Saturday, 27. May 2017, Łack, Ultramaraton Rykowisko

from 27. May 2017 - 4:30 till 20:00
Łack
PolandŁack
Show map
77 people attending
Event description
Zapraszamy na III edycję ultramaratonu Rykowisko
W tym roku, wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy trzy trasy 35, 70 i 105 km, które dedykowane są dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania.

Poprowadzona szlakami turystycznymi regionu trasa biegu jest łatwa pod względem technicznym i w całości biegnie przez przepiękne mazowieckie lasy, w sąsiedztwie malowniczych jezior i bagien. Ta jedyna w swoim rodzaju sceneria z pewnością będzie atrakcyjną alternatywą dla gór i dostarczy wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Kilka tygodni temu temu ruszyły zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy.


;

Sunday, 07. May 2017, Poland, Martwy ciąg i wyciskanie leżąc - Kraków – teoria i warsztat

from 07. May 2017 - 10:00 till 18:00
Show map
10 people attending
Event description
Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu teoretyczno-praktycznym dotyczącym poprawnej techniki wykonywania martwego ciągu oraz wyciskania leżąc. Jeżeli interesuje Cię jak maksymalnie wykorzystać swój potencjał w tych bojach, dołącz do Barbell Army!

Nie masz satysfakcjonującego progresu siłowego bądź sylwetkowego?
Wykonanie ćwiczenia jest dla Ciebie zbyt wymagające lub bolesne?
Jesteś początkujący i nie wiesz jak zacząć?
A może chcesz osiągnąć poziom mistrzowski, który przyniesie korzyści Tobie i Twoim podopiecznym na siłowni?

Rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące techniki, przedstawimy zasadność wykonywania tych ćwiczeń, indywidualnie skorygujemy błędy każdego kursanta i wyjaśnimy jakie kroki należy podjąć do osiągnięcia maksymalnych efektów.
Wszystko w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami o rożnym stopniu zaawansowania oraz czołowymi zawodnikami wszelkich dyscyplin sportowych.

Szkolenie jest podzielone na dwa moduły:
I. Dwie godziny wykładu na temat techniki, biomechaniki ruchu oraz dążenia do mistrzostwa w tych bojach.
II. Sześć godzin zajęć praktycznych, na których przeanalizujemy szczegółowo technikę każdego uczestnika oraz pokażemy jak poprawić i usprawnić wzorce ruchowe.

Uczestnicy zostaną zaproszeni do specjalnej, zamkniętej grupy Barbell Army, w której będziemy kontynuować analizę postępów, wymieniać się spostrzeżeniami i informacjami na temat treningu.

Show me more

TEMATYKA SZKOLENIA
Martwy ciąg i wyciskanie leżąc – periodyzacja treningowa, poprawna technika oraz biomechanika ruchu – teoria i warsztat

Agenda:
1. Wyjaśnienie całej mechaniki pracy ciała przy wykonywaniu martwego ciągu oraz wyciskania leżąc.
2. Całkowite wyczerpanie tematu techniki wykonywania tych ćwiczeń w oparciu o zasady mechaniki ruchu.
3. Indywidualizacja techniki (martwy ciąg klasyczny i sumo, szerokość chwytu w wyciskaniu itd.) w oparciu o uwarunkowania antropometryczne.
4. Demitologizacja martwego ciągu oraz wyciskania leżąc (szkodliwość dla pleców, technika mostkowania, technika sumo, bóle łokci itd.)
5. Testy sprawnościowe pozwalające stwierdzić dysproporcje mięśniowe i inne problemy strukturalne (diagnoza, profilaktyka, leczenie).
6. Ocena słabych punktów w technice.
7. Skuteczne metody progresji treningowej pozwalające przebić swoje rekordy siłowe oraz zwalczyć plateu w walce o wymarzoną sylwetkę.
8. Kompletne wyczerpanie tematu ćwiczeń pomocniczych dla martwego ciągu i wyciskania leżąc.
9. Warsztat mobility
10. Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

PROWADZĄCY:

Barbell Brothers:

Kamil Koczwara jest magistrem inżynierem budownictwa, który zamiast budowaniem mostów i budynków zajął się inżynierią ludzkiego ciała. V-ce Mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz V-ce Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc. Specjalizuje się w treningu siłowym, przygotowaniem siłowym do zawodów w sportach walki. Pod swoim skrzydłem ma Kamilę Kasperską, mistrzynię Europy w trójboju siłowym oraz mistrzów polski w MMA federacji ADCC, czy chociażby Andrew Cairney który przekroczył barierę 400kg w martwym ciągu. Podopieczni mają talent – Kamil potrafi ocenić ich problemy, rozbić sytuację na czynniki pierwsze i zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi. Talent to nie wszystko. Do zgłębienia odpowiednich umiejętności potrzeba wielu godzin treningu i wylanego potu. Tak rodzą się mistrzowie – on może pomóc tylko w osiągnięciu celu, nie marzeń. Przyczynił się do wielu wspaniałych transformacji ciała klientów. Może stać się narzędziem Twojego rozwoju, wskazując drogę do osiągnięcia celu i spełnienia danych celów. Współpracuje ze sportowcami, zajmuje się także treningiem amatorów. Do Body Challenge pisze artykuły z zakresu metodyki treningowej oraz suplementacji. Jego artykuły można znaleźć na anglojęzycznych portalach, takich jak Powerbody czy T-muscle. Poprzez analityczne podejście poparte badaniami, jest w stanie realizować cele założone z klientami. Nie ma jednej odpowiedniej techniki – ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Paweł Pawlak stara się być współczesnym człowiekiem renesansu – łączyć tężyznę fizyczną z szeroką wiedzą interdyscyplinarną. Jest aktywnym zawodnikiem trójboju siłowego, trenerem oraz redaktorem w piśmie Body Challenge. Na jego sportowe sukcesy składają się m.in. tytuł mistrza Polski juniorów federacji IRP oraz akademickie wice-mistrzostwo kraju w trójboju siłowym. Pasjonuje się teorią treningu siłowego, dietetyką sportową i kliniczną oraz szeroko pojętą chemią. Swoje pasje sportowe łączy z zacięciem artystycznym, jest niedoszłym architektem, zajmuje się grafiką oraz obróbką filmów, gra na instrumentach strunowych oraz coraz częściej występuje jako aktor w krótkometrażowych produkcjach. Stara się być wszechstronnie rozwinięty i każdą wolną chwilę poświęca na naukę oraz co najważniejsze - praktykę!

Tadeusz Tessmer
Zawodnik Trójboju Siłowego sekcji TS AZS na Uniwersytecie Gdańskim, szkoleniowiec i wykładowca ''Creative Professioanal Fitness'', ekspert w dziedzinie przygotowania siłowego. Medalista AMP oraz wielu imprez na arenie ogólnopolskiej. Trener utytułowanych polskich zawodników i zawodniczek, którzy pod jego okiem zdobywali medale m.in. Mistrzostw Polski. Pełni funkcję Fitness Managera oraz Master Trenera w jednym z klubów sieci PURE JATOMI.

Specjalizuje się w podnoszeniu wyników sportowych swoich podopiecznych poprzez wykorzystanie treningu siłowego. Trener przygotowania motorycznego NCSC. Uważa, że trening funkcjonalny nie musi być przygotowany tylko na taśmach TRX. Współtwórca najlepszego polskiego portalu o sportach siłowych , gdzie pełni funkcje specjalisty do spraw trójboju siłowego. Autor wielu branżowych artykułów, specjalista w swoim fachu, który doradza i obala mity. Praktykę i doświadczenie zdobyte na podestach trójbojowych przekłada na podopiecznych, maksymalizując ich efekty. Jest niekwestionowanym znawcą sportów siłowych.

DLA KOGO:
Dla każdego zainteresowanego – bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania.

TERMIN I GODZINY SZKOLENIA:
7 maja 2017

MIEJSCE:
Zostanie ogłoszone wkrótce
Kraków

ZAPISY & KOSZT UCZESTNICTWA:
399zł

Dokonanie przelewu jest jednoznaczne z zapisem na szkolenie (wpłata minimalna - 150 zł). Istnieje możliwość dopłaty na miejscu wydarzenia. W tytule przelewu koniecznie wpiszcie dane: Martwy i Wyciskanie Kraków Maj + imię i nazwisko, adres e-mail, nr kontaktowy. W ciągu 24 h od zaksięgowania się środków prześlemy maila z potwierdzeniem uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Dane do przelewu:

Barbell Gear Kamil Koczwara

71 1050 1520 1000 0092 1437 7682

LIMIT MIEJSC:
Ilość miejsc ograniczona
Decyduje kolejność wpłat.

DODATKOWE MATERIAŁY W RAMACH SZKOLENIA:
- dostęp do zamkniętej grupy, w której będziemy omawiać studium przypadku oraz wymieniać się informacjami i spostrzeżeniami
- certyfikat

KONTAKT W RAZIE PYTAŃ:
kontakt@barbellbrothers.pl
37. Bieg Soczewka z BOP

37. Bieg Soczewka z BOP

Saturday 30. September 2017
48 shares
Ależ Talerz. Winter Edition 2017

Ależ Talerz. Winter Edition 2017

Friday 08. December 2017
13 shares
Gostyniński BIEG w Szuwarach
Saturday 21. October 2017
22 shares
Bezdomność rodzi się w domach- Płock
Monday 18. September 2017
4 shares
MXM17 - Genocide
Saturday 07. October 2017
7 shares
25th Annual Texas County Hunger Walk
Sunday 29. October 2017
4 shares
Skinny Turkey Half Marathon
Thursday 23. November 2017
5 shares
Bible Study - Jesus the great physician
Tuesday 22. August 2017
5 shares
Populares <3
Thursday 06. December 2085
21 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now