Sunday, 23. April 2017, Wroclaw, Heartbeats live: Bass Astral x Igo

from 23. April 2017 - 20:00 till 23:00
Wroclaw
PolandWroclawRuska 46A50-079
Show map
174 people attending
Event description
HeartBeats live: Bass Astral x Igo

Na drugą edycję serii 'live' zaprosiliśmy kolejny, niezwykle ciekawy duet, którego muzykę trudno sklasyfikować.

Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Na co dzień występujący w rockowym Clock Machine, stworzyli na rodzimej scenie projekt nowatorski.
Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce.
W czerwcu za sprawą wytwórni Iglo records sp. z o.o. ukazał się debiutancki LP "Discobolus". Premiera miała miejsce 24 czerwca 2016r.

tickets: soon

Monday, 17. April 2017, Poland, 1% podatku na Soli Deo!

from 17. April 2017 - 1:00
till 30. April 2017 - 23:59
Show map
11 people attending
Event description
Ostatnie miesiące były w Soli Deo okresem wytężonej pracy. Zorganizowaliśmy nasze cykliczne projekty i rekolekcje na największych uczelniach w Warszawie, obóz zerowy dla nowych studentów, a na Uniwersytecie Warszawskim po raz pierwszy odbyło się Chrześcijańskie Forum Młodych. Naszymi gośćmi byli m. in. Dariusz Kowalski, Krzysztof Ziemiec, prof. Wanda Półtawska i Nikolas Nikas.

Był to również czas rozszerzania działalności Soli Deo na inne miasta w Polsce – Koło Terenowe w Poznaniu rozpoczęło rok 2016 imponującą konferencją naukową, a i później nie zwalniało tempa.

Ostatni rok był dla nas wyjątkowy także ze względu na Światowe Dni Młodzieży – wydarzenie bez precedensu w życiu każdego z nas, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako wolontariusze.

Jednak jak każdy potrzebujemy środków na naszą działalność. Nie mamy sponsorów, a jako organizacja pożytku publicznego utrzymujemy się przede wszystkich z 1% podatku.

Dlatego właśnie prosimy o wsparcie. Gwarantujemy, że odwdzięczymy się kolejnymi wartościowymi spotkaniami z wyjątkowymi gośćmi i dalej będziemy promować wyznawane przez Was wartości na naszych uczelniach.

Nasz nr KRS: 0000145611

Z góry dziękujemy – nie zmarnujemy ani złotówki.
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now