Saturday, 02. September 2017, Ołuzna, Konsultacje treningowe z Karoliną Szaszkiewicz.

from 02. September 2017 - 10:00
till 03. September 2017 - 20:00
Ołuzna
PolandOłuznaOłuzna 2278-120
Show map
6 people attending
Event description
Serdecznie zapraszamy na konsultacje trebningowe z Karoliną Szaszkiewicz - trenera II klasy Polskiego Związku Jeździeckiego.
Konsultacje zaplanowane są jako zajęcia dwudniowe podczas,których każdy z uczestników miałby szansę uczestniczyć w trzech treningach. Czas trwania treningu: 60 minut .
Zajęcia przeznaczone są dla jeźdźców na każdym poziomie zaawansowania, dla tych,którzy szlifują swój warsztat jak również dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ujeżdzeniem lub skokami przez przeszkody.
Treningi będą nastawione na indywidualne problemy i potrzeby poszczególnych jeźdźców.
Zajmiemy się tym wszystkim co dla Was jest istotne i nad czym chcielibyście popracować.

O TRENERZE SŁÓW KILKA )
KAROLINA SZASZKIEWICZ
Trenuje ludzi od 25 lat. Urodziła się w Stadzie Ogierów Książ, wychowała w Stadninie Koni Moszna. Przez lata czynna zawodniczka dyscypliny skoków. Najpierw reprezentowała barwy LKJ Moszna, następnie KJ Okoły, klubu który powstał przy Stadninie Koni Drei W w Okołach. Była to pierwsza prywatna stadnina koni w Polsce, nastawiona na hodowlę, sport i sprzedaż koni o najlepszych światowych rodowodach.
W 2000 roku Karolina zdobyła tytuł instruktora sportu PZJ.
W 2014 ukończyła ze stopniem bardzo dobrym podyplomowe studia jeździeckie, co dało jej uprawnienia trenera II klasy PZJ.
Przez wiele lat pracy jako instruktor, z czasem trener, przygotowywała pary do startów w zawodach jeździeckich. Jednak jej największą pasją jest sam proces nauczania, praca z jeźdźcami i końmi na każdym etapie umiejętności jeździeckich. Jej „konikiem” jest prawidłowy dosiad i praca z ciałem. Uważa, że jest to jedyna możliwa droga do porozumienia się z koniem. Szczególnie lubi pracować z jeźdźcami metodą opartą na klasycznym dosiadzie, zmodyfikowaną na przestrzeni lat i własnych doświadczeń tak, by wszystko jak najbardziej uprościć i nazwać. Prawidłowa praca dosiadu , zrozumienie biomechaniki ,anatomii ciałai psychologii konia jest absolutnie jedyną właściwą drogą wyjścia do wszelkich innych metod rozmowy, pracy, współpracy i zabawy człowieka z koniem.
Uważa, że nie ma złych koni ani złych jeźdźców, są tylko instruktorzy, którzy sami źle zostali nauczeni. Przez to powielają swoje błędy w pracy z uczniami. A to skutkuje niewłaściwą pracą z koniem, co w wielu przypadkach kończy się narowami, kontuzjami lub wypadkami. By tego uniknąć powinniśmy się wszyscy nieustannie szkolić i słuchać ludzi, którzy mają od nas większe doświadczenie. Sama jeździ na wiele klinik i konsultacji z doświadczonymi jeźdźcami i trenerami światowej sławy.
Karolina przez 6 ostatnich lat prowadziła w Warszawie stajnię rekreacyjną. Przy okazji stajni powstała Szkoła Jazdy Konnej Hippica Varsovia. HV może pochwalić się ponad 150 uczniami, którzy systematycznie jeżdżąc podnosili swoje umiejętności i kwalifikacje. Wśród sukcesów szkoły są m.in. wielokrotnie zdobywane Brązowe i Srebrne Odznaki Jeździeckie PZJ, liczne udziały w zawodach regionalnych skokowych i ujeżdżeniowych, w przeważającej większości przypadków zawodnicy zdobywali miejsca na podium. Poza tym HV wypuściła „w świat” liczną grupę instruktorów bardzo dobrze przygotowanych do propagowania idei porządnego dosiadu i przyjaznej pracy z koniem.
Aktualnie HV zmieniła formę działalności. Aby zwiększyć „pole rażenia” Karolina organizuje w wielu stajniach w całej Polsce szkolenia. Zawsze mottem przewodnim tych spotkań jest intensywna nauka jazdy konnej, ze szczególnym uwzględnieniem dosiadu opartego na znajomości anatomii i psychiki jeźdźca i konia, zawsze pamiętając o szacunku dla konia.

Show me more
Koszt dwudniowych trenigów -420 zł
Mozliwość zakwaterowania jezdzca i konia.
Możliwośc wzięcia udziału jako słuchacz-50/dzień
Zapraszamy serdecznie.
Sua namorada sabe que você é solteiro?
Friday 31. May 2024
2511 shares
Dave's Bachelor Party
Thursday 03. February 2050
7164 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
ShemaleSex
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now