Sunday, 31. December 2017, Tarnobrzeg, NIE dla cyrków ze zwierzętami w Tarnobrzegu!

from 31. December 2017 - 23:59
Tarnobrzeg
PolandTarnobrzeg39-400
Show map
262 people attending
Event description
Sprzeciwiamy się przedmiotowemu traktowaniu zwierząt w cyrkach i innych miejscach, gdzie są wykorzystywane dla potrzeb ludzkiej rozrywki. Zmuszanie zwierząt do tego typu pracy, często niezgodnej z ich naturą, uważamy za etycznie naganne i pozbawione walorów edukacyjnych.

Domagamy się wprowadzenia zakazu dystrybucji darmowych biletów przez cyrki w szkołach i przedszkolach, oraz wszelkich innych form ich dystrybucji i reklamy, które noszą znamiona przymusu. Wyrażamy ubolewanie, że rozrywka kosztem zwierząt promowana jest przez media. Domagamy się wprowadzenia zakazu organizowania na terenie Tarnobrzega przedstawień w cyrkach ze zwierzętami, oraz organizowania w naszym mieście wszelkich innych imprez, podczas których rozrywka człowieka wiąże się z niehumanitarnym traktowaniem zwierząt. Domagamy się należytego egzekwowania zapisów polskiego prawa dotyczących zwierząt wykorzystywanych dla rozrywki.

Drodzy mieszkańcy Tarnobrzega i okolic podpiszcie petycję w tej sprawie do Prezydenta Miasta Tarnobrzega Pana Grzegorza KiełbaOrganizator akcji: Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Chrońmy Zwierzęta


Wspiera nas: Koalicja CYRK BEZ ZWIERZĄT

Saturday, 13. May 2017, Kraków, Pierwszy TARG Krakowskich MAM

from 13. May 2017 - 10:00 till 14:00
Kraków
PolandKrakówOsiedle Szkolne 2531-977
Show map
207 people attending
Event description
No i stało się:)
Wychodząć na przeciw Waszych potrzeb organizujemy targ ubrań i akcesoriów dla dzieci.
W trakcie targu chętne osoby wystawiają ubrania dziecięce, zabawki, akcesoria na sprzedaż bądź wymianę. Idea zakłada żeby zjawiło się jak najwiecej mam chętnych coś sprzedać i kupić 😀

Zapraszmy serdecznie w sobotę, 13.05.2017 do nowohuckiego klubu Kombinator ( ), który udostępni nam ogród, żebyśmy mogli się spotkać :)
Całe spotkanie potrwa od godziny 10;00 do 14;00, wstęp jest bezpłatny.
Prośba organizacyjna o przesłąnie maila na:

targkrakowskichmam@gmail.com

z informacją, że chcecie brac udział w targu jako osoby sprzedające- chcemy mieć ogląd jakiej liczby osób możemy się spodziewać i jak najlepiej przygotować miejsce, żeby wszytskim nam było wygodnie. Będzie tez nam ułatwiało to komunikację z Wami przed samym Targiem.


Jest miejsce żeby zaparkowac samochód.
Postaramy się umilić ten czas o dodatkowe atrakcje jak warszaty z chustowania i z pierwszej pomocy w których, udział też oczywiście jest nieodpłatny.

Show me more

W trakcie trwania targu będzie kosz na ubrania które, może będziecie chieli oddać za darmo dla domu samotnej matki.

Będzie też puszka, jeżeli ktoś z Was będzie chętny do wsparcia naszej inicjawtywy pieniężnie i umożliwi nam to nad myśleniem nad kolejnymi eventami.

Cóż więcej możmey dodać- pozostajemy dobrej myśli i czekamy na Was bo to Wy zbudujecie obraz tego wydarzenia.

Pozdrawiamy
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now