Thursday, 14. December 2017, Warsaw, Toner i Bandżi - strach ma wielkie oczy

from 14. December 2017 - 7:00
till 27. December 2017 - 10:00
Warsaw
PolandWarsawul. Paluch 202-197
Show map
69 people attending
Event description
Bandżi (2393/14) to młody, duży pies, którego życie na pewno nie rozpieszczało. Delikatny, przerażony pobytem w schronisku potrzebuje czasu, żeby zaufać człowiekowi. Boi się gwałtownych ruchów i nagłych dźwięków. Jedynie poza schronieniem trochę się odpręża, spacery wyraźnie go cieszą. Kiedy się do kogoś przyzwyczai, staje się naprawdę fajnym towarzyszem.
Był już raz adoptowany jednak zwrócono go przez wzgląd na ucieczki z posesji. Bandżi to pies, który potrzebuje przede wszystkim domu i stałego kontaktu z człowiekiem, nie wielkiego terenu (choć tym by pewnie też nie pogardził ;)). Przyszły opiekun Bandżiego powinien wiedzieć, jak postępować z psem lękliwym oraz odznaczać się ciepłem i cierpliwością.
Kiedyś Bandżi panicznie bał się innych psów jednak teraz wiemy, że jest w stanie zaprzyjaźnić się z psem spokojnym i nienatarczywym wobec niego. Z czasem zaczyna nawet zachęcać towarzysza do wspólnej zabawy. Gdyby w nowym domu czekał na niego pies o takim usposobieniu, mogłoby mu to nawet pomóc oswoić się ze zmianą otoczenia.
Jeśli chcesz poznać Bandżiego, zapraszamy na spacer zapoznawczy: Opiekun Tomek 609 237 102, Wolontariuszki Krysia 664 248 224 i Magda 668 412 043, Marta 696 449 029.Toner trafił do schroniska jako młody psiak. Brak regularnych spacerów i wolontariusza, który by się nim zajął spowodował utratę zaufania do ludzi. Któregoś razu wolontariuszka zauważyła jednak, że reaguje on na komendę „siad” i w ten sposób Toner po raz pierwszy wyszedł ze schroniskowej klatki. Okazał się być psem delikatnym, łagodnym i mądrym. Okres najgorszego lęku ma już za sobą ale na jego zaufanie nadal trzeba zasłużyć. Boi się jeszcze nieznanych mu sytuacji czy zmian, więc jego nowy opiekun musi być osobą ciepłą, wyrozumiałą i musi zrozumieć jego potrzeby.
Toner nie ma nic przeciwko innym psom. W boksie mieszka sam, jednak często wychodzi na spacery z towarzyszami niedoli. Z powodzeniem socjalizuje również te psy, które gorzej radzą sobie w schroniskowej rzeczywistości.
Mimo swych dziesięciu lat wciąż zdarzają mu się chwile szaleństwa. Spuszczony że smyczy potrafi szaleć z młodszymi kolegami i bez problemu dotrzymywać im kroku. Uwielbia też smakołyki i jest chętny do nauki.
Nie jest on trudnym przypadkiem a psem łagodnym i dobrym, którego trzeba zrozumieć i dać szansę na szczęśliwe życie.
Poza personelem opieką wspierają go Dominika 881 470 691 Krysia 664 248 224 i Magda 668 412 043


------------------------------------------------------------------------------------------

Show me more
Bartek, Tiger i Atlas to najdorodniejsi podopieczni grupy Asy ;) Wszyscy potrzebują długich spacerów (dla zrzucenia wagi ;)), konsekwentnego opiekuna a przede wszystkim domu i miłości. Nie są już młodzieniaszkami, ale wciąż mają mnóstwo energii i chęci do zabawy. Więcej informacji pod linkami:

Bartek: - ADOPTOWANY


Tiger: - ADOPTOWANY


Atlas: - ADOPTOWANY


Żeby dowiedzieć się więcej o Tigerze zadzwoń do Krysi( 664 248 224) lub Piotra( 601 388 000)
Find more interesting events
Get recommendations for events based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me events suited for meNot now