Sunday, 30. April 2017, Poland, 1% dla Wojtka i Piotrka Listewników

from 30. April 2017 - 0:00 till 23:59
Show map
34 people attending
Event description
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
KRS 0000186434
cel szczegółowy : 141/L Piotr i Wojciech Listewnik
Pieniądze zebrane na subkoncie pomogą nam sfinansować rehabilitację Wojtka oraz w przyszłości protezę dla Piotrka.
Wojtek ma zespół wad genetycznych, zwany jako Zespół Williamsa. Piotr urodził się bez części lewego przedramienia i dłoni.

The money collected on the sub-account will help us to fund Wojtek physiotherapy rehabilitation and prosthetic left arm for Piotrek in the future.
Wojtek has a team of genetic defects, known as Williams syndrome. Piotrek was born without a part of left forearm and hand.

Monday, 10. July 2017, Cieszków, Wakacje z Contact Improvisation Krok po Kroku. S E N S I N G

from 10. July 2017 - 18:00
till 16. July 2017 - 14:00
Cieszków
PolandCieszkówJawor 12a56-330
Show map
10 people attending
Event description
Każdy warsztat Contact Improvisation Krok po Kroku, to stopniowe zanurzanie się coraz głębiej w tajniki CI. Czas zanurkować… Zapraszamy na intensywny tydzień wspólnej pracy i zabawy Kontaktowej. Wakacje to dobry czas na zgłębianie tajemnic tanecznych… słońce rozmiękcza nasze ciała… wiatr przynosi lekkość… siedem dni daje możliwość przyjęcia, ułożenia w ciele i wykorzystania nowych treści ruchowych.

Dedykujemy ten wyjazd tematowi zwanemu w języku kontaktowym sensingiem. SENSING to fizyczne wyczuwanie partnera, jakości jego ruchu, sposobu i kierunku poruszania się. Pomaga budować połączenie oparte na faktycznym kontakcie z drugą osobą. Nie zabraknie oczywiście smaczków technicznych; jak korzystać ze struktury ciała, by wspieranie się o siebie, przenoszenie, podnoszenie były bezwysiłkową i bezpieczną zabawą, jak korzystać z „rolowania”, ruchu spiralnego, by miękko zmieniać kształt i komfortowo przemieszczać się wraz z partnerem.

Codzienne poszukiwania zaczynać będziemy od badania struktury ciała, jego możliwości i ograniczeń, budowania elastyczności mięśni i płynności ruchów. Odnajdując przestrzeń wewnątrz ciała zaznaczymy swoją obecność w przestrzeni zewnętrznej. Wszystko po to, by przygotować się do ROZMOWY BEZ SŁÓW, do tańca, do CONTACT IMPROVISATION.

DLA KOGO:
Wyjazd wakacyjny jest przeznaczony dla osób posiadających choćby podstawowe doświadczenie w Contact Improvisation. Wystarczy jeśli uczestniczyłaś/eś w jednym warsztacie weekendowym lub przez około 3 miesiące uczęszczałaś/eś na zajęcia regularne.

DUET PROWADZĄCY:
Marta Grabowska, Ewa Świtoń
Od dziewięciu lat z niezmienną pasją zbieramy doświadczenia związane z Contact Improvisation (CI), biorąc udział i współorganizując warsztaty, jamy, projekty związane z CI. Ukończyłyśmy dwuletni projekt Akademy of New Dance and Improvisation. W 2013 wraz z grupą nauczycieli z całej Polski współtworzyłyśmy ECITE – Międzynarodową Wymianę Nauczycieli Kontakt Improwizacji. Szósty rok wspólnie prowadzimy regularne zajęcia CI przekazując nasiona Kontaktowe otrzymane m.in. od Milana Kozanka, Zuny Vesan Kozankowej, Nancy Stark Smith, Yaniva Minzera, Iwony Olszowskiej, Marii Grudskaya, Joerga Hassmanna, Daniela Wernera, Tala Avni, i innych. Współtworzymy Fundację Sensus – Ośrodek Twórczego Rozwoju, powstałą z potrzeby zarażania miłością do tańca.

>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>
KIEDY:

Show me more
10-16 lipca 2017
Rozpoczynamy w poniedziałek kolacją o godzinie 18. Do ośrodka można przyjeżdżać od 16. Kończymy obiadem w niedzielę o godzinie 13:00.

GDZIE:
Dom Tęczy, 56-330 Jawor 12a, gmina Cieszków

DOJAZD: Najlepiej własnym samochodem. Jest również możliwość zorganizowania odbioru z Milicza o określonych godzinach. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji napisz o tym już przy zgłoszeniu.

INWESTYCJA:
1200 zł przy wpłacie zaliczki do 30 marca 2017r.
1350 zł przy wpłacie zaliczki po 30 marca 2017r.

Ceny obejmują:
• Nocleg - pokoje są 2, 4 i 6 osobowe - o wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń.
• Wyżywienie całodzienne – dieta wegetariańska.
• Udział we wszelkich warsztatach.
• Całodzienny dostęp do sali warsztatowej, łąk , pól i lasów
• Całodobowy serwis kawowo-herbaciany
Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki w wysokości 300 zł w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia (dane do przelewu podajemy przy zgłoszeniu). Pozostałą kwotę należy uzupełnić na miejscu.

Warunki zwrotu zaliczek:
100% zwrotu – jeśli napiszesz do nas maila o rezygnacji na przynajmniej 2 miesiące przed warsztatem oraz w przypadku odwołania obozu przez organizatorów.
50 % zwrotu - jeśli napiszesz do nas maila o rezygnacji na przynajmniej 30 dni przed warsztatem. Po tym terminie pieniądze nie są zwracane w żadnej formie.

Jeśli potrzebujesz rozłożenia płatności na raty skontaktuj się z nami, w celu ustalenia indywidualnego toku dokonywania wpłat.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania warsztatu w przypadku niskiej frekwencji nie później niż 15 czerwca 2017r.

ZAPISY I INFORMACJE: Marta Grabowska, 502 388 213, m-grabowska@o2.pl

>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>
MIEJSCE – Dom Tęczy, Jawor (Dolina Baryczy)
Dom położony jest wśród bujnej i dzikiej roślinności i drzew. Wychodząc na taras stajesz przed brama do lasu. Zapach i szum drzew, śpiew ptaków zapraszają Cię na spacer leśnymi ścieżkami. Spokój tego miejsca zapewnia głęboki relaks, możesz go doświadczyć np. leżąc w słońcu, czytając książkę lub marząc o niebieskich migdałach. Przytulne pokoiki łazienkami, duża taneczna sala z widokiem na las, miękkie, kolorowe fotele w których można z przyjemnością zapaść się z filiżanką kawy lub owocowej herbaty… to wszystko do naszej dyspozycji.

„Okolice umożliwiają wspaniały wypoczynek wśród natury. Ośrodek dysponuje rowerami górskimi, którymi można przemierzać pobliskie lasy świetnie utrzymanymi ścieżkami rowerowymi, docierając do licznych stawów, siedlisk ptaków oraz miejsc widokowych. Liczne szlaki turystyczne: piesze, rowerowe, konne, wodne zapraszają do czynnego wypoczynku i korzystania z pobliskich atrakcji. Dolina Baryczy to największy w Polsce ornitologiczny rezerwat, prawdziwy ptasi raj”.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o miejscu zapraszamy na stronę:

>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>
PRZEWIDYWANY PROGRAM DNIA:
• 8:30 - SESJA PORANNA: ćwiczenia pobudzające, rozciągające (przestrzeń otwarta dla uczestników)
• 9:00 - Śniadanie
• 10:00 – 13:00 – SESJA DOPOŁUDNIOWA praca z ciałem oraz Contact Improvisation
• 13:00 - Obiad
• 16:00 – 18:00 - SESJA POPOŁUDNIOWA: praca z ciałem oraz Contact Improvisation
• 18:00 - Kolacja
• 19:30 - JAMy (w planie jest silent JAM, blind JAM, DANCE DATES oraz klasyczne OPEN JAMy), ognisko

<<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>> ZAPRASZAMY <<<:>>>:<<<:>>>:<<<:>>>:<<<
Guerre pologne

Guerre pologne

Monday 26. January 2043
12 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
ShemaleSex
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Man and Woman have sex with a horse *** horse
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Indian *** Sexvideos
Tuesday 16. July 2019
13 shares
**** Women Videos Mobile Android
Tuesday 16. July 2019
8 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now