Saturday, 27. May 2017, Łack, Ultramaraton Rykowisko

from 27. May 2017 - 4:30 till 20:00
Łack
PolandŁack
Show map
77 people attending
Event description
Zapraszamy na III edycję ultramaratonu Rykowisko
W tym roku, wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy trzy trasy 35, 70 i 105 km, które dedykowane są dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania.

Poprowadzona szlakami turystycznymi regionu trasa biegu jest łatwa pod względem technicznym i w całości biegnie przez przepiękne mazowieckie lasy, w sąsiedztwie malowniczych jezior i bagien. Ta jedyna w swoim rodzaju sceneria z pewnością będzie atrakcyjną alternatywą dla gór i dostarczy wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Kilka tygodni temu temu ruszyły zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy.


;

Sunday, 07. May 2017, Poland, Martwy ciąg i wyciskanie leżąc - Kraków – teoria i warsztat

from 07. May 2017 - 10:00 till 18:00
Show map
10 people attending
Event description
Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu teoretyczno-praktycznym dotyczącym poprawnej techniki wykonywania martwego ciągu oraz wyciskania leżąc. Jeżeli interesuje Cię jak maksymalnie wykorzystać swój potencjał w tych bojach, dołącz do Barbell Army!

Nie masz satysfakcjonującego progresu siłowego bądź sylwetkowego?
Wykonanie ćwiczenia jest dla Ciebie zbyt wymagające lub bolesne?
Jesteś początkujący i nie wiesz jak zacząć?
A może chcesz osiągnąć poziom mistrzowski, który przyniesie korzyści Tobie i Twoim podopiecznym na siłowni?

Rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące techniki, przedstawimy zasadność wykonywania tych ćwiczeń, indywidualnie skorygujemy błędy każdego kursanta i wyjaśnimy jakie kroki należy podjąć do osiągnięcia maksymalnych efektów.
Wszystko w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami o rożnym stopniu zaawansowania oraz czołowymi zawodnikami wszelkich dyscyplin sportowych.

Szkolenie jest podzielone na dwa moduły:
I. Dwie godziny wykładu na temat techniki, biomechaniki ruchu oraz dążenia do mistrzostwa w tych bojach.
II. Sześć godzin zajęć praktycznych, na których przeanalizujemy szczegółowo technikę każdego uczestnika oraz pokażemy jak poprawić i usprawnić wzorce ruchowe.

Uczestnicy zostaną zaproszeni do specjalnej, zamkniętej grupy Barbell Army, w której będziemy kontynuować analizę postępów, wymieniać się spostrzeżeniami i informacjami na temat treningu.

Show me more

TEMATYKA SZKOLENIA
Martwy ciąg i wyciskanie leżąc – periodyzacja treningowa, poprawna technika oraz biomechanika ruchu – teoria i warsztat

Agenda:
1. Wyjaśnienie całej mechaniki pracy ciała przy wykonywaniu martwego ciągu oraz wyciskania leżąc.
2. Całkowite wyczerpanie tematu techniki wykonywania tych ćwiczeń w oparciu o zasady mechaniki ruchu.
3. Indywidualizacja techniki (martwy ciąg klasyczny i sumo, szerokość chwytu w wyciskaniu itd.) w oparciu o uwarunkowania antropometryczne.
4. Demitologizacja martwego ciągu oraz wyciskania leżąc (szkodliwość dla pleców, technika mostkowania, technika sumo, bóle łokci itd.)
5. Testy sprawnościowe pozwalające stwierdzić dysproporcje mięśniowe i inne problemy strukturalne (diagnoza, profilaktyka, leczenie).
6. Ocena słabych punktów w technice.
7. Skuteczne metody progresji treningowej pozwalające przebić swoje rekordy siłowe oraz zwalczyć plateu w walce o wymarzoną sylwetkę.
8. Kompletne wyczerpanie tematu ćwiczeń pomocniczych dla martwego ciągu i wyciskania leżąc.
9. Warsztat mobility
10. Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

PROWADZĄCY:

Barbell Brothers:

Kamil Koczwara jest magistrem inżynierem budownictwa, który zamiast budowaniem mostów i budynków zajął się inżynierią ludzkiego ciała. V-ce Mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz V-ce Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc. Specjalizuje się w treningu siłowym, przygotowaniem siłowym do zawodów w sportach walki. Pod swoim skrzydłem ma Kamilę Kasperską, mistrzynię Europy w trójboju siłowym oraz mistrzów polski w MMA federacji ADCC, czy chociażby Andrew Cairney który przekroczył barierę 400kg w martwym ciągu. Podopieczni mają talent – Kamil potrafi ocenić ich problemy, rozbić sytuację na czynniki pierwsze i zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi. Talent to nie wszystko. Do zgłębienia odpowiednich umiejętności potrzeba wielu godzin treningu i wylanego potu. Tak rodzą się mistrzowie – on może pomóc tylko w osiągnięciu celu, nie marzeń. Przyczynił się do wielu wspaniałych transformacji ciała klientów. Może stać się narzędziem Twojego rozwoju, wskazując drogę do osiągnięcia celu i spełnienia danych celów. Współpracuje ze sportowcami, zajmuje się także treningiem amatorów. Do Body Challenge pisze artykuły z zakresu metodyki treningowej oraz suplementacji. Jego artykuły można znaleźć na anglojęzycznych portalach, takich jak Powerbody czy T-muscle. Poprzez analityczne podejście poparte badaniami, jest w stanie realizować cele założone z klientami. Nie ma jednej odpowiedniej techniki – ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Paweł Pawlak stara się być współczesnym człowiekiem renesansu – łączyć tężyznę fizyczną z szeroką wiedzą interdyscyplinarną. Jest aktywnym zawodnikiem trójboju siłowego, trenerem oraz redaktorem w piśmie Body Challenge. Na jego sportowe sukcesy składają się m.in. tytuł mistrza Polski juniorów federacji IRP oraz akademickie wice-mistrzostwo kraju w trójboju siłowym. Pasjonuje się teorią treningu siłowego, dietetyką sportową i kliniczną oraz szeroko pojętą chemią. Swoje pasje sportowe łączy z zacięciem artystycznym, jest niedoszłym architektem, zajmuje się grafiką oraz obróbką filmów, gra na instrumentach strunowych oraz coraz częściej występuje jako aktor w krótkometrażowych produkcjach. Stara się być wszechstronnie rozwinięty i każdą wolną chwilę poświęca na naukę oraz co najważniejsze - praktykę!

Tadeusz Tessmer
Zawodnik Trójboju Siłowego sekcji TS AZS na Uniwersytecie Gdańskim, szkoleniowiec i wykładowca ''Creative Professioanal Fitness'', ekspert w dziedzinie przygotowania siłowego. Medalista AMP oraz wielu imprez na arenie ogólnopolskiej. Trener utytułowanych polskich zawodników i zawodniczek, którzy pod jego okiem zdobywali medale m.in. Mistrzostw Polski. Pełni funkcję Fitness Managera oraz Master Trenera w jednym z klubów sieci PURE JATOMI.

Specjalizuje się w podnoszeniu wyników sportowych swoich podopiecznych poprzez wykorzystanie treningu siłowego. Trener przygotowania motorycznego NCSC. Uważa, że trening funkcjonalny nie musi być przygotowany tylko na taśmach TRX. Współtwórca najlepszego polskiego portalu o sportach siłowych , gdzie pełni funkcje specjalisty do spraw trójboju siłowego. Autor wielu branżowych artykułów, specjalista w swoim fachu, który doradza i obala mity. Praktykę i doświadczenie zdobyte na podestach trójbojowych przekłada na podopiecznych, maksymalizując ich efekty. Jest niekwestionowanym znawcą sportów siłowych.

DLA KOGO:
Dla każdego zainteresowanego – bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania.

TERMIN I GODZINY SZKOLENIA:
7 maja 2017

MIEJSCE:
Zostanie ogłoszone wkrótce
Kraków

ZAPISY & KOSZT UCZESTNICTWA:
399zł

Dokonanie przelewu jest jednoznaczne z zapisem na szkolenie (wpłata minimalna - 150 zł). Istnieje możliwość dopłaty na miejscu wydarzenia. W tytule przelewu koniecznie wpiszcie dane: Martwy i Wyciskanie Kraków Maj + imię i nazwisko, adres e-mail, nr kontaktowy. W ciągu 24 h od zaksięgowania się środków prześlemy maila z potwierdzeniem uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Dane do przelewu:

Barbell Gear Kamil Koczwara

71 1050 1520 1000 0092 1437 7682

LIMIT MIEJSC:
Ilość miejsc ograniczona
Decyduje kolejność wpłat.

DODATKOWE MATERIAŁY W RAMACH SZKOLENIA:
- dostęp do zamkniętej grupy, w której będziemy omawiać studium przypadku oraz wymieniać się informacjami i spostrzeżeniami
- certyfikat

KONTAKT W RAZIE PYTAŃ:
kontakt@barbellbrothers.pl
صورتك وأنت صغير

صورتك وأنت صغير

Tuesday 01. January 2019
4492 shares
Open Bar Na Banca De Refresco Do Chaves

Open Bar Na Banca De Refresco Do Chaves

Thursday 31. May 2018
6235 shares
Holiday on Ice - Die neue Show "Atlantis"
Sunday 25. February 2018
6 shares
Holiday on Ice - Die neue Show "Atlantis"
Saturday 24. February 2018
8 shares
Etudes en Espagne : Information Marseille
Wednesday 17. January 2018
4 shares
Tour fotografico Islanda
Sunday 11. March 2018
3 shares
Sugar Sammy - Les Fous Rires de Bordeaux
Wednesday 21. March 2018
3 shares
Jumanji: Welcome To The Jungle (PG)
Thursday 18. January 2018
3 shares
Shreya Ghoshal Live in Holland 2018!
Friday 04. May 2018
6 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now