Friday, 24. November 2017, Wroclaw, Jubileuszowa 10-ta edycja "Jogi u Źródeł" - Indie 2017

from 24. November 2017 - 17:00
till 08. December 2017 - 17:00
Wroclaw
PolandWroclawul.Podwale 37/3850-040
Show map
11 people attending
Event description
Jubileuszowa 10-ta edycja „Jogi u źródeł”
Warsztat Jogi z ks. Joe Pereirą na Goa

Zapraszamy na wspólną wyprawę!

Przygotowaliśmy pakiet jubileuszowych upominków!

Już pod koniec listopada 2017 roku wybieramy się ponownie do Indii i chcemy Was zaprosić na ten wspólny wyjazd! Tym razem nasza wyprawa ma bardzo szczególny charakter, ponieważ będzie to jubileuszowy, 10-ty wyjazd grupowy organizowany przez naszą szkołę. Z tego względu w tym roku postanowiliśmy powtórzyć plan naszej pierwszej, bardzo udanej wyprawy sprzed lat, zarówno co do jej przebiegu, jak i charakteru. Wówczas odbyliśmy 2-tygodniową, intensywną praktykę jogi Iyengara w dwóch różnych lokalizacjach na Goa. Pierwszy tydzień spędziliśmy na warsztacie u Sharata Arory na północy Goa w Arambolu. W drugim tygodniu udaliśmy się na południe Goa do Agondy na praktykę z Pauliną. Oba etapy zapamiętaliśmy jako bardzo źródłowe oraz intensywne doświadczenie praktyki jogi Iyengara, odbywającej się pod zielonymi palmami kokosowymi, gdzie ćwiczyliśmy codziennie po 5 godzin, centralnie w gaju palmowym, pod strzelistymi i rozłożystymi drzewami, na tradycyjnym goańskim klepisku uformowanym z utwardzonej zaprawy będącej mieszanką wody i... krowiego łajna :) a po zajęciach raczyliśmy się świeżą wodą z dorodnych orzechów kokosowych.

W listopadzie 2017 pierwszy etap naszej Intensywnej Praktyki Jogi u Źródeł będzie miał miejsce już tradycyjnie w Anjunie u naszego mentora i bliskiego ucznia BKS Iyengara Ks. Joe Pereiry, gdzie w swoim Centrum Fundacji Kripa poprowadzi on dla nas 7-dniowy warsztat z zakresu praktyki asan, pranajamy, medytacji oraz terapeutycznego zastosowania technik jogi w leczeniu wybranych schorzeń. Drugą część spędzimy w południowej części Goa, na warsztacie w prowadzeniu Pauliny Stróż ugruntowującym oraz pogłębiającym praktykę jogi Iyengara, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących jogicznych technik radzenia sobie ze stresem i depresją. Cel, który będzie nam przyświecał podczas listopadowej wyprawy, to pełne wykorzystanie ofiarowanych nam ponad dwóch tygodni praktyki jogi, medytacji oraz doskonałej diety indyjskiej i ajurwedyjskich masaży do uzyskania całkowitego i dogłębnego oczyszczenia, odprężenia i relaksu na poziomie fizycznym, umysłowym i duchowym, do przekonfigurowania w nas wyuczonych i ugruntowanych błędnych nawyków zachowania, reagowania, postępowania oraz odnoszenia się do innych osób w naszym otoczeniu.

Uwaga!

Przygotowaliśmy dla Was:


Show me more
Pakiet jubileuszowych upominków

osoby, które do 20 września wyślą swoje zgłoszenie oraz potwierdzą je zaliczką 3000 zł na poczet koniecznych rezerwacji, otrzymają zniżkę w wysokości 300 zł, która zostanie uwzględniona podczas płatności kolejnej raty;osoby, które już były z nami w Indiach co najmniej jeden raz, otrzymają zniżkę w wysokości 500 zł, która zostanie uwzględniona podczas płatności kolejnej raty;
wśród uczestników naszej wyprawy zostanie rozlosowanych 5 kuponów rabtowych obniżających o 50% cenę dowolnie wybranego warsztatu stacjonarnego organizowanego w naszej szkole w sezonie jesień-zima-wiosna-lato 2017/2018.
Poszczególne zniżki nie łączą się ze sobą.

Namaste - shanti, shanti, shanti...


Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now