Saturday, 08. July 2017, Wroclaw, Szkolenie Technika Przysiadu

from 08. July 2017 - 10:00 till 18:00
Wroclaw
PolandWroclaw
Show map
25 people attending
Event description
Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu
teoretyczno-praktycznym dotyczącym poprawnej techniki
wykonywania przysiadów.

Jeżeli interesuje Cię jak maksymalnie wykorzystać swój potencjał w tym boju, dołącz do Barbell Army!
Rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące techniki,
przedstawimy zasadność wykonywania tego ćwiczenia, indywidualnie skorygujemy błędy każdego kursanta i wyjaśnimy jakie kroki należy podjąć do osiągnięcia maksymalnych efektów.

Wszystko w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami o rożnym stopniu zaawansowania oraz czołowymi zawodnikami wszelkich dyscyplin sportowych.

Szkolenie jest podzielone na dwa moduły:
I. Trzy godziny wykładowe dotyczące teorii i biomechaniki
II. Pięć godzin zajęć praktycznych, na których przeanalizujemy szczegółowo technikę każdego uczestnika oraz pokażemy jak poprawić i usprawnić wzorce ruchowe.

Agenda:

Show me more
1. Całkowite wyczerpanie tematu techniki.
2. Rodzaje przysiadów.
3. Demitologizacja przysiadów (wychodzenie palcami za linię kolan, rozstaw stóp, itp.)
4. Proporcje siły mięśniowej.
5. Problemy strukturalne (diagnoza, profilaktyka, leczenie).
6. Ocenianie słabych punktów w przysiadzie.
7. Jak przebić swój rekord w przysiadzie?
8. Ćwiczenia pomocnicze dla przysiadów.
zastosowanie zdobytej wiedzy

DLA KOGO:
Dla każdego zainteresowanego – bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania.

TERMIN I GODZINY SZKOLENIA
Termin: 8.07.2017
Godzina: 10:00 – 18:00

Nasza współpraca nie ogranicza się do jednodniowego warsztatu! Uczestnicy zostaną zaproszeni do specjalnej, zamkniętej grupy Barbell Army, w której będziemy kontynuować analizę postępów, wymieniać się spostrzeżeniami i informacjami na temat treningu.

PROWADZĄCY:

Barbell Brothers
Kamil Koczwara jest magistrem inżynierem budownictwa, który zamiast budowaniem mostów i budynków zajął się inżynierią ludzkiego ciała. V-ce Mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz V-ce Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc. Specjalizuje się w treningu siłowym, przygotowaniem siłowym do zawodów w sportach walki. Pod swoim skrzydłem ma Kamilę Kasperską, mistrzynię Europy w trójboju siłowym oraz mistrzów polski w MMA federacji ADCC, czy chociażby Andrew Cairney który przekroczył barierę 400kg w martwym ciągu. Podopieczni mają talent – Kamil potrafi ocenić ich problemy, rozbić sytuację na czynniki pierwsze i zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi. Talent to nie wszystko. Do zgłębienia odpowiednich umiejętności potrzeba wielu godzin treningu i wylanego potu. Tak rodzą się mistrzowie – on może pomóc tylko w osiągnięciu celu, nie marzeń. Przyczynił się do wielu wspaniałych transformacji ciała klientów. Może stać się narzędziem Twojego rozwoju, wskazując drogę do osiągnięcia celu i spełnienia danych celów. Współpracuje ze sportowcami, zajmuje się także treningiem amatorów. Do Body Challenge pisze artykuły z zakresu metodyki treningowej oraz suplementacji. Jego artykuły można znaleźć na anglojęzycznych portalach, takich jak Powerbody czy T-muscle. Poprzez analityczne podejście poparte badaniami, jest w stanie realizować cele założone z klientami. Nie ma jednej odpowiedniej techniki – ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Paweł Pawlak stara się być współczesnym człowiekiem renesansu – łączyć tężyznę fizyczną z szeroką wiedzą interdyscyplinarną. Jest aktywnym zawodnikiem trójboju siłowego, trenerem oraz redaktorem w piśmie Body Challenge. Na jego sportowe sukcesy składają się m.in. tytuł mistrza Polski juniorów federacji IRP oraz akademickie vce-mistrzostwo kraju w trójboju siłowym. Pasjonuje się teorią treningu siłowego, dietetyką sportową i kliniczną oraz szeroko pojętą chemią. Swoje pasje sportowe łączy z zacięciem artystycznym, jest niedoszłym architektem, zajmuje się grafiką oraz obróbką filmów, gra na instrumentach strunowych oraz coraz częściej występuje jako aktor w krótkometrażowych produkcjach. Stara się być wszechstronnie rozwinięty i każdą wolną chwilę poświęca na naukę oraz co najważniejsze - praktykę!

Wednesday, 15. November 2017, Białystok, Andrzej Piaseczny - 25 Tour / Białystok

from 15. November 2017 - 19:00 till 22:00
Białystok
PolandBiałystokOdeska 115-875
Show map
54 people attending
Event description
ANDRZEJ PIASECZNY 25 TOUR

Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą .

Podczas jesiennej trasy koncertowej odwiedzimy najpiękniejsze sale koncertowe w Polsce .W programie koncertu znajdą się utwory z początków kariery Andrzeja z zespołem Mafia („Noce całe“, „Imię deszczu“), jak również te znane ze współpracy z Robertem Chojnackim („Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“) czy Sewerynem Krajewskim („Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“). Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek i premierowych utworów z najnowszej płyty wokalisty, która ukaże się w październiku 2017.

Artyście na koncertach będzie towarzyszył zespół muzyków, z którymi Andrzej współpracuje od lat, poszerzony między innymi o kwartet smyczkowy i instrumenty perkusyjne .

Zapraszamy!

Bilety w cenie: 179 / 159 / 139 zł
Do nabycia: biletin.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, bilety24.pl, a także w kasach Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz empikach

Patroni trasy: Radio Złote Przeboje oraz AMS
Wrocław 2017 - Festiwal Najlepszych Eventów

Wrocław 2017 - Festiwal Najlepszych Eventów

Monday 31. December 2018
732 shares
WrocLove West Coast Swing vol.16

WrocLove West Coast Swing vol.16

Friday 26. January 2018
14 shares
PUNX PIKNIK Vol.18 2018
Thursday 31. May 2018
8 shares
Herbie Hancock Jazztopad Festival 26.11.2017
Sunday 26. November 2017
113 shares
Dzieci WOLNE OD Stresu"
Saturday 25. November 2017
37 shares
Wrocław szuka Bestii - NAGRODA 2000 zł !
Monday 31. December 2018
232 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now