Saturday, 26. August 2017, Boom, Lekker Klassiek

from 26. August 2017 - 15:30 till 23:00
Boom
BelgiumBoomSchommelei 1/12850
Show map
214 people attending
Event description
Studio 100 & De Schorre presenteren een gloednieuw festival: Lekker Klassiek.
Een uniek concept dat klassieke muziek gebracht door topmuzikanten combineert met heerlijke gerechten op njam!-niveau.

Geniet al kuierend doorheen het prachtige Provinciaal Recreatiedomein De Schorre van populaire, klassieke muziek, zowel op de 2 podia met een waaier aan klassieke optredens als doorheen het domein dankzij verrassend muzikaal straattheater.

Voor de 2 podia verzamelde niemand minder dan JEF NEVE enkele straffe klassieke gezelschappen (O’Brass, Vivente Voce) én solisten (Liebrecht Vanbeckevoort, Anja Van Engeland, Ana Naqé, Francois Soons, Agris Hartmanis) . Op het grootse 2uur-durende slotconcert op het hoofdpodium zullen naast Jef ook de andere solisten het beste van zichzelf geven, begeleid door het prachtige symfonisch orkest La Passione.

En naast het oor, worden ook de smaakpapillen verwend. Want tijdens het festival kan je ter plaatse bij de verschillende foodstands heerlijke gerechten bestellen op culinair hoogstaand niveau. Daar zorgen de topchefs van kookzender njam! voor. Bovendien zullen de chefs ook ter plaatse zijn: Roger van Damme, Peppe Giacomazza, Dominique Persoone, Michaël Vrijmoed, Jan Buytaert, Jan Tournier, Johan Segers, Dagny Ros Asmundsdottir, Julie Baekelandt, Manuel Wouters en Quyên Truong Thi.

Saturday, 01. July 2017, Blenheim, Wild West Dinner, Dance and Silent Auction

from 01. July 2017 - 18:00
till 02. July 2017 - 0:00
Blenheim
New ZealandBlenheim42 Alfred Street7201
Show map
14 people attending
Event description
Get a group of friends together for a fun night out. Buffet Dinner, Live Band, huge Silent Auction and Best Dressed. For budding cowboys, we will be holding a quick draw contest, so start practicing!

Tickets are $55 and can be purchased from Alana 0274 262 662 or Siobhan 027 661 6556.

All proceeds go to two very special kids, Georgina and Archie. Archie has a rare genetic syndrome called Pallister Killian Syndrome (PKS), early detection is key so funds raised will support research in this area. Georgie has Spastic Diplegia Cerebral Palsy, and money raised from this night will support her life changing spinal surgery in the USA this coming October.
De Grote Sinterklaasshow 2017

De Grote Sinterklaasshow 2017

Saturday 02. December 2017
28 shares
Five Finger Death Punch + In Flames | Lotto Arena

Thursday 14. December 2017
247 shares
Urbanus
Saturday 24. February 2018
8 shares
Voorstelling "Aangenaam Ik Ben Ish"
Friday 09. March 2018
13 shares
KV Mechelen - Waasland-Beveren
Sunday 11. March 2018
32 shares
Cristina Branco in De Roma
Saturday 14. April 2018
4 shares
Vicente Amigo in De Roma
Tuesday 12. December 2017
10 shares
Soulwax | Lotto Arena
Friday 22. December 2017
156 shares
Beerschot-Wilrijk - Union
Saturday 16. December 2017
25 shares
SYTA - Sylvester Youth Trophy Acro - 11de editie
Saturday 06. January 2018
37 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now