from 31. December 2018 - 23:59
till 14. January 2019 - 23:59
Show map
2418 people attending
Event description
Pragniemy stworzyć tablicę ze wszystkimi eventami dla każdej grupy wiekowej.
Tak więc jeśli jesteś organizatorem to dodaj tutaj swoje wydarzenie, a także na naszym portalu www.wydarzysie.pl aby trafiło to jak największego grona odbiorców.
A jeśli jesteś osobą, która wie o jakimś wydarzeniu, a brakuje go w naszej bazie, to śmiało dodaj je na nasz portal oraz w tym miejscu, niech inni też się dowiedzą ;)

Zapraszajcie śmiało znajomych, rodzinę i wszystkich innych do udziału w wydarzeniu. Im nas więcej tym więcej osób dowiaduje się o nadchodzących wydarzeniach. :)

Wednesday, 26. April 2017, Kraków, Lords of the Sound. „Oscar Music Awards” (Kraków)

from 26. April 2017 - 19:00 till 21:00
Show map
32 people attending
Event description
„Oscar Music Awards” w wykonaniu orkiestry symfonicznej„Lords of the Sound”

Orkiestra „Lord of the Sound” nieustannie zaskakuje widza, pojawiając się w coraz to nowszych wcieleniach, ale wizytówką tego mistrzowskiego zespołu pozostaje zdecydowanie muzyka filmowa. Przed nami wyczekiwany od lat program Oscar Music Awards, w którym – poza utworami uhonorowanymi najbardziej prestiżową na świecie nagrodą filmową – znalazły się kompozycje z produkcji nominowanych do Oskara w kategorii „Najlepsza muzyka filmowa”.

Już niebawem zabrzmią dla Was symfoniczne odsłony kultowych realizacji: Piąty Element, Harry Potter, Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni, Avatar, Grawitacja, Zapach kobiety, Gwiezdne wojny, Nienawistna ósemka, Mad max, Matrix, Titanic, Gladiator, 007 James Bond – Skyfall, Jak zostać królem, Grand Budapest Hotel, Moulin Rouge, Incepcja czy Lista Schindlera.
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now