Wednesday, 04. July 2018, Czerwionka, Chce Plenerowego Festiwalu Hip Hop W Czerwionce

from 04. July 2018 - 0:00
Czerwionka
PolandCzerwionka
Show map
1342 people attending
Event description
To wydarzenie zostało utworzone w celu pokazania władzą miasta Czerwionka-Leszczyny jak bardzo fani najbardziej popularnej muzyki w Polsce jaką jest RAP pragną dużej plenerowej imprezy w naszym mieście


PS.
Moi drodzy znajomi i "znajomi" nie wiem kto z was jaki rodzaj muzyki wielbi najbardziej ale dla tych co myślą że w Polsce komercyjna muzyka napędzana radiem i telewizją ogólnie mediami rządzi w tym kraju w liczbie sprzedaży płyt to jest w WIELKIM BŁĘDZIE ! Znani i lubiani artyści, celebryci wożący się na salonach ,lansujący się na bankietach są daleko z tyłu za RAPERAMI !
SZOK ? Jednak taka jest prawda. Na dowód tego możecie przejść się do najbliższego Empiku czy Media Marktu i tam zobaczycie że na półce tytułowanej " Muzyka Polska" trudno wam będzie znaleźć jakąkolwiek płyte Polskiego Rapera.
Podpowiem wam ... szukajcie na półce - TOP 10 SPRZEDAŻY
Tym właśnie chciałem zapowiedzieć że będziemy walczyć jak tylko się da wraz z Łukasz 'Emilo' Kubik o to by w naszym mieście powstał FESTIWAL z koncertami najbardziej znanynych raperów w naszym kraju. Co roku organizowana jest taka impreza o charakterze Punk-Rockowym więc czemu nie zrobić czegoś takiego z NAJBARDZIEJ POPULARNYM RODZAJEM MUZYKI W POLSCE ?
Udostępniajcie to wydarzenie i zaznaczajcie " WEZME UDZIAŁ" by pokazać że chcecie tego tak samo jak MY
reszte zostawcie nam

CZKA REPREZENTA !
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now