Sunday, 31. December 2017, Poland, Szkolenie "Facebook PRO" w 2017 roku (12 miast)

from 31. December 2017 - 23:00 till 23:30
Show map
16 people attending
Event description
A oto nasz Klasyk :D Najważniejsze szkolenie, ulepszane i doskonalone od prawie pięciu lat, prowadzone w 12 polskich miastach.

Jeśli myślisz, żeby w 2017 roku wziąć udział, dołącz do wydarzenia (nawet jeśli to jeszcze nic pewnego).

Zapraszamy serdecznie marketingowców, pracowników agencji reklamowych, przedsiębiorców, ale też pracowników instytucji publicznych i samorządowych i pozarządowych (prawie na każdym szkoleniu jest ktos z Waszego sektora/ów!)

DLACZEGO U NAS

1. Program jest niezwykle przemyślany. Nic na szkoleniu nie dzieje się przypadkiem. 5 lat doswiadczeń robi swoje.
2. Program programem, ale prowadzący też znaczenie ma ;) Piotra Chmielewskiego raczej znacie, ale zajrzyjcie też tu: http://bit.ly/FBplanning. "Facebook Certified Planning Professional" to oficjalny tytuł przyznawany przez Facebooka.
3. Zawsze pracujemy na przykładach i branżach Uczestników. Nie gustujemy w szkoleniach polegających na przerzucaniu slajdów. Działamy na systemie reklamowym, na fanpage'ach, na "żywym organiźmie". Maksymalnie warsztatowo.
4. Zapewniamy wartościowe materiały: w cenie jest bezterminiowy i nieograniczony dostęp do nagrań http://nagrania.socialmedianow.pl/reklamanafb (można je też kupić osobno za 795 zł netto).
5. To wszystko przekłada się na opinie. Zobaczcie: http://facebook.com/pg/agencjaSocialMediaNow/reviews Nie, nie moderujemy ich :)
6. Szkolenie odbywa się w największej na polskim rynku (w kategorii: szkolenia z FB) liczbie miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Rzeszów, Lublin, Olsztyn, Toruń, Szczecin.
7. Pomagamy też po zajęciach: chętnych zapraszamy do zamkniętej-supertajnej-niewidocznej na FB, grupy. To bezterminowe wsparcie. Niektórym już od 4 lat pomagamy i odpowiadamy tam na pytania :)

Show me more

CZEGO SIĘ DOWESZ:

Mnóstwa rzeczy i wszystkiego co potrzebne, żeby poprawić efekty działań na FB (działania płatne i bezpłatne i IG (działania bezpłatne). Po szczegóły zapraszamy na stronę http://bit.ly/szkolenieFBPRO2017

JAKIE SĄ NAJBLIŻSZE TERMINY:

Tu również najłatwiej będzie zajrzeć na http://bit.ly/szkolenieFBPRO2017 Tam zawsze aktualna lista na najbliższe dwa miesiące :)

A KOSZT?

1297 zł netto za dwa dni. W cenie wsparcie po zajęciach (merytoryczne nie psychologiczne ;) i nagrania (http://nagrania.socialmedianow.pl/reklamanafb)

Rabaty? Przy zgłoszeniach większej liczby osób - jak najbardziej. W innych, wyjątkowych sytuacjach? Prosimy o wiadomość na szkolenia@socialmedianow.pl (tam też faktury i wszelkie inne sprawy organizacyjne) i wszystko zorganizujemy.

Do zobaczenia!
Klubowe Mistrzostwa Świata 2017

Klubowe Mistrzostwa Świata 2017

Monday 11. December 2017
5 shares
Zakocham się w 2017

Zakocham się w 2017

Sunday 31. December 2017
51 shares
Masterclass Dog Photography & Photoshop
Saturday 16. September 2017
5 shares
W 2017 przewiozę swoją gwiazdę moją gwiazdą
Sunday 31. December 2017
7 shares
Szkolenie "Facebook PRO" w 2017 roku (12 miast)
Sunday 31. December 2017
7 shares
Czy żebracy mają Twojego psa ? - nr. 2
Monday 31. May 2027
8 shares
Autograf - #Signature by Ola Gintrowska
Friday 01. December 2017
8 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now