Sunday, 31. December 2017, Tomaszów Mazowiecki, Ted już w domku !

from 31. December 2017 - 0:00 till 3:00
Tomaszów Mazowiecki
PolandTomaszów Mazowiecki97-200
Show map
163 people attending
Event description
Bardzo prosimy o udostępnianie albumu Teda :Jest zjawiskowej urody psem, nie sposób nie KOCHAĆ tego pychotka !!!
Uśmiech na pyszczku i szelmowskie spojrzenie spod zalotnych, długich rzęs- oto obraz prawdziwego uwodziciela !!
Kiedyś miał zapewne dla kogo żyć, miał kim oddychać, komuś służył, przy kimś zasypiał i budził się, rozkoszując ukochanym zapachem bliskości człowieka. Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, co sprawiło, że ten śliczny, młody psiak znalazł się na ulicach miasta, bezradnie szukając bliskich ludzi.
Nie znalazł.
Nikt też nie szukał Teda w schronisku. Miłość człowieka okazała się fikcją i ułudą.
Kraty, zimny beton, to trauma dla nie jednego psa, również dla naszego bohatera.
Dzięki determinacji osób którym nie był obcy los tego uroczego pieska ma on obecnie tymczasowe schronienie, ale co dalej?
Szukamy dla Teda domu i ludzi, dla których Ted będzie ważny, stanie się członkiem rodziny, na dobre i na złe, do końca dni.
Ted jest młodziutki ma ok. 1,5- 2 lat i waży ok. 10 kg
Jest zaszczepiony i wykastrowany.
Ma niezwykły, ujmujący charakter, lubi bieganie ,zabawy, akceptuje inne psy ( z wyjątkiem nielicznych samców) i koty. Jest typowym kanapowcem, zachowuje czystość w domu i nie niszczy. Jest na początku nieufny, ale czemu się dziwić, psie dziecko już raz zostało oszukane, jego początkowy lęk jest uzasadniony. Czekamy na telefon od człowieka przez duże „C”, który stanie się oazą bezpieczeństwa dla Teda , nie zawiedzie i nie skrzywdzi.

Show me more
Uwaga !!
Ted nienawidzi weterynarzy!! Każdy ból, wizyta w lecznicy, to dla niego potworny stres i ogromna determinacja walki i pokazywanie zębów
Czas i miłość jak wiemy potrafią zdziałać CUDA...
szukamy domku dla psiaka,domku rodzinnego, :D


Kontakt w sprawie adopcji
Irena 500 18 19 20
Agnieszka 691 26 25 94

Thursday, 23. February 2017, Praga, Kryzys LIVE - legenda muzyki punk II MAM DOŚĆ II Hydrozagadka

from 23. February 2017 - 20:00 till 23:00
Show map
150 people attending
Event description
Kryzys to jeden z pierwszych polskich zespołów punkowych. Powstał w Warszawie w 1978 r. Jego trzon stanowili Robert Brylewski (gitarzysta i wokalista, kompozytor) i Maciej Góralski (perkusista i autor tekstów). Grupa w iście rewolucyjnym stylu przebiła się w ciągu roku do czołówki rocka PRLu. Grupa zagrała kilka tras koncertowych, m.in z Johnem Porterem, Manaamem, Perfectem, Izą Trojanowską, etc. i tuż przed stanem wojennym rozpadła się, zgodnie z zasadą "too much, too soon". W 1980 roku we Francji ukazała się płyta długogrająca zespołu, która szybko zyskała status kultowego wydawnictwa - na aukcjach internetowych na całym świecie osiąga ona cenę będącą równowartością około 500 PLN. W Polsce jedynym oficjalnym wydawnictwem była kaseta "78-81"(1994), a utwory Kryzysu stały się hymnami pokolenia przełomu lat 70/80. Na inspiracje muzyką i tekstami Kryzysu powoływali się przy tworzeniu swoich zespołów Kazik Staszewski (Kult), Muniek Staszczyk () czy Grzegorz Ciechowski (Republika). Wciąż żywą legendę Kryzysu udokumentowało dwupłytowe wydawnictwo "Dolina Lalek. Tribute to Kryzys", na której znani polscy artysci zmierzyli się z repertuarem Kryzysu. W sumie swoje wersje utworów Kryzysu nagrało w latach 1999-2003 ponad 40 wykonawców, a graficznie teksty Kryzysu przedstawił Wilhelm Sasnal. Przy okazji koncertu promocyjnego płyty zespół postanowił złożyć hołd wszystkim artystom, którzy znaleźli się na składankach i zagrał dla nich niespodziewanie koncert 15 marca 2004 roku.

Jako, że spotkanie muzyków po 30 latach na jednej scenie odświeżyło przyjacielskie kontakty wśród członków grupy. Zagrali na Jarocin Festiwal 2008, Flex w Wiedniu, Off Festiwal 2010, dwukrotnie w Klubie Stodoła w Warszawie i w ok. 50 miejscach w całym kraju. Zespół przygotował wraz z formacją DEZERTER występ z okazji 20-lecia niepodległości ’89, który odbył się 04.06.2009r w Warszawie na pl. Teatralnym. W 2010 roku wyszedł album „KRYZYS KOMUNIZMU” z największymi hitami zespołu, które do tej pory były wykonywane przez 44 inne zespoły w naszym kraju.

support: Miood
Miood to: Szaweł Płóciennik (wokal, gitara), Grzegorz Januszek (gitara), Szymon Łapiński (bas) i Piotr Januszek (perkusja).
Spotkali się w 2014 roku w piwnicy na Józefosławiu i od tamtej pory "miodzą" razem. W listopadzie tego roku ukazał się ich debiutancki album długogrający „It Could Be Nice”. Płyta ukazała się w Stanach Zjednoczonych na nośniku analogowym nakładem Wiener Records a także w Polsce dzięki wydawnictwu Biblioteka Records.

.
⭐ bilety: 20zł
⭐ bilety w dniu koncertu: 30 pln

Show me more

Bilety na koncert są już dostępne online: oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (m.in. we wszystkich Empikach)

_____________________________________________
BE THERE.
DON'T BURN THE FIRES.
Sua namorada sabe que você é solteiro?
Friday 31. May 2024
2511 shares
Dave's Bachelor Party
Thursday 03. February 2050
7164 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
ShemaleSex
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now