Sunday, 28. January 2018, Białystok, Led Zeppelin Tribute Band - Pled Zepchlim koncert

from 28. January 2018 - 20:00 till 23:00
Białystok
PolandBiałystokWarszawska 3015-077
Show map
48 people attending
Event description
Z największą przyjemnościa zapraszamy na koncert poświęcony ponadczasowej kapeli LED ZEPPELIN.
Zagra Pled Zepchlim - Led Zeppelin Tribute Band, zespół założony przez doświadczonych toruńskich muzyków ze znanych zespołów (Kobranocka, Nocna Zmiana Bluesa, Open Blues), zafascynowanych twórczością supergrupy Led Zeppelin. Ich pierwszy koncert odbył się w 2015 i zebrał wiele pozytywnych recenzji. "Moim marzeniem zawsze było zagrać kompozycje Led Zeppelin. Jednak nigdy nie spotkałem muzyków na tyle dobrych, aby byli w stanie temu zadaniu sprostać. Do teraz "– mówi założyciel zespołu, Piotr Wysocki. Zespół Pled Zepchlim – Led Zeppelin Tribute Band tworzą:

Łukasz Panfilak.- wokal i gitara
Wiesław Kryszewski (Open Blues, Nocna Zmiana Bluesa) – gitara
Marcin Bobo Ryszewski – bas
Piotr Vysol Wysocki (Kobranocka) – perkusja

Show me more

Bilety w 6-Ścian PUB Sześcian
30 pln - przedsprzedaż
40 pln - w dniu koncertu

Monday, 09. April 2018, Gdansk, Brendon - pies miesiąca - kwiecień 2017

from 09. April 2018 - 0:00
till 22. April 2018 - 3:00
Gdansk
PolandGdanskGrunwaldzka 580-236
Show map
9 people attending
Event description
Brendon od końca lipca przebywa w domu tymczasowym. Mimo, że całe swoje wcześniejsze życie spędził strzegąc placu, z minimalnym kontaktem z człowiekiem, bez socjalizacji i nauki jakichkolwiek psich manier obowiązujących wśród ludzi, radzi sobie w "nowym życiu" bardzo dobrze.

Uwielbia spacery na smyczy, trzeba jednak liczyć się z tym, że wciąż wykazuje podekscytowanie na widok nieznanych psów. Popiskuje do nich nie wykazując agresji, ale często próbuje pociągnąć, choć oczywiście wszystko zależy od odległości od psa. Z opiekunami jeździ w ramach socjalizacji do miasta - autobusy, ciężarówki, auta nie robią na nim wrażenia, wspaniale podąża za człowiekiem. I tutaj na obce psy trzeba zwracać uwagę. Wynika to z ekscytacji, nie miał z nimi we wcześniejszym miejscu pobytu kontaktu, mieszka również w miejscu, gdzie na spacerach rzadko je spotyka. Jest to jak najbardziej do wypracowania, wymaga jednak pracy i konsekwencji. Z psami - samcami rezydentami z domu tymczasowego chodzi na spacery, bez problemu odnajduje się w takich sytuacjach. Podróż samochodem znosi bardzo dobrze. Psy z sąsiedztwa, które zna - najczęściej ignoruje, do suczek czasem spokojnie podejdzie, przywita się. Listonosza czy kuriera wita spokojnie merdając ogonem. Nieznanych lub mało znanych gości domowników na swoim terenie ignoruje, choć zachowuje czujność, czasem wykorzysta jako darmową wyrzutnię piłeczek, pozwala nawet na krótkie pieszczoty, pod warunkiem, że nie są nachalne i nie trwają zbyt długo. Brendon bowiem jest zapalonym fanem wszelkich piłek. Uwielbia je aportować, co wspaniale można wykorzystać do nauki posłuszeństwa.

Bardzo szybko opanował podstawowe zasady psiego savoir-vivre'u takie jak: siad, waruj, zostań, rzuć, fe, na miejsce, łapa - choć na pewno swojego nowego przewodnika najpierw przetestuje i sprawdzi, na ile ten jest konsekwentny. Jest wspaniałym towarzyszem prac ogrodowych.

W domu tymczasowym został pozytywnie zaznajomiony z kennel-klatką, w której całą jesień i zimę przesypiał całe noce. Brendon to pies, z którym można bardzo dużo wypracować spokojem, konsekwencją i rozsądnym, pozytywnym szkoleniem. Wyłącznie w ten sposób i w odpowiednim tempie. Jakikolwiek przymus będzie budził jego zdecydowany opór. Jednak jeśli ktoś zechce budować z nim relację na zasadzie zaufania, będzie miał wiernego i oddanego przyjaciela.

Polecany do domu z ogrodem, na pewnych warunkach również do mieszkania, do domu bez dzieci, kotów i psów - samców.

Kontakt w sprawie adopcji: 603 039 243 Katarzyna
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej i odesłanie jej mailem na adres: fundacja@rottka.pl

Robercia bardzo potrzebuje domu

Robercia bardzo potrzebuje domu

Saturday 25. January 2020
21 shares
Arab, malutki piesek już w domu
Thursday 23. August 2018
9 shares
Wasyl - piękny, ale bezdomny :(
Thursday 28. February 2019
15 shares
Bolo szuka domu na zawsze!
Thursday 12. April 2040
12 shares
Doktor, młody energiczny psiak czeka na dom
Monday 31. December 2018
11 shares
Heros- porzucone psie dziecko MA DOM!
Saturday 22. January 2022
14 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now