Sunday, 02. April 2017, Jaworzno, Motocyklowe rozpoczęcie sezonu Moto-Jaworzno 2017

from 02. April 2017 - 12:00 till 15:00
Jaworzno
PolandJaworznoBukowska 843-600
Show map
162 people attending
Event description
➡️11:30-zbiórka pod halą MCKIS w centrum Jaworzna (grunwaldzka 80), dla tych, którzy mogą mieć problem z dojazdem na Sosinę.
➡️11:45 wyjeżdżamy spod hali w kierunku Sosiny
➡️12:00-dojazd na Sosine, będziemy ustawiać się w okolicy schodów oraz gastronomii.
➡️Około 12:30 odbędzie się przejazd przez miasto dla chętnych.
➡️PRZED PARADĄ BĘDZIEMY USTAWIAĆ MOTOCYKLE ZA SAMOCHODEM PROWADZĄCYM NA DRODZE OBOK PARKINGU(Postaramy się wszystkich poinformować)

❕❗❕Każdy odpowiada za siebie, prosimy o nie popisywanie się, nie chcemy żeby komuś się coś stało.
__________________________
Witamy i zapraszamy na spot z okazji rozpoczęcia sezonu w Jaworznie. Rozpoczęcie sezonu 2016 było bardzo udane tak samo jak rozpoczęcie lata, była liczna grupa motocyklistów a nawet jest ruchomy i zależy głownie od pogody, musi być przynajmniej 15 stopni i brak opadów, jeżeli w ostatni weekend marca pogoda nie wypali zlot zostanie przeniesiony na 2 kwietnia, bądz w przypadku dalszej walki z naturą na inne terminy które uzgodnimy z osobami chętnymi, staraliśmy się aby zlot odbył się w terminie nie kolidującym z innymi wydarzeniamy, także prosze zrozumieć :)

Zlot odbędzie się na dobrze znanej wszystkim Sosinie, tak więc zapraszajcie znajomych z rejonu i wpadajcie swoimi maszynami, jeżeli nie posiadacie motocykla zapraszamy samochodem, quadem, rowerem, poduszkowcem lub czołgiem-nie liczy się sprzęt, tylko dobra atmosfera i wspólny temat. Będzie także Grill, a dokładniej dwa, więc można zabrać kiełbaski itp, grill jest ogólnodostepny kamienny, więc każdy może sobie usmażyć co zechcę.Mogą być (ale nie wiemy na 100%) otwarte budki z lodami, fast food i napojami.

-Nie klikamy wezmę udział jeżeli Was nie będzie
-nie zapraszamy imigrantów
-zapraszamy do pisania postów w zakładce "dyskusja" oraz udostępniania wydarzenia i dodawania znajomych

Show me more
-jakbyś nie wiedział jak trafić, napisz
-w paradzie udział mogą brać tylko motocykle lub quady, samochód prowadzący i zamykający paradę

Plan zlotu:
*12:00-OW Sosina. (ul. Bukowska)
*12.30-Parada przez miasto(trasa do 30 kilometrów z prędkością 50km/h)
*przed godziną 13:00 będziemy spowrotem na Sosinie.


**11:45(prosimy być chwilę wcześniej)-Jeden z organizatorów będzię prowadzić uczestników, którzy mieliby problem z dojazdem na Sosinę spod Hali MCKiS( 80)

Thursday, 07. September 2017, Białystok, Pokój Numer 3 - live

from 07. September 2017 - 20:30 till 23:00
Białystok
PolandBiałystokWarszawska 3015-077
Show map
16 people attending
Event description
Po raz trzeci gościć będziemy u nas znany już w całej Polsce zespół POKÓJ NUMER 3.
Jakub Andrzejewski - śpiew, gitary
Michał Kielak - harmonijka ustna
Łukasz Jakubowicz - inst klaw.
Krzysztof Ratke - gitara basowa
Bartek Andrzejewski - perkusja, śpiew

Pokój Numer 3 powstał w 2015 roku w Bydgoszczy. Zespół tworzą młodzi muzycy, którzy są zafascynowani bluesem i rockiem. W ich twórczości przeważają właśnie te gatunki ale można też doszukać się wpływów muzyki amerykańskiego południa i country.

Liderem zespołu jest Kuba Andrzejewski, utalentowany młody gitarzysta, a także kompozytor i autor tekstów wszystkich utworów Pokoju Numer 3. Kuba jest laureatem wielu nagród jako instrumentalista oraz bywa często zapraszany do udziału w koncertach innych zespołów. Grywał już np. z Kasą Chorych, Cree, Johnem Cliftonem. Razem z Michałem Kielakiem i Sebastianem Riedlem tworzą trio akustyczne „Riedel, Kielak, Andrzejewski”.

W 2016 roku szeregi zespołu zasilił Michał Kielak, czołowy polski harmonijkarz, doświadczony artysta o ukształtowanym już stylu, który wspomaga rozwój zespołu.

Razem tworzą wybuchową mieszankę porządnego rocka, wzmocnioną o mięsitą bluesową harmonijkę.


Show me more
Pokój Numer 3 zarejestrował materiał na swą debiutancką płytę, która ukażała się jesienią 2016 roku. Gościnnie zgodziło się zagrać na niej wielu znakomitych artystów (Bartek Szopiński, Sebastian Riedel, John Clifton, Jarek Gajewski). Jak dotąd można posłuchać dwóch singli promocyjnych („Od początku”, „Taniec z nią”), wydanych w pierwszej połowie 2016 roku.

Zespół ma już za sobą występy na wielu znaczących festiwalach (Blues Express, KATAR,). Kilkukrotnie też otwierał koncerty takich zespołów jak m.in. Kasa Chorych, Danny Bryant, Cree itd…

Bilety Sześcian Pub:
20pln - przedsprzedaż
25pln - w dniu koncertu
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now