Saturday, 26. August 2017, Boom, Lekker Klassiek

from 26. August 2017 - 15:30 till 23:00
Boom
BelgiumBoomSchommelei 1/12850
Show map
214 people attending
Event description
Studio 100 & De Schorre presenteren een gloednieuw festival: Lekker Klassiek.
Een uniek concept dat klassieke muziek gebracht door topmuzikanten combineert met heerlijke gerechten op njam!-niveau.

Geniet al kuierend doorheen het prachtige Provinciaal Recreatiedomein De Schorre van populaire, klassieke muziek, zowel op de 2 podia met een waaier aan klassieke optredens als doorheen het domein dankzij verrassend muzikaal straattheater.

Voor de 2 podia verzamelde niemand minder dan JEF NEVE enkele straffe klassieke gezelschappen (O’Brass, Vivente Voce) én solisten (Liebrecht Vanbeckevoort, Anja Van Engeland, Ana Naqé, Francois Soons, Agris Hartmanis) . Op het grootse 2uur-durende slotconcert op het hoofdpodium zullen naast Jef ook de andere solisten het beste van zichzelf geven, begeleid door het prachtige symfonisch orkest La Passione.

En naast het oor, worden ook de smaakpapillen verwend. Want tijdens het festival kan je ter plaatse bij de verschillende foodstands heerlijke gerechten bestellen op culinair hoogstaand niveau. Daar zorgen de topchefs van kookzender njam! voor. Bovendien zullen de chefs ook ter plaatse zijn: Roger van Damme, Peppe Giacomazza, Dominique Persoone, Michaël Vrijmoed, Jan Buytaert, Jan Tournier, Johan Segers, Dagny Ros Asmundsdottir, Julie Baekelandt, Manuel Wouters en Quyên Truong Thi.

Saturday, 01. July 2017, Blenheim, Wild West Dinner, Dance and Silent Auction

from 01. July 2017 - 18:00
till 02. July 2017 - 0:00
Blenheim
New ZealandBlenheim42 Alfred Street7201
Show map
14 people attending
Event description
Get a group of friends together for a fun night out. Buffet Dinner, Live Band, huge Silent Auction and Best Dressed. For budding cowboys, we will be holding a quick draw contest, so start practicing!

Tickets are $55 and can be purchased from Alana 0274 262 662 or Siobhan 027 661 6556.

All proceeds go to two very special kids, Georgina and Archie. Archie has a rare genetic syndrome called Pallister Killian Syndrome (PKS), early detection is key so funds raised will support research in this area. Georgie has Spastic Diplegia Cerebral Palsy, and money raised from this night will support her life changing spinal surgery in the USA this coming October.
Waasland-Beveren - Royal Antwerp

Saturday 30. September 2017
31 shares
Waasland Beveren - KAA Gent

Waasland Beveren - KAA Gent

Saturday 24. February 2018
13 shares
Nick Cave & The Bad Seeds at Sportpaleis
Friday 13. October 2017
651 shares
Jamiroquai - 11.11.17 - Sportpaleis Antwerp
Saturday 11. November 2017
288 shares
Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge
Saturday 13. January 2018
27 shares
Metallica in Antwerpen
Wednesday 01. November 2017
42 shares
Puur Ambiance
Friday 06. October 2017
109 shares
Ghoststyle Halloween
Tuesday 31. October 2017
101 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now