Thursday, 27. April 2017, Kraków, Szkolenie z etykiety w biznesie – dr Irena Kamińska-Radomska

from 27. April 2017 - 18:00 till 21:00
Kraków
PolandKrakówul. Westerplatte 10/1831 - 033
Show map
75 people attending
Event description
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe szkolenie z zakresu Etykiety w biznesie. Szkolenie poprowadzi wybitna specjalistka, pani dr Irena Kamińska – Radomska.

Jest doktorem Nauk Ekonomicznych. Trener od 1997 roku; Zdobywała praktykę w The Protocol School of Washington (USA): Certyfikowany trener i konsultant etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych.

Autorka książek: „Etykieta biznesu czyli międzynarodowy język kurtuazji” (Warszawa, 2003), „Kultura biznesu – normy i formy” (Warszawa, 2011) oraz wielu artykułów prasowych. Stale współpracująca z Radio 1030 Chicago (USA) – programy na temat etykiety biznesu i międzynarodowego protokołu. Wykładowca na Akademii. Leona Koźmińskiego w Warszawie (Psychologia Biznesu). Prowadzi szkolenia i wykłady za granicą: Hiszpania, Litwa, USA i wiele innych. Na jej szkolenia z etykiety biznesowej uczęszczają najbardziej znane osobistości świata polityki i biznesu. Szerszej publiczności jest znana z programu telewizyjnego Project Lady, gdzie występowała w roli mentorki.

Ze względu na bardzo duże doświadczenie prelegentki w obcowaniu z najważniejszymi biznesmanami na świecie, oraz z głowami wielu państw, zostanie nam przekazana unikatowa wiedza, która wynika przede wszystkim z praktyki. Zajęcia będą miały charakter wykładu interaktywnego + konwersatorium.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia (czwartek) w godzinach 18:30-21:30.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenia na adres .

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę wydarzenia, a w treści imię, nazwisko, kierunek studiów i nr telefonu. Wszelkie dodatkowe informacje zostaną podane w mailu zwrotnym.

Koordynatorem cyklu jest Aleksander Leszczyński, przewodniczący Wydziałowej Komisji Kultury SSWH.

Wednesday, 26. April 2017, Białystok, Trójząb Kabaretowy #33

from 26. April 2017 - 18:00 till 20:30
Białystok
PolandBiałystokLegionowa 515-281
Show map
30 people attending
Event description
Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 33. Trójząb Kabaretowy!
26 kwietnia 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie

Gośćmi 33. Trójzęba będą:
– Jachimek/Tremiszewski Trio (Gdańsk)
– Kabaret Inaczej (Białystok)

Zapraszamy na ostatni Trójząb Kabaretowy w tym sezonie! Odwiedzi nas dwójka komików z dawnego kabaretu Limo. Panowie Tremiszewski i Jachimek zaprezentują autorski spektakl improwizowany. W roli gospodarza – kabaret Inaczej z komediowym podsumowaniem sezonu.

JACHIMEK-TREMISZEWSKI TRIO (Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski) to „atmosfera dymu i nieobliczalności. Proszę wyłączyć telefony i zamówić drinka. Jedziemy i nie wiemy dokąd. Coś się ze sobą łączy, a coś zupełnie nie. Wszystko jest wymyślane na poczekaniu i ma zakasane rękawy u koszuli. Padi Padu Padam! A tak trochę bardziej normalnie: zbieramy od Widzów pomysły na wymyślonego muzyka światowego formatu, a potem improwizujemy jego biografię. A więc dużo idiotycznych sytuacji i piosenek, poprzecinanych sporą dawką dramy z szołbyznesu, obrzucania się błotem fejmu, łez nad niesprzedaną płytą, skandalu z dziewczynami, chłopakami i zdemolowanymi hotelami oraz dwie ciężarówki dobrego śmiechu. I jeszcze improwizowana muzyka na wysokim poziomie wirtuozerii i głupawki!”

Kabaret Inaczej to trójka mężczyzn o niezbyt nachalnej urodzie, za to z dużym dystansem i poczuciem humoru. Na scenie już od 2008 roku pokazują, że można… inaczej.
Zapraszamy!

Show me more

Patroni naszego wydarzenia:
Radio Akadera
BIA24.pl
BiałystokOnline.pl
Augustowianka - naturalna woda mineralna
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now