Wednesday, 14. February 2018, Wroclaw, Dirty Dancing Show we Wrocławiu!

from 14. February 2018 - 19:00 till 22:00
Wroclaw
PolandWroclawHala Stulecia51-618
Show map
503 people attending
Event description
Bilety on-line : https://tixer.pl/go/dirty-dancing-wroclaw
Rezerwacje telefoniczne : 61 679 27 27

Z okazji przypadającej w tym roku 30 rocznicy premiery filmu „Dirty Dancing” przygotowaliśmy dla Państwa nie lada gratkę. Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Wielke muzyczno-taneczne przedstawienie, podczas którego przypomnimy Państwu wszystkie przeboje z kultowego filmu. Muzyka wykonywana na żywo, będzie doskonałym tłem zespołu tanecznego który towarzyszyć będzie muzykom podczas całego przedstawienia.

Wykonawcy:
Dirty Band w składzie :

Karolina Kończal - vocal
Jacek Ciepliński - vocal
Jacek Kotlarski - vocal
Maciej Gwódź - trąbka
Maciej Kociński - saksofon
Maciej Kołodziejski - puzon
Michał Pietrzak - gitara

Show me more
Michał Kwapisz - gitara basowa
Marcin Górny - instrumenty klawiszowe
Grzegorz Siek - instrumenty perkusyjne
Piotr Kończal - perkusja

Zespół taneczny Art of Move (30 tancerzy)

Choreografia : Marta Marcysiak / Michał Mroczkowski

Kierownik Muzyczny : Piotr Kończal

Reżyseria : Jacek Lisewski

Sunday, 11. June 2017, Kraków, Muzyka pięknego Wiednia - kup bilet

from 11. June 2017 - 18:00
till 12. June 2017 - 0:00
Kraków
PolandKrakówMarii Konopnickiej 1730-302
Show map
22 people attending
Event description
Wiedeń nieodparcie kojarzy się z walcem. Wszystkiemu winne jest Wiedeńskie Męskie Towarzystwo Śpiewacze, które zamówiło u Johanna Straussa syna walca z tekstem. Pierwsze wykonanie utworu spotkało się z chłodnym przyjęciem i dopiero wersja instrumentalna „Nad pięknym modrym Dunajem”, zaprezentowana trzy dni później 18 lutego 1867 roku przez orkiestrę pod kierunkiem samego kompozytora, zaczęła święcić triumfy. Mimo upływu lat dzieło nie straciło nic ze swojego pierwotnego kolorytu i za każdym razem zachwyca melomanów na całym świecie. Współcześnie to jedna z najchętniej wykonywanych kompozycji Straussa.

Zatem poczuj i Ty klimat Wiednia i weź udział w pierwszym w Polsce koncercie Salonorchester Alt Wien. Podczas koncertu, który odbędzie się 11 czerwca 2017 roku w ICE Kraków, usłyszymy najpiękniejsze utwory Johanna Straussa, w tym „Nad pięknym modrym Dunajem”, oraz inne kompozycje, m.in. W. A. Mozarta i F. Lehara. Program krakowskiego koncertu będzie więc urozmaicony. Poza słynnym walcem usłyszymy polki, marsza, arie operowe i operetkowe. Orkiestrze towarzyszyć będą duet baletowy oraz soliści, a poprowadzi ją, jak zawsze, koncertmistrz Udo Zwölfer.

Warto nadmienić, iż stałym miejscem koncertów austriackich muzyków jest pałac Kursalon w Wiedniu, w którym koncertował sam Johann Strauss. Wśród gości wiedeńskich koncertów Salonorchester Alt Wien byli m.in. Bill Clinton, Angela Merkel, Garri Kasparow, Robi Williams, Emanuel Barosso czy członkowie grupy The Rolling Stones. Wiedeńscy muzycy ostatnio koncertowali m.in. w Szanghaju, Tokio, Istambule, Palermo, Los Angeles oraz Nowym Jorku, gdzie byli entuzjastycznie przyjmowani.

Teraz i Ty możesz dołączyć do grona fanów orkiestry. I nie trzeba już jechać do Wiednia, aby zakosztować tej cudownej muzyki w znakomitym wykonaniu. :)

Zapraszamy na nasz fanpage:
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now