Friday, 24. November 2017, Wroclaw, Jubileuszowa 10-ta edycja "Jogi u Źródeł" - Indie 2017

from 24. November 2017 - 17:00
till 08. December 2017 - 17:00
Wroclaw
PolandWroclawul.Podwale 37/3850-040
Show map
11 people attending
Event description
Jubileuszowa 10-ta edycja „Jogi u źródeł”
Warsztat Jogi z ks. Joe Pereirą na Goa

Zapraszamy na wspólną wyprawę!

Przygotowaliśmy pakiet jubileuszowych upominków!

Już pod koniec listopada 2017 roku wybieramy się ponownie do Indii i chcemy Was zaprosić na ten wspólny wyjazd! Tym razem nasza wyprawa ma bardzo szczególny charakter, ponieważ będzie to jubileuszowy, 10-ty wyjazd grupowy organizowany przez naszą szkołę. Z tego względu w tym roku postanowiliśmy powtórzyć plan naszej pierwszej, bardzo udanej wyprawy sprzed lat, zarówno co do jej przebiegu, jak i charakteru. Wówczas odbyliśmy 2-tygodniową, intensywną praktykę jogi Iyengara w dwóch różnych lokalizacjach na Goa. Pierwszy tydzień spędziliśmy na warsztacie u Sharata Arory na północy Goa w Arambolu. W drugim tygodniu udaliśmy się na południe Goa do Agondy na praktykę z Pauliną. Oba etapy zapamiętaliśmy jako bardzo źródłowe oraz intensywne doświadczenie praktyki jogi Iyengara, odbywającej się pod zielonymi palmami kokosowymi, gdzie ćwiczyliśmy codziennie po 5 godzin, centralnie w gaju palmowym, pod strzelistymi i rozłożystymi drzewami, na tradycyjnym goańskim klepisku uformowanym z utwardzonej zaprawy będącej mieszanką wody i... krowiego łajna :) a po zajęciach raczyliśmy się świeżą wodą z dorodnych orzechów kokosowych.

W listopadzie 2017 pierwszy etap naszej Intensywnej Praktyki Jogi u Źródeł będzie miał miejsce już tradycyjnie w Anjunie u naszego mentora i bliskiego ucznia BKS Iyengara Ks. Joe Pereiry, gdzie w swoim Centrum Fundacji Kripa poprowadzi on dla nas 7-dniowy warsztat z zakresu praktyki asan, pranajamy, medytacji oraz terapeutycznego zastosowania technik jogi w leczeniu wybranych schorzeń. Drugą część spędzimy w południowej części Goa, na warsztacie w prowadzeniu Pauliny Stróż ugruntowującym oraz pogłębiającym praktykę jogi Iyengara, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących jogicznych technik radzenia sobie ze stresem i depresją. Cel, który będzie nam przyświecał podczas listopadowej wyprawy, to pełne wykorzystanie ofiarowanych nam ponad dwóch tygodni praktyki jogi, medytacji oraz doskonałej diety indyjskiej i ajurwedyjskich masaży do uzyskania całkowitego i dogłębnego oczyszczenia, odprężenia i relaksu na poziomie fizycznym, umysłowym i duchowym, do przekonfigurowania w nas wyuczonych i ugruntowanych błędnych nawyków zachowania, reagowania, postępowania oraz odnoszenia się do innych osób w naszym otoczeniu.

Uwaga!

Przygotowaliśmy dla Was:


Show me more
Pakiet jubileuszowych upominków

osoby, które do 20 września wyślą swoje zgłoszenie oraz potwierdzą je zaliczką 3000 zł na poczet koniecznych rezerwacji, otrzymają zniżkę w wysokości 300 zł, która zostanie uwzględniona podczas płatności kolejnej raty;osoby, które już były z nami w Indiach co najmniej jeden raz, otrzymają zniżkę w wysokości 500 zł, która zostanie uwzględniona podczas płatności kolejnej raty;
wśród uczestników naszej wyprawy zostanie rozlosowanych 5 kuponów rabtowych obniżających o 50% cenę dowolnie wybranego warsztatu stacjonarnego organizowanego w naszej szkole w sezonie jesień-zima-wiosna-lato 2017/2018.
Poszczególne zniżki nie łączą się ze sobą.

Namaste - shanti, shanti, shanti...


Sua namorada sabe que você é solteiro?
Friday 31. May 2024
2511 shares
WwwSex
Thursday 18. July 2019
21 shares
NakedGirls
Wednesday 17. July 2019
31 shares
ShemaleSex
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Man and Woman have sex with a horse *** horse
Tuesday 16. July 2019
19 shares
Indian *** Sexvideos
Tuesday 16. July 2019
13 shares
**** Women Videos Mobile Android
Tuesday 16. July 2019
8 shares
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now