Saturday, 26. August 2017, Boom, Lekker Klassiek

from 26. August 2017 - 15:30 till 23:00
Boom
BelgiumBoomSchommelei 1/12850
Show map
214 people attending
Event description
Studio 100 & De Schorre presenteren een gloednieuw festival: Lekker Klassiek.
Een uniek concept dat klassieke muziek gebracht door topmuzikanten combineert met heerlijke gerechten op njam!-niveau.

Geniet al kuierend doorheen het prachtige Provinciaal Recreatiedomein De Schorre van populaire, klassieke muziek, zowel op de 2 podia met een waaier aan klassieke optredens als doorheen het domein dankzij verrassend muzikaal straattheater.

Voor de 2 podia verzamelde niemand minder dan JEF NEVE enkele straffe klassieke gezelschappen (O’Brass, Vivente Voce) én solisten (Liebrecht Vanbeckevoort, Anja Van Engeland, Ana Naqé, Francois Soons, Agris Hartmanis) . Op het grootse 2uur-durende slotconcert op het hoofdpodium zullen naast Jef ook de andere solisten het beste van zichzelf geven, begeleid door het prachtige symfonisch orkest La Passione.

En naast het oor, worden ook de smaakpapillen verwend. Want tijdens het festival kan je ter plaatse bij de verschillende foodstands heerlijke gerechten bestellen op culinair hoogstaand niveau. Daar zorgen de topchefs van kookzender njam! voor. Bovendien zullen de chefs ook ter plaatse zijn: Roger van Damme, Peppe Giacomazza, Dominique Persoone, Michaël Vrijmoed, Jan Buytaert, Jan Tournier, Johan Segers, Dagny Ros Asmundsdottir, Julie Baekelandt, Manuel Wouters en Quyên Truong Thi.

Saturday, 01. July 2017, Blenheim, Wild West Dinner, Dance and Silent Auction

from 01. July 2017 - 18:00
till 02. July 2017 - 0:00
Blenheim
New ZealandBlenheim42 Alfred Street7201
Show map
14 people attending
Event description
Get a group of friends together for a fun night out. Buffet Dinner, Live Band, huge Silent Auction and Best Dressed. For budding cowboys, we will be holding a quick draw contest, so start practicing!

Tickets are $55 and can be purchased from Alana 0274 262 662 or Siobhan 027 661 6556.

All proceeds go to two very special kids, Georgina and Archie. Archie has a rare genetic syndrome called Pallister Killian Syndrome (PKS), early detection is key so funds raised will support research in this area. Georgie has Spastic Diplegia Cerebral Palsy, and money raised from this night will support her life changing spinal surgery in the USA this coming October.
Tomorrowland 朝聖

Tomorrowland 朝聖

Thursday 21. May 2020
12 shares
Waasland-Beveren - STVV

Waasland-Beveren - STVV

Saturday 20. January 2018
38 shares
KV Mechelen - KAS Eupen
Saturday 10. February 2018
36 shares
Mosselen om Half Twee - Aflevering 300
Wednesday 16. May 2018
15 shares
Waasland Beveren - SV Zulte Waregem
Saturday 27. January 2018
25 shares
Universal KIZZ Festival Antwerp 2018
Thursday 08. February 2018
59 shares
Disney On Ice "De Magische Wereldreis"
Friday 02. February 2018
131 shares
Universal Kizz Festival 2018 (Official)
Thursday 08. February 2018
155 shares
Urbanus - Trecto Pnix // Laatste tickets
Friday 23. February 2018
9 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now