Thursday, 27. April 2017, Kraków, Szkolenie z etykiety w biznesie – dr Irena Kamińska-Radomska

from 27. April 2017 - 18:00 till 21:00
Kraków
PolandKrakówul. Westerplatte 10/1831 - 033
Show map
75 people attending
Event description
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe szkolenie z zakresu Etykiety w biznesie. Szkolenie poprowadzi wybitna specjalistka, pani dr Irena Kamińska – Radomska.

Jest doktorem Nauk Ekonomicznych. Trener od 1997 roku; Zdobywała praktykę w The Protocol School of Washington (USA): Certyfikowany trener i konsultant etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych.

Autorka książek: „Etykieta biznesu czyli międzynarodowy język kurtuazji” (Warszawa, 2003), „Kultura biznesu – normy i formy” (Warszawa, 2011) oraz wielu artykułów prasowych. Stale współpracująca z Radio 1030 Chicago (USA) – programy na temat etykiety biznesu i międzynarodowego protokołu. Wykładowca na Akademii. Leona Koźmińskiego w Warszawie (Psychologia Biznesu). Prowadzi szkolenia i wykłady za granicą: Hiszpania, Litwa, USA i wiele innych. Na jej szkolenia z etykiety biznesowej uczęszczają najbardziej znane osobistości świata polityki i biznesu. Szerszej publiczności jest znana z programu telewizyjnego Project Lady, gdzie występowała w roli mentorki.

Ze względu na bardzo duże doświadczenie prelegentki w obcowaniu z najważniejszymi biznesmanami na świecie, oraz z głowami wielu państw, zostanie nam przekazana unikatowa wiedza, która wynika przede wszystkim z praktyki. Zajęcia będą miały charakter wykładu interaktywnego + konwersatorium.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia (czwartek) w godzinach 18:30-21:30.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenia na adres .

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę wydarzenia, a w treści imię, nazwisko, kierunek studiów i nr telefonu. Wszelkie dodatkowe informacje zostaną podane w mailu zwrotnym.

Koordynatorem cyklu jest Aleksander Leszczyński, przewodniczący Wydziałowej Komisji Kultury SSWH.

Wednesday, 26. April 2017, Białystok, Trójząb Kabaretowy #33

from 26. April 2017 - 18:00 till 20:30
Białystok
PolandBiałystokLegionowa 515-281
Show map
30 people attending
Event description
Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 33. Trójząb Kabaretowy!
26 kwietnia 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie

Gośćmi 33. Trójzęba będą:
– Jachimek/Tremiszewski Trio (Gdańsk)
– Kabaret Inaczej (Białystok)

Zapraszamy na ostatni Trójząb Kabaretowy w tym sezonie! Odwiedzi nas dwójka komików z dawnego kabaretu Limo. Panowie Tremiszewski i Jachimek zaprezentują autorski spektakl improwizowany. W roli gospodarza – kabaret Inaczej z komediowym podsumowaniem sezonu.

JACHIMEK-TREMISZEWSKI TRIO (Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski) to „atmosfera dymu i nieobliczalności. Proszę wyłączyć telefony i zamówić drinka. Jedziemy i nie wiemy dokąd. Coś się ze sobą łączy, a coś zupełnie nie. Wszystko jest wymyślane na poczekaniu i ma zakasane rękawy u koszuli. Padi Padu Padam! A tak trochę bardziej normalnie: zbieramy od Widzów pomysły na wymyślonego muzyka światowego formatu, a potem improwizujemy jego biografię. A więc dużo idiotycznych sytuacji i piosenek, poprzecinanych sporą dawką dramy z szołbyznesu, obrzucania się błotem fejmu, łez nad niesprzedaną płytą, skandalu z dziewczynami, chłopakami i zdemolowanymi hotelami oraz dwie ciężarówki dobrego śmiechu. I jeszcze improwizowana muzyka na wysokim poziomie wirtuozerii i głupawki!”

Kabaret Inaczej to trójka mężczyzn o niezbyt nachalnej urodzie, za to z dużym dystansem i poczuciem humoru. Na scenie już od 2008 roku pokazują, że można… inaczej.
Zapraszamy!

Show me more

Patroni naszego wydarzenia:
Radio Akadera
BIA24.pl
BiałystokOnline.pl
Augustowianka - naturalna woda mineralna
Sua namorada sabe que você é solteiro?
Friday 31. May 2024
2511 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
ShemaleSex
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Man and Woman have sex with a horse *** horse
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Indian *** Sexvideos
Tuesday 16. July 2019
13 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now